Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Günaydın kızlar
Ay benim tartınin pili azalmis degisince kilom da değişti eksi yönde çok sevindim
Bende kilo aldım diye kafayı yiyorum meğerse pilim azmis
Çok iyi haber, gözün aydın, süper gidiyoruz.
100 gr gitse bile insan mutlu oluyor ki zaten

Çok güzelsin maşallah

Ha ha dün 70
Bugün 68.3
Kilosundan memnun olmayan pili yenilesin 1.7 kilo garanti
Dün bide pizza ile pasta yedim
Çok teşekkür ederim sen güzel bakıyorsun
Ahahaha baktık ki tartıda fazla kilomuz, şöyle bir iki silkeleyip tekrar çıkalım
Ben arada karbonhidrat abartıyorum, vücudu şaşırtıp devam ediyorum. Diğer türlü duruyor kilo verme zaten

Tek öğünde metabolizma yavaşlayabilir Merve
Arada bir kaç öğün hafif de beslenmene
Ben bazen 14/10 yaptım
2 haftadır korumada yım diye 12/12 bile oldu 16/8 yüzde yüz riayet etmiyorum artık

Tartilma konusunda uyandıktan 2 saat sonra filan 200 gram daha eksi çıkıyor
Şiş ödem gidiyor biraz eğer hemen işe gitmeyecek sen hafta sonu filan geç tartil çok farkeder
Ben dün 7 de tartıldım
Bugün 11 de

Merhaba kızlar nasılsınız?
Dün hiç vaktim olmadı girmeye koruma döneminde yine ara ara menü yazacagım kontrollü olmak adına o sebeple dünkü menü Gelsin

10: 2 yumurtalı menemen, 1/2 simit ( kaç ay oldu yemeyeli inanın hatırlamıyorum ) , 50 gr peynir ,5 zeytin
domates salatalık yeşil çay
13.30 civarı: etli kuru fasülye cacık
15:1 elma,1 bardak kefir
18: 1 kase mercimek çorba, lor peynirli salata

koruma döneminde yine akşam geç kapanış yapmamaya çalışacağım 16/8 gibi oldu
Yürüyüş 5 km

Ay bunu öğrendiğim iyi oldu
Ben de farkediyordum aslında biraz geçince daha çok indiğini ama ne bileyim demek doğruymuş
Sabah çok erken işe gidiyorum ben 7.45te işte oluyorum genelde.
Ondan dolayı erken tartılıyorum mecburi
Metabolizmam yavaşlamıyor çünkü süreli şaşırtıyorum.
Hep aynı beslenmediğim için şükür bir yavaşlama olmadı teşekkür ederim fikir verdin

Merhaba aralikli orucla 6 ayda -31 kilo mu masallah tebrik ediyorum.
Aralikli orucun hangi türünü kullandiniz peki farkli programlar varya
Teşekkürler
Genellikle 18/6 Arada 20/4

aynen kaptanim.birazcik azalttim.ins yarin ve sonraki günlerde de karbonhidrat içeren seyleri kesicem.aslinda aburcubur yemiyorum da gözüm yemeklerde ve ekmekte.

canım teşekkürler iyi dileklerin için umarım hep beraber başaracağız
Evet canım daha iyi menüler kendi dengeni bul, vucüdunu ihtiyaçlarını dinle ki uzun vadede tümden Kopma
Canım kolay gelsin işlerinde koş temposu çok zor biliyorum
Ev iş çocuk birde pandemi şartları bunaltıyor ama şu dönemden insallah hepimiz güçlenerek çıkacağız
Kolay gelsin misafirlerle
Geçmiş olsun dikkat et kendine
5 çocukla gerçekten işin bitmez
Allah güç kuvvet versin canım
O kadar gidiş geliş tempoya rağmen devam etmen süper
Bazen de şartlar belirliyor dert etme Allah sağlık versin zaten düzene girince oturur hersey
Afiyet olsun

Yani az değil tabi arada 2 beden fark var şimdi ama maşallah sana ben senden çok çok fazla ama kendi potansiyelime göre az kacamak yaptım

Canım 2 beden az mı ya
Dediğin gibi kendine göre az kaçamak yapıyorsun ben biliyorsun hiç yapmadım o farkediyor tabi ama önemli olan sürdürmek insanın kendini tanıması ben herkes bu tür yapsın diyemem kimi der ki ben öyle yapsam sonra deli gibi bozarım
o sebeple kendimizi tanıyıp ona göre ilerliyoruz zaten ki sende bu işte gayet dürüst ve bilinçlisin
Önemli olan ilerlemek 3 kilo olsun 30 kilo olsun farketmez ,1-0 olsun bizim olsun
Canım tabi ki olur bu program
Önemli olan kendini kısıtlanmış hissetmemek
Tebrikler süper

Merhaba kızlar bende Bi karar verdim artık kaza orucu yla aralıklı orucu birleştircem dün dini oruca niyetlendm en son öğünümü 4 de yapmıstım boooolca su ve maden suyu içtm suan orucum sıfır su içtim ama akşam ezanı 5i geçe okunuo imsakta 5de yani o arada 3 litreye tamamlarım suyumu az once tartıldm şükür aldıgım fazlam gitmiş yem3 pencerem 22/2 fln olur heralde tek ögün bide aramğ0n düşünüyorum sahur yapan biri değilim zaten bakalm nasıl gidicek reglime bi kaç gün kaldı ama bttkten sonra kaza orucumla devam edicem sürece inş akşam menüm
1 yemek tabagı pırasa
1 çatal Makarna
1 küçücük dilimde ev yapımı su böreği
Bol yeşil salata
1 bardak kefir olur gibi artı bişe olmaz sanırım herkese iyi akşamlar

Benim bir kez 500 gram oynadi şaka gibi.
Hatta sabah aç karnına spor yapıp tartilinca da çok fark olur
Bazen de ne yaparsan yap 100 gram gitmez

Benim bir kez 500 gram oynadi şaka gibi.
Hatta sabah aç karnına spor yapıp tartilinca da çok fark olur
Bazen de ne yaparsan yap 100 gram gitmez
Evet benim de öyle. Çok gittiği zaman aşırı mutlu oluyorum ama bazen 1 gr veremiyorum
Spor yapmıyorum ben ama dans ediyorum bir de at kılı fırçası kullanıyorum çok faydasını gördüm

Çok teşekkür ederim kaptanım.
Yolunuzdan gidiyorum.

Yavaş yavaş veriyorum kiloyu , artık kabullendim ben böyleyim yavaş verebiliyorum o yüzden takmıyorum hiç kafama , kilo vermekle beraber verdigimi de korumaya çalışıyorum hiç değilse kilo almıyorum fukara tesellisi gibi oldu ama yapcak bisi yok

Allah kabul etsin kaza oruçların
Zaten dini orucun da bir amacı zararlı şeylerden uzak kalmak , fazla tüketmemek ve şükür etmek, sağlık bulmak
Bu sebeple şimdiden şifa olsun inşallah

Evet benim de öyle. Çok gittiği zaman aşırı mutlu oluyorum ama bazen 1 gr veremiyorum
Spor yapmıyorum ben ama dans ediyorum bir de at kılı fırçası kullanıyorum çok faydasını gördüm
Ben spor yapmadan hayatta 14.6 kilo veremezdim
Yürüyüş adım benim vazgeçilmez lerim
Arada Leslie

Arada Leslie

Arada Leslie
ben de sporsuz asla veremezdim ve bu süreçte kilo vermem çok fazla durdu uzun süre 65 66 arası gidip geldi eğer pes etseydimmm hop geri alırdım net yani 7den sonra yeme ve karbonhidratı, şekeri azalt bitti zaten önemli olan irade.. :) o da bu gruptaki herkeste var şükür :)

Bu spor olayına benm de tekrar baslamam lazım bulunduğum ilçede dışarıda yürüyüş neredeyse imkansız evde leslie pilates yapıodum ama 1 bck aydr fln yapamıyrm nasıl aşıcam bu problemi hep spor yapmadgm için yavasladım istedgm kiloya yaklaştım Bi gevşeklik geldi blmyrm nasıl başlcm cnm hç ama hiç spor yapmak istemyr

Bugünkü menü
Sabah zerdecalli süt
Biber sote
3 tane Peynirli poğaça
Domates zeytin

Aslında daha yemicektim ama acı biber turşusu çekince canım 1 tane daha poğaça acı biber turşusu ve domates yedim

Bugün karbonhidratı costurdugum ve 3 haftadır uzun oruç yapmadigim için uzun oruca başlıyorum pazartesi öğlene kadar oruç olmayı planlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…