Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Şekersiz ikinci günüm
Oruç 18 saat 20 dk oldu
Bugünkü menüm şöyle olacak

Kahvaltı (saaT emin degilim)

1 avokado oğlumla bölüşürüz
2 yumurtadan salata (içine domates yeşillik salatalik 2 ceviz)

Ara yaparsam bi kaç kuruyemiş

Kapanış yine 1600 gibi
Tahilli ton balığı aldım Dun onu yerim

Şekersiz ikinci günüm
Oruç 18 saat 20 dk oldu
Bugünkü menüm şöyle olacak

Kahvaltı (saaT emin degilim)

1 avokado oğlumla bölüşürüz
2 yumurtadan salata (içine domates yeşillik salatalik 2 ceviz)

Ara yaparsam bi kaç kuruyemiş

Kapanış yine 1600 gibi
Tahilli ton balığı aldım Dun onu yerim
Yesacim kac kilo vermeyi dusunuyorsun vucut kitle indeksin normal sinirda

Canlar kaç gündür ağlıyorum biliyorsunuz açlıktan uyuyamıyorum diye meğer benim içimde minik bir kurt varmış beni yiyen bu ay tüp bebek transferi yapılacaktı regl olmayı bekliyordum meğer hamileymişim ne olur dua edin sağlıkla kucağıma alayım geçen yıl kürtaj oldum aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum Rabbim sağlıklısını ve hayırlısını nasip etsin 🙏

Canlar kaç gündür ağlıyorum biliyorsunuz açlıktan uyuyamıyorum diye meğer benim içimde minik bir kurt varmış beni yiyen bu ay tüp bebek transferi yapılacaktı regl olmayı bekliyordum meğer hamileymişim ne olur dua edin sağlıkla kucağıma alayım geçen yıl kürtaj oldum aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum Rabbim sağlıklısını ve hayırlısını nasip etsin 🙏

Ay Canimmm inanılmaz sevindim

Dualarım seninle

2.5 yaşında oğlum var ona da dua ettircem senin için:)

Rabbim hayırla kucağına almayı nasip etsin😄

Ay canım çok sevindim🥰 Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah korktuğun hiç bir şeyi yaşamazsın 🤲

çok çok mutlu haber bu:)Allah sağlıkla kucaınıza almayı nasip etsin:)

Selam kızlar selam başkan uzun oruç için tarih belirlendi mi ben bugün niyetlenmeyi düşünüyorum 😊inşallah bu sefer 49 saatin üzerinde olur
ben başladım şuan 44. saatteyim yapmak isteyen herkesle yaparım açlığa bayılıyorum :halay: :halay:

ben başladım şuan 44. saatteyim yapmak isteyen herkesle yaparım açlığa bayılıyorum :halay: :halay:
aazra canım an itibariyle başlatmış bulunuyorum😄
Screenshot_20200818-130215_Fasting Tracker.jpg

X