Binnaz Abla

Falsepeti sezen yildiz nasıl?
Ağustos ayında baktırmıştım, bomboş aşşırı pembe bir yorumdu zaten dedikleri de çıkmadı. 5 dk ses tonuna güvenerek masal anlatmış ama falcı konusunda bordo bereli olunca yemiyor artık 😅 hatta iade istedim, "falcının kendi hisleri olduğu için iade edemiyoruz" dediler.

Ağustos ayında baktırmıştım, bomboş aşşırı pembe bir yorumdu zaten dedikleri de çıkmadı. 5 dk ses tonuna güvenerek masal anlatmış ama falcı konusunda bordo bereli olunca yemiyor artık 😅 hatta iade istedim, "falcının kendi hisleri olduğu için iade edemiyoruz" dediler.

Savas a baktırdın mı

Fal sorusu yazmıştım ama vazgeçtim falalemdeki meryem rezzan nalan diye biri 2016 2017 mesajlarında hep çok kötü yorumlar yazmışım geçmişime baktım da

Son düzenleme:
Arkadaşlar Fal Sepeti’nde 2 yorumcudan çok memnun kaldım, reklam olmasın diye isim vermek istemiyorum. Tamamen tavsiye edebilmem için verdiği zamanları beklemem gerekiyor.

BEKLEMEDE OLAN TÜM FALLAR

FALCI SEMA: Mart
Tümay Cennet: Ocak (Minimum)
Saraylıhanım: 2021 yılının başları
Nesibe Tekbaşer: Şubat (Vade öteledi)
Zümra Lal: Şubat (Vade öteledi)
Serkan Batu Kılıç: Şubat (Vade öteledi)
Falcı Aylin: Şubat (Berbat)
Gökhan Keskin: Şubat
Nadide Hanzade: Şubat
Zişan Işık: Yeni yılın ilk ayları, kış ayları
Yesilcingene: Mart
Ayten Ce: Mart
Medyum Sıla: Mart
Kader Papatya: Şubat, Mart (Analizleri çok doğru, mesleğimi bildi, kişilik analizi mükemmel)
Firuze Şanlı: Mart (Kimsenin bilemediği bir detayı bildi)
Ada Doğan: Mart
Derin Hisler: Mart (Berbat)
Burçak Demir: Nisan
Özge Özün: Nisan, Mayıs (İş konusunu bildi, harfleri doğru bildi)
Gülçin Beyaz: Mayıs
FAMA: Mayıs (Berbat) (BANUYILMAZ ve UYUMSUZZ ile aynı kişi)
Zeyder: Haziran
Medyum Namaste: Şubat ve Temmuz

Falsepeti sezen yildiz nasıl?
ben onu hiç beğenmedim. geçen yıl ilk geldiği zamanlardı sanırım baktırmıştım..profilimde ilişkisi yok yazıyordu o zaman mesela gitmiş eşimden bahsetmiş...hangi eşim??? annem emekli demişim bir konusu vardı onu da sordum iş hayatında yükselme terfi hatta tayin olabilir dedi :KK12: kısacası rezaletti :KK34:

medyum gizem falsepeti 95 lira olmuş çok daha uygunken baktırmıştım. hiçbirşey bilememişti geleceği de çıkmadı denk gelen olursa tekrar düşünsün
çok pahalı...ben ona aylar önce bir kere fal atmıştım aklıma geldi şimdi de falı alıp 24 saat sonra yorumlamıştı. başım ağrıdı kusura bakma demişti. daha sonra burada okumuştum sanırım meğer huyuymuş . hep aynı yapıyor..falı ise başarısızdı :işsiz:

medyum gizem falsepeti 95 lira olmuş çok daha uygunken baktırmıştım. hiçbirşey bilememişti geleceği de çıkmadı denk gelen olursa tekrar düşünsün
Çok olmuş fiyatı ama iş konusunda bende çok iyi bildiği bir falı var online olarak bana baştan sona tutan 3-4 faldan biri ozellikle nokta atışlı ve resmen gelecek bilmiş, işimin isminde olacak harfleri bile vermiş ama aşk konusunda cok kotu olmasa da oyle iyi bir fal bakmamış, maksimum %50 bilmiştr o da detaylı veya nokta atışlı degil.

Arkadaşlar merhaba yeni katılıyorum aranıza, uzun zamandır entrylerinizi okuyorum bende maalesef ki fal batağına düştüm. Binnazda Elfin Demet ve Bilge özdoğruyu denedim Bilge hanım biraz daha olumluydu elfin vade olarak 6 aydan önce bir gelişme olmayacak dedi moralim çok bozuldu :KK43:

Arkadaşlar merhaba yeni katılıyorum aranıza, uzun zamandır entrylerinizi okuyorum bende maalesef ki fal batağına düştüm. Binnazda Elfin Demet ve Bilge özdoğruyu denedim Bilge hanım biraz daha olumluydu elfin vade olarak 6 aydan önce bir gelişme olmayacak dedi moralim çok bozuldu :KK43:
Bilge özdoğru bende bilememişti söylediklerini yasamadim

Bilge özdoğruya seneler önce baktırıp beğenmemiştim, burda bi ara çok konuşulduğu için 2. şansı verdim ama yine olmadı. Ben beğenmiyorum onu. Elfin’i çok severim ve dediklerini çoğunlukla yaşarım. Senede 2-3 defa baktırıyorum ona

kızlar yok mu çıkan çıkmayan fal haberi? Bu ara çok durgun forum

Bilge özdoğru bende bilememişti söylediklerini yasamadi
Bilge özdoğruya seneler önce baktırıp beğenmemiştim, burda bi ara çok konuşulduğu için 2. şansı verdim ama yine olmadı. Ben beğenmiyorum onu. Elfin’i çok severim ve dediklerini çoğunlukla yaşarım. Senede 2-3 defa baktırıyorum ona

kızlar yok mu çıkan çıkmayan fal haberi? Bu ara çok durgun forum
şevdar mı yoksa doğa dan mı denemeliyim sizce?

Hep söylerim Bilge Özdogru en kötüler listemde tavan yapan isim 😏.
K Kanatlarimdantutma sanirim geçen yil sonu itibariyle tüm forum üyeleri topluca birakti fal olaylarini... 😃
Ben de çok merak ediyorum yil sonu yilbasi vadeli çikan çikmayan fal haberlerini.
Bende ise çok net hatirladigim ve patlayan falsepeti Asu Çiftçi aylar önce sordugum bir konuyla ilgili yil sonu demisti vade olarak fakat olay çok farkli bir yere evrildi yil sonundan çok önce.

Doğa dan fena değil, şevdarın tutanını görmedim duymadım😅
Nilufer_4U Nilufer_4U benim beklemede fallarım var ama ben vadeye takılmıyorum😊 işin kötüsü gönderecek kimsede bulamıyorum 🤷‍♀️
Ben de bulamadim, bulamiyorum. Sanirim sana söz etmistim, genelde yil sonlarinda gelecek yil için fal yorumu almayi severim ama bu yil icin dogru dürüst içime sinen bir falci olmadigindan istedigin bu yorumu alamadim.

X