Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

ayyy maşallah sen büyütmüşsün sıra diğer bıcırıkta :KK36: :KK36: büyük kız sana çok yardımcıdır...
ayyy ikinci çocuğumun kız olacağını bileydim doğrurdum hahahah :KK70::KK70: her anneye bir kız lazım... her kıza bir bacı lazımmmmm :KK36:
Evet canım büyük kızım yardımcı oluyor ama küçük çok fena🤣🤣🤣

Bende hep derim şanslı annenin ilk çocuğu kız olmalı🥰🥰🥰🥰

çok geçmiş olsun canım ....
aynen öyle emek verince insan daha dikkatli oluyor , birde ben kendimi şöyle kandırıyorum akşam canım bişey mi istedi oruç saatinde... ada bekle yarın sabah saat 11 olsun yersin diyorum hatta içimden kesin yiyecem diyorum ama sabah olunca o istek kayboluyor :KK70: :KK70: :KK70:

Tesekkur ederim . O anlık bi istek iste . Ona kapilmadan nefsimize hakim olduk mu Hangi yag kalabilirmis gobusumuzde 😂

Selam herkese
Sporumu 50 dk eliptik 47 dk kardiyo yaparak bitirdim iki gündür 2 litre su tüketiyorum yağ yakmak için şart araştırmalar bunu söylüyor 😂 20/4 orucumu saat 13.12 de açtım blondeaddict sana bir tablo gönderiyorum protein karbonhidrat oranları nasıl iyimiEki Görüntüle 2660071 Eki Görüntüle 2660071
Selam canım sporlar yapılmış süper 👏
Canım senin kilo 65 gibi düşünürsek 52 gr protein Alman gerekiyor ki sende 44,45 gibi almışsın biraz daha arttırabilirsin karbonhidratların da düşük 👏👏👏
Ama bu haliyle de çok çok iyi tablo. Bu arada bende buradan kontrol ediyorum 🥰
Umarım iyi sonuçlar alırsın 🤩🥳
Ayyy hadi bakalım inşallahhh güzel kilolar veririz ben bazen vücudu şaşırtmayı seviyorum arada ara öğün yapıyorum

Mesela bu hafta ağırılıklı olarak protein besleniyorum sporu da yapıyorum inşallah pazartesi güzel eksi gelir🤲🤲🤲
İnşallah canım iyi gidiyorsun dikkatle takip ediyorum bence güzel sonuç gelecek 🙏🥰

Selam canım sporlar yapılmış süper 👏
Canım senin kilo 65 gibi düşünürsek 52 gr protein Alman gerekiyor ki sende 44,45 gibi almışsın biraz daha arttırabilirsin karbonhidratların da düşük 👏👏👏
Ama bu haliyle de çok çok iyi tablo. Bu arada bende buradan kontrol ediyorum 🥰
Umarım iyi sonuçlar alırsın 🤩🥳

İnşallah canım iyi gidiyorsun dikkatle takip ediyorum bence güzel sonuç gelecek 🙏🥰
Canım benim Allah mı söyletti ne inşallah kilom 65 olurda o şekilde sabaha kadar düşünürüm :KK49:daha 69 bile göremedim bayrama kadar hedefim 6 rakamlara düşmek inşallah

Canım benim Allah mı söyletti ne inşallah kilom 65 olurda o şekilde sabaha kadar düşünürüm :KK49:daha 69 bile göremedim bayrama kadar hedefim 6 rakamlara düşmek inşallah
Ay Kusura bakma listede yanlış bakmışım 😂😂😂😂
Düzeltiyorum senin kilona göre 57 gr minimum protein Alman lazım günlük, ki spor da yapıyorsun biraz daha artabilir 🥰

Bugün 21/3 yapıyorum
Sabah 11:00 15 dakika latin zumba( adlında 30 dakikaydı ama kızkar odaya girip anneeee napıosun diye kahkAha krizlerine girince devam edemedim)
14:00 12 000 adım
16:30 ısırgan çorbası
Isırgan çorbası bin derde şifa.. her hastalandığımda annem yapar bana.. bu sabah aradım anne cnm çok çekti diye, hemen gider toplarım şimdi gel hadi dedi :) kalan 3 saat sık sık içerim muhtemelen

Bugün 21/3 yapıyorum
Sabah 11:00 15 dakika latin zumba( adlında 30 dakikaydı ama kızkar odaya girip anneeee napıosun diye kahkAha krizlerine girince devam edemedim)
14:00 12 000 adım
16:30 ısırgan çorbası
Isırgan çorbası bin derde şifa.. her hastalandığımda annem yapar bana.. bu sabah aradım anne cnm çok çekti diye, hemen gider toplarım şimdi gel hadi dedi :) kalan 3 saat sık sık içerim muhtemelen
Kolay gelsin canım 21/3 de 🥰
Afiyet olsun çorban 😋

merhabalar.ben de araniza katilabilir miyim?
konu sahibini tesadüf eseri kesfettim.bu kadar kısa zamanda ve bu kadar cok kilo verisini tebrik ediyorum.
1 aya yakin diyet yapiyorum.lakin şu sıra duraklamaya girdim.
87 kiloyum.sanirim benim direnc noktam bu.
kac kere buraya gelip inemeyince vazgectim.
ama artik vazgecmek istemiyorum.

Bayanlar merhabaa 🌸
Bu gün if in ilk günü sabah 10 a kadar dayandım
Kahvaltım 1 haşlanmış yumurta biraz peynir salatalık
12:30 öğle yemeği 5 kaşık taze fasülye 3 kaşık yoğurt
16:00 gibi dayanmadım bir tane salatalık
19:00 gibide tavuk salata yoğurt yicem ve akşam sporuna geçicem 💃🏻💃🏻

Tamam öyleyse 8.7.20 tarihi itibariyle deneme süresine girmiş bulunuyprum
Tamamdır paylaşımlarını bekliyoruz 🥰🤩
merhabalar.ben de araniza katilabilir miyim?
konu sahibini tesadüf eseri kesfettim.bu kadar kısa zamanda ve bu kadar cok kilo verisini tebrik ediyorum.
1 aya yakin diyet yapiyorum.lakin şu sıra duraklamaya girdim.
87 kiloyum.sanirim benim direnc noktam bu.
kac kere buraya gelip inemeyince vazgectim.
ama artik vazgecmek istemiyorum.
Merhaba hoşgeldiniz 🥰 çok tesekkür ederim öncelikle 💐
ekli dosyaya ve ilk sayfa ilk posta Bakar mısınız katılım için
Bayanlar merhabaa 🌸
Bu gün if in ilk günü sabah 10 a kadar dayandım
Kahvaltım 1 haşlanmış yumurta biraz peynir salatalık
12:30 öğle yemeği 5 kaşık taze fasülye 3 kaşık yoğurt
16:00 gibi dayanmadım bir tane salatalık
19:00 gibide tavuk salata yoğurt yicem ve akşam sporuna geçicem 💃🏻💃🏻
merhaba kaç saat tutmuş oldunuz? Ve yeme aralığınız kaç saat ?
eğer 14/10 yaptı iseniz zaten saatler uygun olmuş. zaten ara öğün yiyebiliyorsunuz tercih ediyorsanız 👍
Menü iyi Afiyet olsun 🥰

Eklentiler

• 3D336203-7304-43F7-89E4-51BC679EA1B0.jpeg
    3D336203-7304-43F7-89E4-51BC679EA1B0.jpeg
    174,1 KB · Görüntüleme: 20
aslinda ben 1 haftadir aralikli oruç yapiyorum.
saatler 9 ila 16 arasi.
bugünku menüm
09.00
tavada 1 yumurta
3 yesil,2 siyah zeytin
ceyrek domates zeytinyagli
az bisey tel peynir
sekersiz cay
içi alinmis yarim ekmek
2 lokma cilek receli

saat 14 de
100 gr maras dondurmasi

saat 16 da
yarim tabak kiymali kabak yemegi

suyu cok icerim 3 litre filan.ama bu ara kücük wcye çikma sorunum var.ödem oluyorum.

Tamamdır paylaşımlarını bekliyoruz 🥰🤩

Merhaba hoşgeldiniz 🥰 çok tesekkür ederim öncelikle 💐
ekli dosyaya ve ilk sayfa ilk posta Bakar mısınız katılım için

merhaba kaç saat tutmuş oldunuz? Ve yeme aralığınız kaç saat ?
eğer 14/10 yaptı iseniz zaten saatler uygun olmuş. zaten ara öğün yiyebiliyorsunuz tercih ediyorsanız 👍
Menü iyi Afiyet olsun 🥰
cok tsk ederim.hosbuldum😍
bakmaya calisicam.ins yapabilrim.

aslinda ben 1 haftadir aralikli oruç yapiyorum.
saatler 9 ila 16 arasi.
bugünku menüm
09.00
tavada 1 yumurta
3 yesil,2 siyah zeytin
ceyrek domates zeytinyagli
az bisey tel peynir
sekersiz cay
içi alinmis yarim ekmek
2 lokma cilek receli

saat 14 de
100 gr maras dondurmasi

saat 16 da
yarim tabak kiymali kabak yemegi

suyu cok icerim 3 litre filan.ama bu ara kücük wcye çikma sorunum var.ödem oluyorum.
1 haftada bir kilo değişimi oldu mu merak ettim ?
İçi alınmış yarım ekmek bir bütün ekmeğin yarısı mu bir dilim mi anlamadım ? 😊 Bütün ise 🙈
Menüde ilk etapta gördüğüm yoğurt ayran vs olmaması, birde protein çok az . salata, çiğ sebze kahvaltıda olsa bunlar da WC sorununu giderebilir
Dondurma süt şeker meyve karşılığıdır sürekli yenmiyorsa problem yok

Merhaba. 16/8
Nöbetteyim yemekler benim inisiyatifimde değil.
12.00 kıymalı pide (5 parça),mercimek çorbası,salata
17.30 patlıcan yemeği,bulgur pilavı,yoğurt
İyi nöbetler diliyorum o zaman 💐
Nöbetteki arkadaşımı üzecek halim yok 🥰

1 haftada bir kilo değişimi oldu mu merak ettim ?
İçi alınmış yarım ekmek bir bütün ekmeğin yarısı mu bir dilim mi anlamadım ? 😊 Bütün ise 🙈
Menüde ilk etapta gördüğüm yoğurt ayran vs olmaması, birde protein çok az . salata, çiğ sebze kahvaltıda olsa bunlar da WC sorununu giderebilir
Dondurma süt şeker meyve karşılığıdır sürekli yenmiyorsa problem yok
ben bu hafta yulaf diyeti yaptim.ilk 5 gün.
89.9 ile basladim.bugün 87.7 idim.yarin 1 hafta doluyor.87.5 e insem 2.5 kiloya yakin gitmis olacak.
ekmek😂
yarim ekmek😂
icini oglana yedirdim.kabugunu ben yidim.cok citirdi.uzun zamandir yememistim😋
bu ara evde yogurt ayran yoktu.daha yeni mayaladim.ondan yemedim.normalde yerim aslinda.
bide kahvaltida domates var.
oğlen manava gittim.salata malzemesi almaya.ne maydonoz nede marul bulabildim.
aklimda aksam salata yemek vardi.kısmet🤗
dondurma da bugünlük.dolapta azbisey hakkim vardi da😆 onu yidim.yoksa yaklasik 1 aydir hicbisey yemedim.bunlar son kacamaklarim olsun.
bundan sonra burdayim.ona göre davranıcam.

X