Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

hadi geçmiş olsun.. Allah birdaha göstermesin inşallah...

Selam arkadaşlar
Geçen pazar 72,9
Bugun 72,6
Fark -300 gram
Aslında çarşamba 71.7 gördum
Cuma 71.9 gördüm.
Diğer takımda cuma sonrası odul yemeği filan ödem yapıyor tekrar
tartı gününden önce bende hep daha düşük görüyorum. noluyorsa tartı günü fırlıyor yine + yönde..

Cok gecmis olsun, Allah beterinden korusun . Odem yapmistir vucudun. O kadar stres sıkıntıya normal. Toparlarsin bi iki gune.

önünde saygıyla eğiliyorum şuan...valla tebrik ederim.. süper bir performans.. Allah sonuna kadar daim ettirsin inşallah...

Merhaba

aynı kilo ile geldim.
geçen hafta 57,5 kg bu hafta 57,5 kg verilen kilo -0-

dikkat etmeme rağmen gitmiyor. Ya direnç noktam ya da beslenme şeklimi değiştirmem lazım.

var mı önerisi olan

teşekkürler
Aynı kiloda uzun süre takılabilirsiniz 10 15 gün kadar (daha da kısa olabilir) pes etmeyin dediğiniz gibi vücut direniyor ben uzun oruçla atlatmıştım o kısmı birden kilo verdim 83 saat miydi tam hatırlamıyorum 72 saatte yeterli gelir önemli olan vücudu şaşırtın

hatirladim canim kusura bakma.aynen giy taytini çik herifin karşisina
enim esim tayt giydim mi sinir oluyordu önceden.popo arkadan pörtluyordu.simdi ufaldi.giyecek bi taytim da kalmadi.hepsi bol.artik iyice zayiflayinca dapdar alır çıkarım karşisina.bu sefer iyice dellenir
zaten ufaktan bi kıskancliklar basladi.esim esim 79 a çiktı.ben 77 ye indim ya.çatırım çatırim çatliyor.
rejime baslarken bana inanmamisti.sen yapamazein iradesizsin demisti.simdi inaniyorum inersin sen diyor
kızın daha küçük.1 seneye ihtiyaciniz var.sindi tam ilgi zamani.zamanla her sey rayina oturuyor.bu sürecte en etkili sey zaman yönetimi.acil olmayan seyleri erteleyin.kim boşsa çocuğa o baksin.dönüsümlu halledersiniz.
dusüncen de çok güzel.ins faydali olur bi cocuğa.Allah hayirlisiyla her açıdan nasip etsin.
Bu hafta biraz daha dikkat ettin ya, çok güzel gitmsi. Tebrik ederim.
tsk ederim canim.sen daha istikrarlisin.bak varya grla verince daha iyi sıkılasma oluyor.yavas yavaş gitmesi daha iyi.

Aslinda hafta basi daha iyi diger gunler tolere edilebiliyor o kacamaklar bak mesela bugun disari cikicaz yuksek ihtimal ben tutamicam bogazimi
arada olur o kadar.. olmasa iyi ama.. :) bu öğlen yemeğimi bende dışarda yedim mesela.. 18 saat açlık sonrası atladım valla... artık başım dönmeye başlamıştı.. Sende çok çok abartmadığın sürece bişey olmaz. hem çok azimlisin sen.. burda taktir ettiğim nadir diyettaşlardan birisin..

Çok güzel taytlar var, al kız çatlasın,antarist çok güzel çıktı,netten almistim. Şu anlık sen öndesin, 30 kilo vermişsin baksana ne güzel, gerisi de gelir..evet ya, gram gram verdim ama çok incelmiş gibi oldum. Görümcem bir anda 4 verdi, hiç incelme yok henuz, gerçi sonradan da oluyor bazen incelme.

Ya zayiflayamazsam bende ramazan davulu gibi oluyorum Kilo alinca
ah ah biz de kilo alinca yarmagül gibi oluyoruz
davul daha iyi bence.biz siskoyken de iriyiz zayiflayinca da iri.
siz zayiflayinca minnoş.bizden 1-0 öndesiniz.
önünde saygıyla eğiliyorum şuan...valla tebrik ederim.. süper bir performans.. Allah sonuna kadar daim ettirsin inşallah...
saol canım.Allah razi olsun.
darisi isteyen herkesi basina olsun.
bu yol uzun bu yol zor.anahtar kelime ise sabır.

slm kızlar,

Büyükbabam hasta ve biz hergün hastanedeyiz,
telefonumu değiştirdim ve yazıp bigi vermedim şifrelerimi unuttum ofisdeki bilgisyarımda kayıtlı işyerine geçer geçmez size yazdım işe başlamadan ilk.
ben 15 gün izinli olabilir miyim
herkese kolay gelsin

bana da linkini atarmisin.nerden aldin tayti?ben kaliteli bisey ariyorum.pamuklanma boydan cekme yada sökülme problemi olmasin istiyorum.bide zamanla esnemesin.
tayt almaya korkuyorum ya.benim bi huyum var.aldim mi iyi bisey almak isterim.atmak istemem.çöp olursa cok üzülurüm.her kiyafetimi öyle secerim.dikislerine kadar bakarim.kalabaligi sevmedigim icin de al kenara at yapmam.
sen görümcenden daha cok zayiflamis görünürsün.yağ bi anda yakilinca fazla deri yine sişman gösteriyor.keşke hepimizde yavaş yavaş versek de sıkılaşsak ama sabredemiyoruz.vermemiz gereken kilo fazla olduğu icin zaman çok uzuyor.

bana bir yiğit lazim
benimle hergün spor yapacak.beni kıskaca alacak iyice sıkılaştiracak bi yiğit.
ben bi türlu evde spor yapma işini sevemedim.bu yüzden bi arkadaş ariyorum.beraberce motive olalim istiyorum.var mi el kaldiran

İyi günler. Geçen hafta bldirim yapmamıştım ama ondan önceki hafta 56.8 idim.
Bu hafta : 56.9
Fark: +100 gr

Vermem gereken 3-4 kilonun beni bu kadar zorlayıp, bezdireceğini tahmin etmemiştim hiç. :)

Canım süper tebrikler
Listeleri kontrol ederken gördüm mesajını kaçırmışım kusura bakma
Sevinilmez mi 800 gr iyi rakam devam

7000 kalori bir kilo 14.000 kalori fazladan yemedin galiba
Cok merak ettim boyun kac 71 Kilo normal gosteriyo sende . Ben 163 oldugum icin 71 bile benim icin kilolu oluyo Allah boy vermemis bana malesef
canım 10 yıl önce 1.72 idi yaş ilerledikçe kemikler asinip kayıp yaşıyor kamburluk filan şimdi 1.71 im.insallah sporla kemikler şekil alır geri uzarim
Süpersiniz beni de kaydedin gruba. Henüz ne yapmam gerektiğine karar vermedim, bebeğim 6 aylık oldu emziriyorum.
hosgeldin
kaptan ödem o fazladan 14 .000 kalori ne yiycen
Ödem ödem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…