Bebeğimi yeni kaybettim ve hamile olan eltime bakıyorum ne acı

bircanEY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
401
14
36
daha 3 ay önce ikinci kez bebeğimi kaybettim hem de 6 aylıkken eltimle beraber hamileydik
şimdi kayınvalidemle oturan eltimin yanındayım çünkü o bugün yarın doğum yapmak üzere ve kayınvalidem burda yok o yüzden ben kalıyorum
ona her bakışımda üzülüyorum kahroluyorum:çok üzgünüm:

34esra86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Eylül 2008
247
0
34
Canım benim Allah şifa versin sabır olmasın artık sabır dertle gelir çünki şifanı versinki yüzün gülsün umarım bu üzüldüğün günleri hatırlamzsın bile :KK43:

burningaura

herşey çok güzel olacak!!
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
1.691
18
38
daha 3 ay önce ikinci kez bebeğimi kaybettim hem de 6 aylıkken eltimle beraber hamileydik
şimdi kayınvalidemle oturan eltimin yanındayım çünkü o bugün yarın doğum yapmak üzere ve kayınvalidem burda yok o yüzden ben kalıyorum
baska kimse yok muydu kalabilecek?sizin psikolojinizi düşünen yok mu hiç?çok geçmiş olsun;umarım tekrar yasamazsınız böyle bir durumu..

bircanEY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
401
14
36
baska kimse yok muydu kalabilecek?sizin psikolojinizi düşünen yok mu hiç?çok geçmiş olsun;umarım tekrar yasamazsınız böyle bir durumu..

teşekkür ederim
malesef kalacak insan çok ama beni düşünen yok
bana geçmiş olsun bile diyen yokki üstelik yeni rahim filmi çektirdim
dinlenmem gerekiyor ama dünya iyisi eşime laf söz gelmesin diye katlanıyorum

burningaura

herşey çok güzel olacak!!
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
1.691
18
38
gerçekten ne diyeceğimi bilemedim..zaten etrafta şu gözle bakılıyor bunu anladım bebek nasıl olsa kaybedilen;yine olur;çok acı çekmenin;yıpranmanın anlamı yok!ben dogumdan sonra kaybettim bebegimi ve bi sürü anlayışsız insanlar karşılaştım..ve inan onlarla ugrasmak ölümden daha zordu..kimsenin yannıda aglayamazsın vs..
ama bir o kadar da anlayışlı insan vardı çevremde..mesela aynı sizin durumunuz gibi alt komşum bana basın sagolsuna geldigine dogumuna bikaç gün vardı ve inan karnını sakladı benden..bebegi dogdu;sesi bana gelmesin diye sürekli emzirmiş;apartmanda hep köşe kapmaca oynadık..insanların biraz seni anlaması lazım..gerçekten haline çok üzüldüm canım..ama anlat eşine madem anlayışlı;çok kötü oluyorum;dayanamıyorum falan de..

SreCa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2007
895
2
31
Allah sabır versin canımm üzülme dicem sacma olucak ama bişe diyemiorum sabretmek lazımm Allah herseyin en iyisini en dogru zamanda yapar merak etme bigun seninde bebegin olucak İnsallah Allah ın izniyle

be_reN

I'm takin back my love
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
2.756
4

off cok uzucu bı durum yaa.. :çok üzgünüm: Allah sabır versın canım oncelıkle.. :Saruboceq: 6 aylıkken bebegını kaybetmek zor olsa gerek.. :çok üzgünüm: ama Allahtan umut kesılmez canım yaa uzulme.. Rabbım verır ınsallah sızede.. :teselli: ıcınızdekı bebek sevgısını annelık ozlemını dındırır ınsallah.. :Saruboceq: Rabbım hayrırlısını dıleyıp versın hakkınızda hayırlısı olsun.. :Saruboceq: sen dualarını esırgeme Rabbımden nıtekım sızın hayır bıldıklerınızde ser ser bıldıklerınız de hayır var denılmıs.. hakkınızda hayırlısı olsun...
:Saruboceq:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3300 gün geçti.

mnla

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2008
1.296
9
senin de sinavin budur belki... isyan edip uzulme. vakti gelince senin de olacak bebeklerin insallah. o zamana kadar hic bebek gormeyecek sevmeyecek degilsin. moralini bozma lutfen. ama dinlenmen gerekiyorsa da bunu soylemelisin. seni senden baska kimse dusunmez. sen soylemedikce kimse de bilmez durumunu. Allah en kisa zamanda bebeklerini kucagina almayi nasip etsin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2933 gün geçti.

sweet33

Allah'ın izniyle kavuştuk oğlumuza :)
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
1.261
18
canım herseyde bı hayır vardır Belkide Rabbim bununla deniyor seni bilemeyiz sen sakin isyan etme inşallah Rabbim en kısa zamanda sen ve senin gibi dünya iyisi eşine sağlıklı bi bebek nasip eder nolur üzülme :teselli:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1333 gün geçti.

bircanEY

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2008
401
14
36
allah hepinizden razı olsun arkadaşlar ya
valla insanlara dert anlatmaya çalışmaktan bıktım artık
bana moral oldunuz

charming

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
1.375
3
Allah'ım size bu fedakarlığınızın karşılığını verecektir elbet.
Hayırlısıyla evlat sahibi olursunuz inşallah,Rabbim gönlünüze göre versin.