Bebeğimi yeni kaybettim ve hamile olan eltime bakıyorum ne acı

başta söylediğin şeyler için de çok haklısın insan bazen bencil olmalıymış gerçekten de...
eltimin orda kaldığım son gün bana öyle laflar etti ki sanki ona o iyiliği hiç ben yapmamışım bi teşekkür bile almadım neticede.. annem çok sinirleniyor cevabını verseydin diyor ama değmez... öyle insanlarla laf yarıştıracak değilim dedim bende.
ama sonradan çok pişman oldum keşke gitmeseydim dedim eşime de söyledim.
şimdi bahçemde küçücük 1 aylık yavru bi köpek besliyorum onunla oyalanıyorum o da olay oldu anladınız herhalde güya ben yavrumu bulmuşum gibi imalar
allahtan korkmadan nasıl söylüyorlar anlamıyorum veren allah alır da ya... allah korusun tabi ki ama bizim de elimizdeki gitse ne yaparız diyen yok yaa bizim var ya tamam artık bişey olmaz gibi bi güven var
ama sabırlıyım ben beklerim rabbime hep dua ediyorum allahım bana huyu ahlakı öyle güzel bi çocuk nasib et ki ettikleri laftan utansınlar diyorum
aslında içimdekileri döksem sayfalar sürer ama taştıklarım bunlar işte
dileğim allah herkesin hepinizin gönlüne göre versin
ooo çok sevindim... bende iki tane köpek besliyorum. insanlar bu konuda çok takıntılı bebek olsun bırakırsınız yada sizin zaten var dimi diye... o da Allahtan bir can gurur duyarım bakmakla annelik etmekle derim.
muhtaç hayvana bakmayı da Allah her zaman mükafatlandırır.

başta söylediğin şeyler için de çok haklısın insan bazen bencil olmalıymış gerçekten de...
eltimin orda kaldığım son gün bana öyle laflar etti ki sanki ona o iyiliği hiç ben yapmamışım bi teşekkür bile almadım neticede.. annem çok sinirleniyor cevabını verseydin diyor ama değmez... öyle insanlarla laf yarıştıracak değilim dedim bende.
ama sonradan çok pişman oldum keşke gitmeseydim dedim eşime de söyledim.
şimdi bahçemde küçücük 1 aylık yavru bi köpek besliyorum onunla oyalanıyorum o da olay oldu anladınız herhalde güya ben yavrumu bulmuşum gibi imalar
allahtan korkmadan nasıl söylüyorlar anlamıyorum veren allah alır da ya... allah korusun tabi ki ama bizim de elimizdeki gitse ne yaparız diyen yok yaa bizim var ya tamam artık bişey olmaz gibi bi güven var
ama sabırlıyım ben beklerim rabbime hep dua ediyorum allahım bana huyu ahlakı öyle güzel bi çocuk nasib et ki ettikleri laftan utansınlar diyorum
aslında içimdekileri döksem sayfalar sürer ama taştıklarım bunlar işte
dileğim allah herkesin hepinizin gönlüne göre versin

Bunu sanırım benim sana başta yazdığım mesaj için söyledin, evet canım maalesefki öyle, seni insanların düşünmediği ortamda sen kendini düşüneceksin, ruh ve beden sağlığını..İyilikte sonuna kadar varım ama bazen iyiliklerimin ardından öyle hançer yedimki..İnsanı iyilik yaptığına bile pişman eder bazen insanoğlu. Cehenneme giden yolun taşları iyilikten örülmüştür der babam hep...Gereksiz ve aşırı iyilikten de maraz doğuyor demekki. Sen üzülme gönlünü ferah tut, ne kadar cahilce davranmış eltin. Sonuçta can taşıyor, küçücük bir yavru köpek bile olsa. En azından insanlar gibi iyiliğe kötülük etmiyor.

geçmiş olsun canım.rabbim sınıyordur belki de seni ,sabret herşey çok güzel olur inşallah........

gerçekten ne diyeceğimi bilemedim..zaten etrafta şu gözle bakılıyor bunu anladım bebek nasıl olsa kaybedilen;yine olur;çok acı çekmenin;yıpranmanın anlamı yok!ben dogumdan sonra kaybettim bebegimi ve bi sürü anlayışsız insanlar karşılaştım..ve inan onlarla ugrasmak ölümden daha zordu..kimsenin yannıda aglayamazsın vs..
ama bir o kadar da anlayışlı insan vardı çevremde..mesela aynı sizin durumunuz gibi alt komşum bana basın sagolsuna geldigine dogumuna bikaç gün vardı ve inan karnını sakladı benden..bebegi dogdu;sesi bana gelmesin diye sürekli emzirmiş;apartmanda hep köşe kapmaca oynadık..insanların biraz seni anlaması lazım..gerçekten haline çok üzüldüm canım..ama anlat eşine madem anlayışlı;çok kötü oluyorum;dayanamıyorum falan de..

çok haklsın kardeşm tüm bunları bende yaşadım yaşıyorumm yaşamayan asla anlayamazz aslaaa

daha 3 ay önce ikinci kez bebeğimi kaybettim hem de 6 aylıkken eltimle beraber hamileydik
şimdi kayınvalidemle oturan eltimin yanındayım çünkü o bugün yarın doğum yapmak üzere ve kayınvalidem burda yok o yüzden ben kalıyorum
ona her bakışımda üzülüyorum kahroluyorum:çok üzgünüm:

bebegini kaybettmenin sebeebi nee?birdhaa çocugun olabilir canım bu denli yıpratma kendini.acı zor ama o psikoljiden uzak durmaya çalışş.keşke eltinin yanında kalmasan evinde psikolojini düzeltme yoluna gitsenn.allah yardımcın olsn inşalah saglıkla sende yavrunu kucagına alırsın......

kızlar şu an 9. haftamdayım ve 15. haftada serklaj uygulayacağız dedi dr.
nolur dua edin buna da bişi olacak diye çok korkuyorum

X