Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Cok guzel yazmissiniz bu ara bende bunu uygulamaya calisiyorum. Ara ara moralim bozuluyo ama toparlaniyorum bi sekilde. Havalar sogudu hic spor yapasim bile gelmiyo. O motivasyonu Geri nasil saglayabilirim bilmiyorim . Ama bi sekilde yapmam lazim tekrar . Dediginiz gibi Kilo veremiyorum ama vermis oldugum 13 kiloyu koruyabiliyorum . Esasinda bu bile cok onemli.

Vazgecmek yok baskanim , yola devam. Bu ay olmasa onumuzdeki ay gider . Bi sekilde gider ama .

Gunun menusu
Bugun misafirlikteydik mangal yaktilar ve ben hunharca et , 1 tane durum ekmegi 3 kasik makarna salatasi yedim ustune 1 dilim dondurmali pasta yedim . 2 tane kucuk elmali kurabiye yedim 2 kadeh sarap ictim 1 bardak kola zero ictim 1 fincan da orta sekerli turk kahvesi . . Simdi midem agriyo biraz . Ama neyse artik

Bugünkü menüm kızlar
20/4
2 yumurtalı menemen ( bu ara taktım menemene havalar serinleyince çok yerim ben ) 10 zeytin 50 gr beyaz peynir yeşil çay Yedim
Sonrasında da 1 bardak ayran ve lor peynirli salata yiyip bıraktım
7 km yürüdüm
Yeşil çay kahve maden suyu ve bol su içtim

zaman gösterecek vki 22 görse fena olmaz şimdi 23 lerdekilo da işte 62.9 olsam 20 kilo vermiş olurum ama verebilecek cesaretim var mı bilmiyorum
çok pis gaza gelirim getirme benidiyeti güya 73 de bırakacaktim
bak yaparsam seni ezerim kilo kapışmasında iyi düşün bebem

O belli olmaz hem ortiler birlikte verir kapışma havası yok aramızda
Bence olursun 62 de neden olmasınnn bebemmmm

O belli olmaz hem ortiler birlikte verir kapışma havası yok aramızda
Bence olursun 62 de neden olmasınnn bebemmmm
gaz i ver orti ver nasıl olsa sen 54 olucan demibeni kaybetmek istemiyorsun yoldaşlığı devam edem diyeorti zaten kilolarimiz aynı gibi başladığımız da da aynı gibiydi

ah ah birisi de beni gaza getirse de eski şevkime dönsem.hoş tam basliyorum ya regl oluyorum ya yumurtluyorum.çok pis ödem yapiyor vücudum.bu hafta dikkat ederek basladim.artilari veriyordum.bugün pat diye erkenden regl oldum.bende bugün niye ödem oldum demiştim.7 gün erken oldu.yahu ben zaten gecen hafta yumurtlamadan dolayi odem oldum.daha artisini veremeden üstüne bi daha.iste bunlar benim morelimi bozuyor.boşuna kürek çekiyorum
uğraş dur artık.takildim 77 de.3 hafta olacak nerdeyse

İnsan her zaman aynı enerjiyi ve motivasyonu bulamıyor kendinde. Bugün benim de canım hiç spor yapmak istemedi, giydim spor kıyafetlerimi temizlik yaptım, oyalandım da oyalandım. Görsel aramalarda veya sosyal medyada spordan önce ve sonra fotoğraf paylaşımlarına bakmak beni motive ediyor. Zorlayıp kendimi başlıyorum, başlayınca da devamı geliyor bir şekilde zaten. Hoşuma giden müzikleri açıp, hem şarkıya eşlik etmek hem de spor yapmak ayrı bir enerji ve mutluluk veriyor bana. Bunlar şimdilik bende işe yaradı. Ayrıca belirttiğiniz gibi bu süreçte kilo koruması çok önemli. Siz de şu ana kadar bunu başarmışsınız zaten.

Önceki mesajlardan hatırlarsanız Chloe Ting için beni gaza getirmiştiniz. Devam ediyorum ama tek başıma kalakaldım :). Aslında regl iken spor yapmak insanın üstündeki gerginliği alıyor. Özellikle bu zamanlarda daha da yoğunlaşabilirsiniz. Malesef ödem sorunu oluyor ama ödem yağ artışı değil. Bu sebeple fazla rakamlara takılmamak lazım diye düşünüyorum. Bu konuya katılmadan önce 4 ay boyunca istisnasız her gün 1 saat spor yaptım. Alışkanlık kazanmışımdır diye düşünürken araya bir şeyler girince aylarca spor yapmak aklıma bile gelmedi. Spor yapmak, sporu hayatımızın bir parçası haline getirmek sanıldığı kadar kolay değilmiş aslında onu anladım. Bazı alışkanlıkları kazanabilmemiz için çok daha fazla uğraşmak ve sabretmek gerekiyor. Bir doktor kontrolünde hayatımda düzenli egzersiz yok dediğimde, şimdiye kadar çok şey kaçırmışsın, kendine kötülük etmişsin ama bu bundan sonra da öyle olacak anlamına gelmiyor demişti. Bu söz aklımın bir köşesinde. Ne yapıyorsak veya ne yapmıyorsak kendimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…