Biten ilikiye tekrar "Evet" demek?

D

dmple

Ziyaretçi
kızlar düşününki cok sevip sevildiğiniz,güzel ama sevgi dışında sorunlar olan bir ilişkiniz var,gün geliyor okadar yıpranıyosunuz ki ortak bir kararla ayrılıyosunuz..daha sonra onun baska ilişkileri oluyor.ama yine size dönüyor?
bu kabullenebileceğiniz bir durum mu?
yada söyle sorayım..bir insan gercekten sevdikten sonra bir baskasını sevip bir şekilde olmayıp tekrar eski sevgilisine dönüyorsa bu sevgi gercek midir?yoksa aradığını bulamamaktan baska bişey değil midir?fisfisfis

beyenmedigin bir yemegi tekrar yemekten baska bir sey degil kendine eziyet etmekten baska birsey deil bende cok denedim ama kendimede onada cok yazık etttim anlasamadık ve cok acı cektik halada acı cekiorum cok üzülüorum onu asla unutamıcam hemde asla hergun aglasamda unutamıcamm ama evet dememek lazım olmuyorsa olmuyordur:a015::a015::a015::1no2:

Biten bitmiştir canım..
bence geri dönmek kendine ve ona eziyet etmekten başka birşey değil..
eğer bir ilişkide sondan bahsedimişse asla yürümez tecrübeyle sabittir..

adam benle beraberken sirf birbirimizi yiprattigimiz icin ayrilmissak baska bir neden yoksa zaten barisilir diye bakarim ben olaya hep.
ama bu zaman zarfinda beni unutup baska kizlarla beraber olmasi kafa karistirici evet.
hakkaten beni sevmis de olabilir, ki beni severken baska bi kizin elini tutabilecek karakterde birisi ise zaten geri donmesin.
ya da boşluktan geri donmustur o zaman da sansi yok.
benden ayrildiktan sonra eger beni sevmedigini dusunup baskasi ile cikmis ve mutlulugu yakalayamamissa olaylarin ic yuzunden emin olana kadar sorustururum. eger ikna olabilirsem bir sans daha veririm, tabi bu arada benim de sevgim tukenmemisse.

biz eşimle çok yaşadık bunu.
her defasında ayrılır,başka kişilerle birlikte olur;sonrada o kişileri bırakıp tekrar birbirimize dönerdikkaydirigubbakcemile3
renk oluyordu aradazemuszemus
şaka bir yana ikimizde birbirimizin değerini anlardık bşkalarıyla gezince..
bence dönülebilir neticede özlem giriyor araya..ilk zamanlar ilişki süper oluyor ama tekrar aynı şeyi yaşıyorsun.derken belirli bir zaman sonra eğer doğru insansa karşındaki zaten bitiyor bu dönemde..tecrübeyle sabit..:lepi:

denenmişi denemiyceksin die bi laf vardırsengözlerimebaksanab

ayrılma sebebi önemli burda neden ayrıldınız? bu nokta atlanmamalı bence. eğer düzeltilebilir bi durum veya anlık kızgınlıksa elbette dönülebilir ama olmuyor farklı karakterler farklı düşünceler varsa ilişkide tekrar başlanılmalı yine yürümez biter zaten ortada gerçek aşk varsa basit problemleri çözersin sevdiğin için bazı şeyleri değiştirirsiin kendinde ama olmuyorsa tekrar başlamanın bi anlamı yoktur kendinize eziyet etmekten başka birşey değildir bana göre.Birbirinizi seviyorsunuz ama farklı kişilikseniz ayrılacaksınız acısını 2 3 ayda geçirirsin belki 1 sene ama seviyorum diye ömrünü zehir etmezsin olmayınca olmuyor çünkü...!

sewgilinin değerini yanındayken bilceksinn.ayrıl başkalarıyla gez sonra geri dön.hiç bana göre deil.genel anlamda demiorum ama böle 2.kez başlayan ilişkiler pekte sağlıklı olmuo.sorunlar bitmioo.bi kere ayrılık girince araya eski tadı alamıosunn:umursamaz:

ya normalde dönülebilir,
ben de ilişkileri ekstrem bi durum olmadıkça bitti kabul etmem,
anlaşamıyoruz hadi ayrılalım'ın sonucu genelde yeniden başlamak olur bende..
ama araya başkaları giriyorsa tadı kaçar.
ben dönmem sanırım ondan sonra..

aradığını bulamamakta olabilir... sevgide olabilir...
ne aradığını bilmediği için sizinle yapamamıştır... sonra ne istediğine karar verip size dönmüş de olabilir...
bilemeyiz ki en iyisini yüreğiniz söyler.
bence seviyorsanız hesabı, kitabı bırakın...
zamanla görürsünüz zaten ne olduğunu... hangi ilişkide özensiz davranmaya başlarsanız zaten bir şeyler bitmeye, azalmaya, sürünmeye mahkumdur..

beyenmedigin bir yemegi tekrar yemekten baska bir sey degil kendine eziyet etmekten baska birsey deil bende cok denedim ama kendimede onada cok yazık etttim anlasamadık ve cok acı cektik halada acı cekiorum cok üzülüorum onu asla unutamıcam hemde asla hergun aglasamda unutamıcamm ama evet dememek lazım olmuyorsa olmuyordur:a015::a015::a015::1no2:

Biten bitmiştir canım..
bence geri dönmek kendine ve ona eziyet etmekten başka birşey değil..
eğer bir ilişkide sondan bahsedimişse asla yürümez tecrübeyle sabittir..

adam benle beraberken sirf birbirimizi yiprattigimiz icin ayrilmissak baska bir neden yoksa zaten barisilir diye bakarim ben olaya hep.
ama bu zaman zarfinda beni unutup baska kizlarla beraber olmasi kafa karistirici evet.
hakkaten beni sevmis de olabilir, ki beni severken baska bi kizin elini tutabilecek karakterde birisi ise zaten geri donmesin.
benden ayrildiktan sonra eger beni sevmedigini dusunup baskasi ile cikmis ve mutlulugu yakalayamamissa olaylarin ic yuzunden emin olana kadar sorustururum. eger ikna olabilirsem bir sans daha veririm, tabi bu arada benim de sevgim tukenmemisse.

biz eşimle çok yaşadık bunu.
her defasında ayrılır,başka kişilerle birlikte olur;sonrada o kişileri bırakıp tekrar birbirimize dönerdikkaydirigubbakcemile3
renk oluyordu aradazemuszemus
şaka bir yana ikimizde birbirimizin değerini anlardık bşkalarıyla gezince..
bence dönülebilir neticede özlem giriyor araya..ilk zamanlar ilişki süper oluyor ama tekrar aynı şeyi yaşıyorsun.derken belirli bir zaman sonra eğer doğru insansa karşındaki zaten bitiyor bu dönemde..tecrübeyle sabit..:lepi:

ayrılma sebebi önemli burda neden ayrıldınız? bu nokta atlanmamalı bence. eğer düzeltilebilir bi durum veya anlık kızgınlıksa elbette dönülebilir ama olmuyor farklı karakterler farklı düşünceler varsa ilişkide tekrar başlanılmalı yine yürümez biter zaten ortada gerçek aşk varsa basit problemleri çözersin sevdiğin için bazı şeyleri değiştirirsiin kendinde ama olmuyorsa tekrar başlamanın bi anlamı yoktur kendinize eziyet etmekten başka birşey değildir bana göre.Birbirinizi seviyorsunuz ama farklı kişilikseniz ayrılacaksınız acısını 2 3 ayda geçirirsin belki 1 sene ama seviyorum diye ömrünü zehir etmezsin olmayınca olmuyor çünkü...!

denenmişi denemiyceksin die bi laf vardırsengözlerimebaksanab

sewgilinin değerini yanındayken bilceksinn.ayrıl başkalarıyla gez sonra geri dön.hiç bana göre deil.genel anlamda demiorum ama böle 2.kez başlayan ilişkiler pekte sağlıklı olmuo.sorunlar bitmioo.bi kere ayrılık girince araya eski tadı alamıosunn:umursamaz:

ben dönmezdim şahsen.

ya normalde dönülebilir,
ben de ilişkileri ekstrem bi durum olmadıkça bitti kabul etmem,
anlaşamıyoruz hadi ayrılalım'ın sonucu genelde yeniden başlamak olur bende..
ama araya başkaları giriyorsa tadı kaçar.
ben dönmem sanırım ondan sonra..

Araya 3. kişiler girmedikten sonra dönülebilir....

aradığını bulamamakta olabilir... sevgide olabilir...
ne aradığını bilmediği için sizinle yapamamıştır... sonra ne istediğine karar verip size dönmüş de olabilir...
bilemeyiz ki en iyisini yüreğiniz söyler.
bence seviyorsanız hesabı, kitabı bırakın...
zamanla görürsünüz zaten ne olduğunu... hangi ilişkide özensiz davranmaya başlarsanız zaten bir şeyler bitmeye, azalmaya, sürünmeye mahkumdur..

katılıyorum yine de büyük konuşmym

teşekkür ederim arkadaşlar yorumlar için..
bitiş sebebi tamamen bizden kaynaklanmayan,hayat şartlarıyla bağlantılı bir durumdu.
ama araya 3. 4. 5. kişiler girdi.bilemiyorum gercekten karışık kafam.

saruboceq,
bir şekilde kopamamışsınız birbirinizden..bazen ayrılıkların ilişkiyi güçlendirdiğine bile inanırım.
ama hiç kafanızda soru işaretleri olmadı mı? gerçi olmamış ki evlenmiş yuva kurmuşsunuz.Allah mutlulugunuzu bozmasın:nazar:

siz ne hissediyorsanız o dur önemli olan...
kimsenin ilikisini referans almayın kendinize şahsi fikrim...
demişsiniz ya bazen ayrılıklar ilişkiyi güçlendirir...
bunun doğruluk payı var her ilişki için söz konusu olmasa da...
nasıl ayrıldığınız da önemli tabi... karşılıklı oturup konuşun... neden bittiğini, şimdi neden başlamak istediğinizi... sonra biraz zaman verin birbirinize... istiyorsanız da eskileri açmayın... temiz bir sayfa açın bunun yerine... flört etmeyi deneyin bir süre... ilişkinin başlarken son yazmak yersiz... nasılsa siz şekilledireceksiniz... en güzelini şekillendirmeye başlayın işte...

severek ayrılmışsanız,ufak sorunlar yüzünde döndüğünde mutlu olursunuz ilişkide yürür....

ama aradım taradım senin gibisini bulamadım diye dönmüşse...

sonu yok derim ben...kiiii erkek beyninde bu varsa mutlaka bi zaman bi başkasına gidecektir..aldatma potansiyeli de yüksek olacaktır...ve gözü hep dışarda olacaktır...

benzetme olmamis bence... bir yemegi ilk anda ve hemen begenmiyorsun... yani hic hosuna gitmiyor. bir sevgili öyle degil... onu bir zamanlar sevmis oluyorsun...

katiliyorum...

teşekkür ederim arkadaşlar yorumlar için..
bitiş sebebi tamamen bizden kaynaklanmayan,hayat şartlarıyla bağlantılı bir durumdu.
ama araya 3. 4. 5. kişiler girdi.bilemiyorum gercekten karışık kafam.

sebebi sizden kaynaklanmamis... 3.4.5. kisiler olmus ama bu kadar cok kisiyle cikmis olmasi... hicbirini senin kadar sevmemis ten de olabilir de. seviyorsan bence bir sans daha ver..

siz ne hissediyorsanız o dur önemli olan...
kimsenin ilikisini referans almayın kendinize şahsi fikrim...
demişsiniz ya bazen ayrılıklar ilişkiyi güçlendirir...
bunun doğruluk payı var her ilişki için söz konusu olmasa da...
nasıl ayrıldığınız da önemli tabi... karşılıklı oturup konuşun... neden bittiğini, şimdi neden başlamak istediğinizi... sonra biraz zaman verin birbirinize... istiyorsanız da eskileri açmayın... temiz bir sayfa açın bunun yerine... flört etmeyi deneyin bir süre... ilişkinin başlarken son yazmak yersiz... nasılsa siz şekilledireceksiniz... en güzelini şekillendirmeye başlayın işte...

teşekkür ederim Elfida..
dedim ya okadar karışığım ki.
bazen diyorum sevmese bunca şeyden sonra gelmezdi.
bazen de başkasını unutamadı da bana mı sıgınıyor diye düşünüyorum.
bu ihtimalleri daha cok arttırabilirim iyi yada kötü..
herşeyi düşünüyorum,cok ayrıntıcı ve kuşkucu bir yapım var.
hiç bilmiyorum bu yüzden sizlerin fikirleri cok önemli benim için.
çünkü ben kandırılabilirim kanabilirm ama dışardan bakan gözler herşeyi tabak gibi görürfisfisfis

benzetme olmamis bence... bir yemegi ilk anda ve hemen begenmiyorsun... yani hic hosuna gitmiyor. bir sevgili öyle degil... onu bir zamanlar sevmis oluyorsun...

katiliyorum...

sebebi sizden kaynaklanmamis... 3.4.5. kisiler olmus ama bu kadar cok kisiyle cikmis olmasi... hicbirini senin kadar sevmemis ten de olabilir de. seviyorsan bence bir sans daha ver..

teşekkürler dilara yorumun için..
tabiki seviyorum ama ...:çok üzgünüm:

X