Bosanmak icin illa siddet ya da aldatma mi lazim demistim ya hani... bosaniyoruz...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Evet mutluyken cok iyi de kotusu de boyle kotu iste canimdan bezdim ablacim hasta oldum bu ikinci hastalik yasadigim ilkin migren olmustum bu daha ciddi..

Boyle giderse olumcul olurmus stres sIkinti yok dedi doktor gel de stres yapma sIkinti yapma iste ailem affeder ama korkuma bisey diyemedim bunun geri donusu olmaz babam mahkemeye verir benden once temiz adamdir ama delidir biraz gider o dograr bu kez napiyosun kizima diye

Yeniden duzen kurabileyim ayaga kalkayim Allahim nolur

Kalkarsin. Meslegin var, yasin genc, kendi ayaklarin ustunde duruyorsun. Cabuk toparlanirsin. Aile ve arkadas destegi de onemli. Onlarla araniz sicak tut derim.
Hiic korkma, kendine guven. Boyle tehditlerle, bicak, olum muhabbetleriyle yasanmaz. Ilerde kus gibi rahatlayacaksin.

Artik ben de korkuyorum sagolun yorumunuz icin.. mantikli olan bu.. :/

Gercekten bosanmayi kim ister ki keske boyle olmasaydi ama oldu ben ustelik gururumu da cignedim ona sakin kalsin diye kac kez soyledim sustukca dozunu abartti ben ustune yuruyunce cekildi evin kilitlerini degistirdim bugun avukata da gidicem ama cok kotuyum

Boyle sevgi mi olur psikopat.

Ya ben de sasirdim herkes kolaya kacma falan demis anlam veremedim hatta yanlis mi yapiyorum diye bi an dusundum pisman oldum napiyorum ki diye

Beni daha once de seven oldu ayrildigim da ama bi kez kufur duymadim saskinim sevgi boyle olmamali..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Asil derdim gecmis evliligindeki kadinin ailesiydi borcu da bunlara dolayisiyla bi turlu kopmuyor bazi seyler gorusmuyorlar tabi de huzursuzum tehdit ediliyorum. Gencim dimi asarim yine ayaga kalkarim unuturum dimi ablacim yine gulerim dimi ben

Sen tehdit edilirken kocan napıyo

hala sevgiden, devam ettirmekten bahsedenlere şaşırıyorum. boşanmak için daha ne kadar ileri gitmesi gerekiyor? tutup kolundan atmaya çalışmış yahu, herşeyden önce konu sahibinin can güvenliği yok.

Alkolik babanin kizindan bunlari okuyunca gozlerim doldu cok kotu oldum kardesim ayri mi yasiyosun simdi kurtuldunuz mu babandan annen kurtuldu mu

Sen tehdit edilirken kocan napıyo

Kos kos oturuyor parami vermem vazgecerler sabret diyor ben de cildiriyorum adamlar numarami her seyimi ogrenmisler yahu sakaya gelir mi yok vermem ben para falan daha onlara mahkemede somurduler zaten diyor herkes bu kadin neden cildiriyor diyordu bunca zaman iste bundan herkes bos yere paranoyak sorun cikaran biri saniyor beni sitede ama

Alkol insanın öz benliğini çıkarır ortaya ki hastalıklı bir durum çıkmış burada.
Bunlar hiç sağlıklı şeyler değil terapiye de gitseniz sonuç kolayca değişmez yıpratıcı süreç devam eder.
Kişilik meselesi bu. Kendini acındırarak karşı tarafı elde tutma psikolojisi.
Boşanacak gücü görmüyorum just yazdıklarınızdan dolayı. Elbette ki seviyorsundur ama sevdiğin adam bu mu ? Önce bunu düşün just kolay değil çünkü.

Annen baban karşı çıkarken burda insanlar boşanmışlara niye böyle damga vuruyo filan diye yorum yaptığıma çok pişmanım keşke o zaman sert yorum yapıp döndürseydik seni. Boşanman lazım bu adamla bi geleceğin yok 23 yaşında çektiğin sıkıntılara bak

Su an sevgi falan hissetmiyorum ben tek korkuyorum kilitlerimi falan degistirttim bugun hemen ben mahkemeden korkuyorum sanki ocu orasi ya nolcak cok soguk geliyor keske hemen bitse hemen iyilesmeye baslasam bosansam da geri donerim korkusu var o kadar cok korku var ki ya anlatamam gelecege dair sakin olamiyorum napicam panigi cok buyuk

Ben yine kafamin dikine giderdim salak salak ki cunku prenses gibi davraniyodu ben evet diyene kadar cok iyidi melek gibi her dk ilgi sevgi anlatamam

Cok tesekkur ederim arkadasim cok guzel yorumlar yazdin bana biraz toparliyim annemle konusurum . Icime bi umut oldu .

Alkolik babanin kizindan bunlari okuyunca gozlerim doldu cok kotu oldum kardesim ayri mi yasiyosun simdi kurtuldunuz mu babandan annen kurtuldu mu

Hayir surekli tehdit hakaret babam ayni adam yine ama ben guclu olmayi ogrendim onun sayesinde artik takmiyorum az once de bagirip cagirdi ne annem ne ben umursamadik annem bosanacak karari kesin zaten sadece alkol de degil aldatma da var... kardesim 14 yasinda sinava girecek o liseye gecsin oyle bosanacak insallah. Babami seviyorum sevmesine ama cok yabanci bize. Annem kardesim ben 3 kisilik bizim ailemiz o yuzden bosanmasini ben de cok istiyorum ama biraz da korkuyoruz babam sakasina bile bosanma lafi gecince hemen basliyor yok asarim keserim bosanamazsin... yani yol yakinken kurtulmaya bakin ne duzeliyor ne de pesini birakiyor annemin. Maddi olarak da durumumuz kotu hak ettigi gibi yasayamiyor annem maas kartini vermiyor mesela cok fazla borcu var cunku. annemin maasini cekip icki borclarina yatiriyor. Cocugunuz yok sanirim mesleginiz de var ne diye bu adamin kahrini cekesiniz ki fikrinizi degistirmesine izin vermeyin biran once bosanin kararinizin arkasinda durun nolur

Önce sağlam bir tedaviye başlayacaksın..Travmatik bir süreç çünkü..Kim ne derse desin.

Ben yine kafamin dikine giderdim salak salak ki cunku prenses gibi davraniyodu ben evet diyene kadar cok iyidi melek gibi her dk ilgi sevgi anlatamam

Sana karşı olan duyguları bence sevgi değil, takıntı olabilir depresyonundan dolayı sana bağlanmış olabilir ama sevgi değil sevmek böyle olmaz. Eski sevgilim bunun az daha iyi hallisiydi seni çok iyi anlıyorum ödüm kopardı höt diyemezdim kolumdan tutup oturturdu bağırırdı kendine vururdu silahı kafasına dayardı aynen senin gibi ayrık barış iki yıl geçirdim sonra ayrıldım ve aslında özgür olmanın ne güzel bişey olduğunu gördüm onu aramadım bence biraz ayrı kalsan anlayacaksın sen de. Tamamen ayrılıp yeni bi hayat planla bak ne mutlu olacaksın, kırkında bi psikopatın derdini çek üstüne bide haketmediğin şeyler yaşa. Olmaz böyle

Haklisin ya simdi affetsem nolacak ki ben de boyle sonra cocugum var deyip en guzel yillarimi harcamis olucam cocuklarim da uzulecek sen gibi kardesin gibi ne gececek elime yani arada edilen iki uc guzel laf mi cicek mi pirlanta mi. Alsin hepsi onun olsun ne mal ne mulk hicbisey istemicem. Allahim sana da kardesine de annene de kolaylik versin yalniz annen koruma falan istesin ben isticem de

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…