Aldattığını nasıl anlar nasıl söylersiniz?

dıs fırcasında baska kadına aıt sac telı
dıs fırcasında ?
nasıl bır yaratıkla gorusuyor kocanız da kadın dıs fırcasıyla sac tarıyor yahu
aksı halde ozellıkle yakalayın dıye kadın dıs fırcasına sacını koyuyor heralde

esınız evı dururken neden baska yerde kalıyor onu da anlayamadım
saç fırçası demiş diş fırçası nereden çıktı ki :deli:

önemli degil :)
bazen görüntülü aradığımda gercekten orda oluyor. ama erkenden uyuyor özellikle ben evde yokken o günlerden süpeleniyorum. büyük ihtimalle kuzeninin bile haberi yok. 3-5 gün sora geldiğimde fırcada telleri buldum.
ozellıkle erkenden uyuması bıle suphelı sırf uyumaya kuzene gıtmez sonucta ınsan gıdıyorsan sabahlarsın sohbet muhabbet oyun konsolu cıps cekırdek derken sabah olur

eger sız evde yokken suphelenıyorsanız yakalamak daha kolay bır baskına bakar
bır sebep uydurun 2 gun gelmeyecegım deyıp bır anda habersız eve gırın derım bakalım ne olacak

benım kuzenım oyle basmıstı kocasını elınde telefonun camerasını da acmıs vıdeoya cekerek baskın yapmıstı ıcerı bır gırdı yatakodasında esının hem ıs arkadası ve aılece gorustuklerı ve uzaktan da akrabası olan samımı kadın arkadası .

O kuzeninde kalmaya gidince sizin evdeki fırça nasıl o hale geliyor.
Siz nerede oluyorsunuz? Siz annenize kalmaya tek mi gidiyorsunuz?
O da ben de kuzenime gidem bari mi diyor
Anlamadım ben.
Ayrı takılmalara son versenize, kuzende neden kalacak evli barklı adam. Ekstrem bişey olur da neyse, keyfe keder sürekli kuzende kalmak bailı başına sorun.

ozellıkle erkenden uyuması bıle suphelı sırf uyumaya kuzene gıtmez sonucta ınsan gıdıyorsan sabahlarsın sohbet muhabbet oyun konsolu cıps cekırdek derken sabah olur

eger sız evde yokken suphelenıyorsanız yakalamak daha kolay bır baskına bakar
bır sebep uydurun 2 gun gelmeyecegım deyıp bır anda habersız eve gırın derım bakalım ne olacak

benım kuzenım oyle basmıstı kocasını elınde telefonun camerasını da acmıs vıdeoya cekerek baskın yapmıstı ıcerı bır gırdı yatakodasında esının hem ıs arkadası ve aılece gorustuklerı ve uzaktan da akrabası olan samımı kadın arkadası .
of kalbime inecek. bizim eve gelmediklerine eminim. uykuyu sever zaten esim evde de erken yatar

of kalbime inecek. bizim eve gelmediklerine eminim. uykuyu sever zaten esim evde de erken yatar
suphe bır kere dustumu cok kotu ya ıcınızı yer bıtırır cok sıkıntılı
hıc bellı etmeyın bıraz zamana bırakın gozlemleyın sakın kalmaya calısın
eger bı halt yıyorsa karsınıza bır sekılde cıkar zaten
ınsallah o bır haltı yemıyordur

O kuzeninde kalmaya gidince sizin evdeki fırça nasıl o hale geliyor.
Siz nerede oluyorsunuz? Siz annenize kalmaya tek mi gidiyorsunuz?
O da ben de kuzenime gidem bari mi diyor
Anlamadım ben.
Ayrı takılmalara son versenize, kuzende neden kalacak evli barklı adam. Ekstrem bişey olur da neyse, keyfe keder sürekli kuzende kalmak bailı başına sorun.
kalmaya sac fırcası ile gidiyor canta yapıp, ben anneme kalmaya cocugumla gidiyorum.

kalmaya sac fırcası ile gidiyor canta yapıp, ben anneme kalmaya cocugumla gidiyorum.
Anladım.
Kuzen işi benim kabul edeceğim bişey değil. Ne işi varmış ergen kız gibi kuzenle arkadaşla kalacak.
Neyse.
Siz telefonunu takip etmeye çalışın ve şüphelendiğinizi belli etmeyin rahat olsun. Varsa bir pislik Allah karşınıza şak diye çıkarsın umarım.
Ha eğer boşanmayacaksanız yüz göz olmayın görmedim duymadım bilmiyorum diye devam edersiniz, bu çok zor. Ama boşanırım yoluma bakarım derseniz rezil edin, tetikte kalın.
Umarım yaralanacağınız şeyler yaşamazsınız.

Anladım.
Kuzen işi benim kabul edeceğim bişey değil. Ne işi varmış ergen kız gibi kuzenle arkadaşla kalacak.
Neyse.
Siz telefonunu takip etmeye çalışın ve şüphelendiğinizi belli etmeyin rahat olsun. Varsa bir pislik Allah karşınıza şak diye çıkarsın umarım.
Ha eğer boşanmayacaksanız yüz göz olmayın görmedim duymadım bilmiyorum diye devam edersiniz, bu çok zor. Ama boşanırım yoluma bakarım derseniz rezil edin, tetikte kalın.
Umarım yaralanacağınız şeyler yaşamazsınız.
tesekkürler

Kuzenine giderken saç fırçasını da mı götürüyor? Saçları uzun mu eşinizin, fön mü çekiyor yani?

Belki kuzeni kullanmıştır.

Ayrıca evli birinin zırt pırt başkasının evinde kalması hiç hoş değil. Bence öncelikle buna son vermelisiniz.

Telefonu kontrol edin ve kuzeninde kaldığı bir gün sürpriz bir ziyaret yapın

X