Bu sefer KESIN kararlıyım KILO VERİYORUM.

balim4445

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2023
2
0
26
25 yaşında Üniversite mezunuyum . 3 senedir kpss çalışıyorum. Üniversiteye başlarken 56 kg idim bitirdiğim ise 68 kg'idim. Daha sonra kpss süreci başladı ve ben bugün 80 kiloyu gördüm 😔vücudum artık şekilden çıktı boyum 1.64 ve daha kısa duruyorum kilomdan dolayı. Özellikle basen ve kalçam aşırı kilolu duruyor . Bir an önce diyete başlamam ve spor yapmam lazım. Ama sürekli bir isteksizlik var . Spora başlamak için kendime yeni tayt felan aldım. İnsallah bir an önce başlayabilirim. Bugün ilk günümdü artık sürekli yatağın içinde instegrama bakmaktan sıkıldım. Kısır döngüye girmiş gibiyim bir türlü çıkamıyorum:KK43:

Ama sürekli bir isteksizlik var
Şöyle düşün şimdi baslamazsak ne zaman başlayacağız. Bizi bir tek kendimiz kurtarabiliriz. Bende yeniden spora başladım pazartesiden beri her gün 1 saat yürüyorum ve porsiyonlarımı azalttım. Hemen tartıda göremesek bile sonucu pes etme görünüşte gerçekten incelmeye başlıyorsun. Umarım daim olur ve hedefinize ulaşırsınız 🙏💐

Şöyle düşün şimdi baslamazsak ne zaman başlayacağız. Bizi bir tek kendimiz kurtarabiliriz. Bende yeniden spora başladım pazartesiden beri her gün 1 saat yürüyorum ve porsiyonlarımı azalttım. Hemen tartıda göremesek bile sonucu pes etme görünüşte gerçekten incelmeye başlıyorsun. Umarım daim olur ve hedefinize ulaşırsınız 🙏💐
Insallah bir an önce bu depresif halimden çıkarım. Önceden yüzmeye gidiyordum kilom sabit kalsa da sıkılaşmıştım . Sürekli evde olduğum içinde devamlı geçmişi düşünüyorum üniversite hayatımı felan . Bu ay 5 kilo versem harika olacak. Domino taşı gibi biri düştü mü hersey etkileniyor .

X