Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

:KK23:
Çok haklısın, regl olunca sapitmistim😄. Sen güzel ilerliyorsun arkadaşım, tebrik ediyorum, çok yakında 65'lerdr olacaksın🤩. Ben de kendimi toparlayyaim bu hafta.
ay utandim bi an:KK22:
bence senin metabolizman hizli
arti gelmemissin.bir hafta klasik menüleri uygula.rahat 2 kilo gider.
Ben gecen hafta karbonhidratin dibine vurdum bide 😂😂😂 ama bu hafta Protein haftasi olacak insallahhhh 😂😂😂
hadi ins canım.protein iyi kilo verdiriyor.
bende leslie yapiyorum.leslie bosted yada leslie fast walk.ama 25.dakikada bitiyorum.

Kilo verdikçe nickini değiştirmeyi düşünüyor musun😜ackaldim oldu falan diye♥
Ya şaka bı yana su chole başladım devam edemedim ben spor olarak yürüyüş ten ileri gidemiyorum 😜

Yok kiz o isin sakasi . Ben kayit olur en az 20 kere nick denedim olmadi hep alinmis bisiler bende sinirlendim amanedenolmuyo diye denedim oldu 😂😂😂😂😂 sonrada degistirmedim hic 😂😂😂 chloe azim istiyo , ben hep benden kilolu olanlarin yaptiklarina baktim inat ettim onlar yapiyosa bende yaparim diye 12 13 gun yaptim 😂😂 leslie yapabilirsin o daha hafif chloeye gore .

Canım çok az fark var devam bir günde değişir o 😍

Ay sende helal et hakkını ne demek 😍
Süper sonuçlar alıyorsun arada takılma raydan çıkma olur önemli olan uzun vadede sonuç Alman ki alıyorsun 🤩
Ölçü incelemelerin süper ötesi tebrik ediyorum 👏🏆

Süpersin tebrikler haftaya inşallah iki haneli rakamlarda olacaksın 👏😍

Muhteşem muhteşem ne yazılabilir ki 👏😍
Allah kabul etsin orucunu canım 🙏

Gayet güzel tebrikler 👏😍

Ay süper tebrikler 👏🙏

1.6 kg çok iyi hele 50 Li kilolarda tebrikler 👏😍

Süpersin tebrikler 😍

Kolay gelsin canım 🥰
Süper sonuç Tebrikler haftaya 79 👏😍

Tebrikler 👏😍

Canım hiç üzülme bu hafta biraz dikkat bol su ve biraz yürüyüş ile hallolur 🙏🥰

Tamamdır canım not ettim kolay gelsin 🥰

Canım tebrikler 👏😍
Bir kaç gün biraz daha dikkat ildeğişir o bence 👍

süper tebrikler 👏😍

Ayrı tartı Farklı çıkartır
Haftaya net sonucu görürüz 👏😍

Azı çoğu yok canım eksi çıkmışsın hedefine biraz daha yakınsın tebrikler 👏😍

Ay süper tebrikler 👏😍

Süper tebrikler 👏😍

Canım 100 gr yarına bile eksiye döner devam 🙏😍

Canım hoşgeldin ❤😍🤩
Tatilinin iyi geçmesine çok sevindim 😀
Afiyet olsun şimdi zamanla toparlarsın sen
Notumu aldım ben sonraki hafta bekleriz 😍

Bi hakkim varsa helal olsun tabiki baskanim , hizli verdigim kilolari hep geri aldim bu zamana kadar . O yuzden yavas ama emin ilerlemek istiyorum bu sefer .

:KK23:
ay utandim bi an:KK22:
bence senin metabolizman hizli
arti gelmemissin.bir hafta klasik menüleri uygula.rahat 2 kilo gider.

hadi ins canım.protein iyi kilo verdiriyor.
bende leslie yapiyorum.leslie bosted yada leslie fast walk.ama 25.dakikada bitiyorum.
Ben ikisini arka arkaya yapiyorum sonuna kadar . 2 ay yapinca hergun 1 tanesi terletmiyo , bende terlemeyince sanki kilo veremicem gibi hissediyorum 😂😂😂

slm.kizlar.bugünkü tarti sonucuma göre kahvaltiyi ayarladim.

kahvalti yerine az bisey günledir canimin cektiklerinden yedim.
saat 11.15 de
yarim yeşil elma.
3 tane karpuz(dilim değil az bisey)
4 tane tutku
3 tane ikram

saat 12 de
1 minik tabakta pirinc pilavı

saat 15.15 de
1 tabak biber kavurmasi ( yağı 2 yk)

günü kapattım
bu hafta başka herhangi bir abur cubur olmayacak.
su 4 lt.akşam da 1 saat yürüyüş.

Ben ikisini arka arkaya yapiyorum sonuna kadar . 2 ay yapinca hergun 1 tanesi terletmiyo , bende terlemeyince sanki kilo veremicem gibi hissediyorum 😂😂😂
alişmişsin canim.
ben 1 inde terliyorum.halim kalmiyor artik.yeni basladim belki ondandir.
chloe de yapmak istiyorum ama cok zor.
biraz daha hafiflesem daha rahat yaparmiyim acaba?
düsuk kilolarda yapanlar bize göre daha mi rahat yapiyor acaba?

24.08.2020 GRUP KİLO BİLDİRİMİ

Bu hafta bildirim sayısı : 25

Verilen kilo : 21.8 :KK68::KK9:

Kilo veren tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Veremeyen,yeniden tatil dönüşü toparlayan veya hafif artı çıkan arkadaşlarım hiç üzülmesin, bu hafta sıkı tutalım işi.:KK68:

İstikrarla, inatla üstüne gidersek gerçekten oluyor kızlar gayretiniz bol olsun. Gerçekten gurur duyuyorum bu ekip daha da sallar burayı :KK5::KK6::KK9:

Geçen hafta 19 bildirim vardı, 18 kilo civarı vermiştik, bu hafta çoğaldık daha da artmasını ümit ediyorum herkes yavaş yavaş tatil memleket faslını bitiriyor. :KK50:

Listeden üzülerek çıkarttığım düzenli bildirim yapmayan ve konuya girmeyen arkadaşlarım vardı, yeni gelen arkadaşlarımdan eklediklerim oldu, 1haftalık süre dolunca ekleyeceklerim var, sizde hatırlatın gerekirse bazen kaçırabiliyorum. Bilgilerinizde hata,eksik vs.varsa özelden de yazabilirsiniz.:KK15:

Haydi şu Ağustos ayını sıkı bitirelim var mısınız ?

Kilo veren tüm arkadaşları tebrik ediyorum. Veremeyen,yeniden tatil dönüşü toparlayan veya hafif artı çıkan arkadaşlarım hiç üzülmesin, bu hafta sıkı tutalım işi.:KK68:

İstikrarla, inatla üstüne gidersek gerçekten oluyor kızlar gayretiniz bol olsun. Gerçekten gurur duyuyorum bu ekip daha da sallar burayı :KK5::KK6::KK9:

Geçen hafta 19 bildirim vardı, 18 kilo civarı vermiştik, bu hafta çoğaldık daha da artmasını ümit ediyorum herkes yavaş yavaş tatil memleket faslını bitiriyor. :KK50:

Listeden üzülerek çıkarttığım düzenli bildirim yapmayan ve konuya girmeyen arkadaşlarım vardı, yeni gelen arkadaşlarımdan eklediklerim oldu, 1haftalık süre dolunca ekleyeceklerim var, sizde hatırlatın gerekirse bazen kaçırabiliyorum. Bilgilerinizde hata,eksik vs.varsa özelden de yazabilirsiniz.:KK15:

inşalalhh başkanım daha iyi sonuçlar için devammmmmm :halay: :halay: :halay: :halay: :halay:

pandemiden korkup spora gitmedim bu hafta hiç evdede yapmadım bari yürüyüm dedim bugun 10.000 adım attım akşamda youtubeden spor videosu yapacagım sporsuz olmuyor reglde bitti dün sonunda artık normala dönebirim
Cumaya kadar evde kendine spor programı hazırla gayet güzel inceleceksin gör bak bu haftada sporla bizi gaza getir hem sen hem biz faydalanalım :KK45: :KK45: uzun oruçta olduğu gibi 😉

İnşallah başkanım böyle birbirimize destekle hepimiz fıstık gibi olacaz :halay: maşallah diyelim grubumuza nazar olmasın

Bi hakkim varsa helal olsun tabiki baskanim , hizli verdigim kilolari hep geri aldim bu zamana kadar . O yuzden yavas ama emin ilerlemek istiyorum bu sefer .
Var tabi olmaz mı hakkın 🙏
Sporların cesaretin esprilerin pozitif bakışın 💐
Bu sefer o sefer değil merak etme yapacağız başaracağız eminim 💪🤩
slm.kizlar.bugünkü tarti sonucuma göre kahvaltiyi ayarladim.

kahvalti yerine az bisey günledir canimin cektiklerinden yedim.
saat 11.15 de
yarim yeşil elma.
3 tane karpuz(dilim değil az bisey)
4 tane tutku
3 tane ikram

saat 12 de
1 minik tabakta pirinc pilavı

saat 15.15 de
1 tabak biber kavurmasi ( yağı 2 yk)

günü kapattım
bu hafta başka herhangi bir abur cubur olmayacak.
su 4 lt.akşam da 1 saat yürüyüş.
Bence de olmasın bu hafta başka abur cubur 🙈😀

kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum....
umarım haftaya hepimiz daha güzel sonuçlar alırız...
bugün kü menüm;
saat 8:00 2 dilim peynir, domates, salatalık 6 zeytin, yarım simit,
saat 10:30 yeşil çay
saat 13:00 peynirli çoban salata
saat 14:00 şekersiz Türk kahvesi
Afiyet olsun 🥰
Merhaba bugünkü menüm

sabah kahvaltı 10.00

3 ceviz
Az Yağda yumurta 1 adet
1 dilim ekmek siyah
6 zeytin
3 küçük parça peynir

ara öğün

3 ince dilim karpuz
6 çiğ fındık

akşam yemeği 16.00
Semizotu 2 kaşık
Karabuğday 2 kaşık
Yoğurtlu kereviz 1 kaşık

2 litre su 10.344 adım 🥰
Afiyet olsun 🥰
İnşallah başkanım böyle birbirimize destekle hepimiz fıstık gibi olacaz :halay: maşallah diyelim grubumuza nazar olmasın
Amiiin inşallah 😀🙏🧿

İyi aksamlar
Sabah
60gr beyaz peynir
1 domates
1 salatalık
1 tatlı kasığı fındık ezmesi
1 küçük çatal patates kızartması
8 zeytin

Ara
1türk kahvesi
20gr Çiğ fıstık
Yarım şeftali

Aksam
2 orta boy karnıyarık
Bir kase cacık

Şimdilik 2 lt su
1 saat yürüyüs

Bugün 13:30
2 yumurta
2 domates
4 zeytin
15 fındık
2 kuru erik
Sade kahve tarçınli

Ara 1 taze incir 4 tane üzüm 😂yani 4 üzüm tanesi başka bir deyişle bir salkimdaki üzümlerden 4'ü😂

Kapanış 17:30
1 tabak çiğ semizotu ,sarımsaklı yoğurt eşliğinde üzerine nusret edasıyla pulbiber serpilmiş tuzsuz enfes😂😂 semizotu salatası kız bildiğin 🤣

Günü kapattim ve elimin tersiyle lahmacunlari ittim ya adam hupletti neyse olsun aferin bana💪

Bugünkü menü 18/6

12.30: ton balıklı salata
16:1 bardak kefir, 5 badem
17: 1 kase cacık, Yarım tabak zeytinyağlı kabak yemeği, 3 köfte
Yürüyüş yapamadım bugün.
kahve, yeşil çay, maden suyu ve bol su içtim
Yaş kaç kaptanım🤩merak ettim ,menü gayet güzel yorumsuz 👍

Bugunku menu 3 kasik bol kiymali yogurtlu makarna biraz cerez 2 parca bitter cikolata 2 tane minnak kurabiye , kurabiyeyi oglen yedim ilac almak icin . Regl sancilarim basladi . 2 gune gelir kendileri . Gelse de artik istahim kesilse , her regl oncesi boyle oluyorum . 3 gun falan bi istah acilmasi oluyo kontrol edilemiyo . Kendimi uzun oruc moduna aldim . Yoksa Kilo alcam 😂 sabah 2 leslie videosu yaptim . 2 saat sonra da 30 dk eliptik 30 dk egzersiz yapcam . Yoksa vicdanim icten ice kemirecek beni 😂

niye üzülüyorsun ki.bir gün dikkat edersin.olur biter.haftaya eksiye dusersin.kilo vermek zor is.her zaman bi iniş çıkışı vardir.bunu böyle düsünmezsen motive olamazsin.
olsun yarin inerim de hep.

misafirlikten bolca eksiyle dönersin ins😍
Ya motivasyon İçin teşekkür ederim 🥰nasıl moral veriyorsunuz bu hafta çaylarıma da dikkat edeceğim güzel sonuçlar olur umarım 😄

X