Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Herkese günaydın.. :KK24:
Geçen hafta : 75.9 kg
Bu hafta : 75.6 kg
Fark : -300 gr
Şunu belirtmeliyim ki haftayı gayet dikkatli geçirmeme rağmen dün sabah regli oldum ve daha çok vermiş olmam gerekirken böyle çıktı.. haftaya gerçek sonuç çıkar diye umut ediyorum... :dua: Sebeplerimden dolayı moralimi bozmuyorum ve kilo veren herkesi tebrik ediyorum.. :super: :sampiyon:

Selamlar💐
Geçen Hafta: 63,2
Bu hafta: 60,5
Fark: -2,7
Bu hafta sürekli dikkat ettim, uzun açlığı da zor da olsa bitirdim🙈 90 küsür saatte bu kadar zorlanmadım😫 yine su kaybım olabilir
Yaklaşık 5 aylık bir sürecin sonuna yaklaşıyorum artık, kiloyu korumak vermekten daha zor bugünleri görmeyi hiç hayal etmeyerek başladım🙈🌹

kaptanım ben yine artı çıktım morelim bozuldu sen beni yine 66.6 yazsan yinede ben kaldığım yerden devam etsem:KK43:(
regl kurbanı oldum sanırım. ama bir kaç kerede karbonhidrat yemiştim bu kadar mı etki eder yaa
hedeflere ulaşınca nasıl koruyacaz acaba
iş yerinde millet her gün gözümün önünde poğaça simit götürüyo kiloda almıyolar. öğle yemeği yemiyorum ben 6 aydır iş yerimde heyy gidi

Selamlar💐
Bu hafta sürekli dikkat ettim, uzun açlığı da zor da olsa bitirdim🙈 90 küsür saatte bu kadar zorlanmadım😫 yine su kaybım olabilir
Yaklaşık 5 aylık bir sürecin sonuna yaklaşıyorum artık, kiloyu korumak vermekten daha zor bugünleri görmeyi hiç hayal etmeyerek başladım🙈🌹
şuan gururumuz iftiharımızsın arkadaşım tebrik ederimmmm:KK24:

Selamlar , bu 2 gündür gene menu yazamadım kusura bakmayın. Az biraz elimi kestimde . Sol el iptal oldu biraz . Spor falan yapamıyorum ama diyete devam . Dün sabah 2 tane ufak sigara boregi zeytin domates akşam yemeğinde de balık ve salata yedim 1 parca ekmekle . Bugün de peynir zeytin 1 tane poğaça yeşillik domates salatalık yedim . Sonra cikolata yedim 1 tane de mandalina. Su içmeyi unutuyorum bu ara niye bilmiyorum . Öyle yani . 2 gündür sıkıntılı geçiyo o yüzden biraz .
Canım çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun seni inşallah:KK43:

kızlar açlık yapmak isteyen varsa yapalımmı. ben kendime ceza verdim başka türlü yerimde sayıp duruyorum. biraz kilo verdim eski hırsım isteğim kalmadı kendimi terbiyelemem lazım. hedef 24 saat olsun üzerine ekleyen ekler.ben 12:00 de başlattım.
katılmak isteyeni bekliyorum:halay:

canım 4 günde 4 kilonun hepsi kilo değildir ama hızla sisteme dön yerleşmeden gitsin 🙏

ilk hafta deneme süresi var konuya katılıma göre ekliyorum listeye süre sonunda ilk sayfada yazmıştım
Kilo bildirimi tabi ki yapabilirsin 🥰
devamını getiren arkadaşları sürekli ekliyorum

Canım gayet iyi tutmuşsun şifa olsun nasılsın sonlandırdın mı ? 🥰

Gerçekten bazı şeylerin yanında hersey boş 😞 Allahım yardımcıları olsun tüm depremzedelerin ölenlere Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin hastalar tez iyileşsin
Büyük geçmiş olsun umarım ailen iyidir 🙏
Selam kızlar. 3 haftadır temasliyim. Biri bitmeden , diğeri başlıyor. Okulda olunca malûm. Geçen hafta bildirim yapmadım, çok vitamin kullanmıştım, grip gibi geçirdim ama ne geçirdim bilmiyorum.
Önceki hafta 64
Bu hafta 63.8

Merhaba kızlar

Bu hafta : 55.5
Geçen hafta: 55.1 daha doğrusu 2 hafta önce
Fark ; +400 gr

Süt denemlerim geçen hafta bitti aslında ama ben tabii ki o yeme temposunu bırakamadım ancak gelebildim. Hafta sonu hastaydım bir şey yiyemiyordum diye toparladım nihayet. 55.5 iyi çıktı yine de o kadar yemeğe, tatlılara az bile😃😃

1 ay kadar öncesine göre 1.3 kilo fazlam var ama gerçekten çok farketti. 58den 50a çıkınca belli olmuyordu ya da 64ten 65e mesela. Ama 54 buçuktan 55 buçuğa resmen şişmiş görünüyorum. Sınırım 54buçuk benim demek ki. Hemen fark edildi. Su da hiç içemiyorum. Günde 2 bardak falan😃 Bu da ödem yaptırıyor tabi

02.11.2020 GRUP KİLO BİLDİRİMİ

Toplam bildirim : 19
Verilen toplam kilo :
11.8 :KK9::KK5:

Kızlar bu haftaki karnemiz.. Kilo veren arkadaşlarımı tebrik ediyorum, kilo veremeyen arkadaşlarımın da menülerinde bu hafta düzenleme yaparak haftaya daha iyi bir sonuç alacaklarını biliyorum. :KK68::KK68:

Haydi, Kasım ayında vitesi yükselterek devam edelim. Yılı hedeflerimize ulaşarak kapatalım insallah, sağlıkla mutlulukla :KK200::nazar:

Not: Grup listemizde hatalı veya eksik bilgileri olanlar isterlerse özelden mesaj atabilirler gerekli güncellemeleri yaparım.

kızlar açlık yapmak isteyen varsa yapalımmı. ben kendime ceza verdim başka türlü yerimde sayıp duruyorum. biraz kilo verdim eski hırsım isteğim kalmadı kendimi terbiyelemem lazım. hedef 24 saat olsun üzerine ekleyen ekler.ben 12:00 de başlattım.
katılmak isteyeni bekliyorum:halay:
bende başladım senle birlikte ceza hakettim bende ;(

O zmn bende yazayım kilo mu
22 ekimde tartılmıs not almısım aras tartıldm ma ben o kiloyla tekrar devam etcm
22 Ekim kilo : 63.1
Güncel kilo :64.4
Fark : +1.3
Çok ağlamak istyrm yani o kdr 63 oldum diye sevndm kursakta kaldı ne vardı sanki o kadar abanacak yemege hiç hiç dkkt etmedm kızarmadan ekmeğe çikolatadan kuruyemişe hiç dur demedm şuan çok mutsuzum gerçekten o kdr emek 4 günde ziyan oluo sporada ara verdim ztn acayip soğudum spordan nazar degdi sanırım bana ne kdr acımasız ki zalım kalori metabolizma neyse artık bgunden itibaren hiç hiç ama kaçamak yok gerçekten yok kndime hakim olcam 😭😭😭
canım öncelikle hepimizin başın ageliyor, bir anda dengesiz yemeğe başlayınca ardı kesilmiyor tavsiyem seni doyuracak sağlıklı şeyleri çok tüket ki elin cısss lara gitmesin
Sporu az da olsa devam ettir evde bile olsa moral olur
tebrik ederim kaptanim.muhteşem.
ayin 5 inde bence 65 e düsersin.valal cok sevindim.ins geri almazsin.😍😍😍😍
ay inşallah 30 kilo oldu bugün çooook mutluyum :halay:
gelelim benim kilo durumuma.
en son 75 tim.
bugün 78.4
fark +3400 gr
yedim ictim doymak bilmedim bu hafta.ins bundan sonrasini toparlayabilirim.
canım sen toparlasın hiç şüphem yok biraz azlatarak ilerle bir geçiş döneminde isen
nerelerden geldin sen bu haftalık birşey hiç takılma, devam et :KK5:
Slm kızlar.. ben belirtmeyi unuttum ama izinden geldikten sonra 5/2 yapmaya başladım..hafta içi 18/6 oruç hafta sonu serbest..
Kilo 66
Hedefim korumakti, olmuş :)
Fransada durumlar karışık malum..baya stresliyim :KK43:
Allah sonumuzu hayır etsin. Bu yıl hiç oh diyemedik ,tūm dünya
canım arada sistem değişikliği iyidir iyi yapmışsın bende korumada inşallah yapacağım 5/2 yi
Fransa'da olanları takip ediyoruz evet gerçekten üzücü .Allah tüm dünyaya huzur versin bu sene ne olduğumuzu anlayamadık
Selamlar💐
canım öncelikle tebrikler şifa olsun:KK9:
eğer uzun oruç öncesi karbonhidrat yoğun beslendi isen o da etkilemiş olabilir ama bravo hem sonuc hem süre muhtesem
koruma kısmından bende korkuyorunm eski alışkanlıklara dönmek istemiyorum burada yazıp paylaştıkça uyaralım hep birbirimizi
kaptanım ben yine artı çıktım morelim bozuldu sen beni yine 66.6 yazsan yinede ben kaldığım yerden devam etsem:KK43:(
regl kurbanı oldum sanırım. ama bir kaç kerede karbonhidrat yemiştim bu kadar mı etki eder yaa
hedeflere ulaşınca nasıl koruyacaz acaba
iş yerinde millet her gün gözümün önünde poğaça simit götürüyo kiloda almıyolar. öğle yemeği yemiyorum ben 6 aydır iş yerimde heyy gidi
En sinir olduğum tipler yiyip yiyip kilo almayanlar.
Hiç moral bozma bu hafta düzene girersin :KK19:

X