Aldattığını nasıl anlar nasıl söylersiniz?

annenize gitme tarihlerinize siz karar veriyorsanız büyük olasılıkla eğer aldatma olayı varsa diğer kadın ilişki kurduğu biri değil yani o zaman eşiniz bir bahane bulurdu siz gidin diye. benim aklıma öyle bir şey varsa da eskort vs geliyor. böyle şeyler olabilir mi ya da eşinizin kuzeninin sadece takıldığı kız ve arkadaşı gibi. çünkü düzenli bir ilişkiyle aldatsa siz her gittiğiniz de mi kadını çağıracak kadın da gelecek? mantıksız geldi bana. bence varsa da dediğim gibi ya o kuzenin düzenli takıldığı ( seks partnerliği için) kız ve arkadaşı ya da eskorttur.

Binin arabaya annenlere gidecekmiş gibi. Yolda bir şey demeden aniden "kuzene ben de geleceğim ya annemlere gitmek istemedi canım" deyin. Yok eve dönelim senle olmaz derse ısrar edin. Eğer birlikte gitmek istemezse demek ki işin içinde iş var. O zaman sonuna kadar yüklenirdim.

Muhtemelen aldatiliyorsunuz. Sac bir delil, atmayin saklayin. Bu tip durumlarda suphelendiginizi esinize hemen soylememelisiniz. Ilk yapacaklari inkar olur. Daha temkinli davranmaya baslarlar hatta. Zamanla da kesin kanit bulunamazsa da sizi ruh hastasi, akıl hastasi, kiskanclik hastasi olmakla suclarlar. Hicbirsey olmamis gibi davranin.
Ikinci bir hatti var mi?
Telefonlarina sifre koymaya basladi mi?
Ayna karsisinda daha cok vakit geciriyor mu?
Kisusel bakimina daha cok ozen gosterir oldu mu?
Dinledigi muzik tarzi degisti mi?
Gozlemleyin...
Kuzeninde mi kaliyor gercekten?
Kuzeninde kaldiginda kuzen de evde mi? Goruntulu gorusuyor mu o sirada sizinle?
Telefonla aradiginizda konusma tarzi degisiyor mu?
Telefonda erjek ismi ile kayitli tanimadiginiz numara var mi? Mesrla erkek ismi ile kayitli ama whatsapp profilinde kadin resmi olan bir var mi?
Is yerinden biri de olabilir.
Sosyal medyada takip ettigi kisilere bakin. Orada gondermeli yazilar paylasan var mi? Ya da her paylasimini begendigi biri?
Sakin olun. Sessizce bekleyin. O kendini ele verir. Esiniz kendini ele vermese de karsi taraf surec uzafikca sizin ogrenmeniz icin size sinyaller gondermeye baslayacaktir...
Buldugunuz her delili toplayin. Ekran fotografi alin...

Aklıma sadakatsiz dizisi geldi. Kadın iki saç telinden tüm hayatının yalan olduğunu öğrendi . Düşmanlarını tanıdı.

Ben de en çok şunu anlamadım, eşiniz eve tarağı getirirken, tarağın saçlı olduğunu görmüyor mu, da saçlı olarak eve getiriyor? Bir kere aldatan kişi buna zaten dikkat eder ki, tarak bu apaçık ortada.
Bir de tek saç teli de değil, 5-6 tel, öncesinde 2-3 tel saç..
Ve 2 kez bu şekilde görmüşsünüz, bana çok saçma geldi.

Son düzenleme:
ayni sosyal medya hesaplari yada tlf ile is yapacagini sanmiyorum o hesaplarla is cevirecek kadar saf degildir。 baska hesaplara giris yapilmismi onu kontrol edebilirsin

Ben de en çok şunu anlamadım, eşiniz eve tarağı getirirken, tarağın saçlı olduğunu görmüyor mu, da saçlı olarak eve getiriyor? Bir kere aldatan kişi buna zaten dikkat eder ki, tarak bu apaçık ortada.
Bir de tek saç teli de değil, 5-6 tel, öncesinde 2-3 tel saç..
Ve 2 kez bu şekilde görmüşsünüz, bana çok saçma geldi.
Erkekler bizim gibi detaycı değiller umursamamıştır

annenize gitme tarihlerinize siz karar veriyorsanız büyük olasılıkla eğer aldatma olayı varsa diğer kadın ilişki kurduğu biri değil yani o zaman eşiniz bir bahane bulurdu siz gidin diye. benim aklıma öyle bir şey varsa da eskort vs geliyor. böyle şeyler olabilir mi ya da eşinizin kuzeninin sadece takıldığı kız ve arkadaşı gibi. çünkü düzenli bir ilişkiyle aldatsa siz her gittiğiniz de mi kadını çağıracak kadın da gelecek? mantıksız geldi bana. bence varsa da dediğim gibi ya o kuzenin düzenli takıldığı ( seks partnerliği için) kız ve arkadaşı ya da eskorttur.
Eskorta fırça vermez bence .Kadın biliyordur evli olduğunu kabullenmiştir gelme gitme zamanlarini

Arkadaşlar merhaba,
15 yıllık ilişki 7 yıllık evliliğimiz var. Çocuk olduktan sonra eşimde değişimler başladı ev ve benimle ilgilenmez oldu. Neyse çok takılmadım. Son zamanlarda yaklaşık 3 aydır dengesiz davranışları beni çok yıpratmaya başladı. hatta aile terapistine gidelim vs dedim. asla kabul etmem deyip daha iyi davranmaya başladı.
Asıl sorunum eşim arada bir kuzenine kalmaya gider, 2 hafta önce sac fırçasında bana ait olmayan boyu ve rengi farklı 5-6 tane aynı saç teline rastladım. topladım hepsini 1 hafta önce yine aynı saçtan 2-3 tel buldum. Genel olarak sorduğumda ben hiç öyle birsey yapar mıyım vs dedi beni ikna etti ama o saç tellerini nasıl soracağımı bilemiyorum. Başka elle tutulabilecek bir kanıt nasıl bulabilirim?
Kadın iç güdüsü var cidden ve şüpheniz varsa sessizce delil toplamaya devam edin.Gerçeklik payı %80 ama kesin sıkıştırabilecek bişeyler bulun.

Erkekler bizim gibi detaycı değiller umursamamıştır

Bunun detaycılıkla alakası yok ki, gizli bir iş yaptığını biliyor sonuçta. Dikkat eder. Hadi kıyafette olsa neyse de, tarak bu, aldatıp sonra da saçlı saçlı ortalığa mı bırakacak?

Yani bu apaçık seni aldatmaya gittim ve aldattım, haberin olsun gibi bir şey..
Bu kadar salak olamaz herhalde...

Bunun detaycılıkla alakası yok ki, gizli bir iş yaptığını biliyor sonuçta. Dikkat eder. Hadi kıyafette olsa neyse de, tarak bu, aldatıp sonra da saçlı saçlı ortalığa mı bırakacak?

Yani bu apaçık seni aldatmaya gittim ve aldattım, haberin olsun gibi bir şey..
Bu kadar salak olamaz herhalde...
Ama saçlar var sonuç da kimin o zaman o saçlar?bence kuzenine gittiği gün gizlice peşinden gitmeli

Şimdi hayati olarak kendinize şu soruyu sorun.
Aldatılıyorsam ayrılacakmıyım? Sorunun cevabı hayırsa üç maymunu oynamaya devam edin.
Evetse; o zaman şüphelendiğinizi belli etmeyin, sanki hiçbirşey yokmuş gibi hareket edin şüphe çekmeyin. Sonrasında iz sürmeniz lazım, telefonu ele geçirmek suretiyle bulursunuz.

X