Çekişmeli boşanma davası

inci63

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2021
13
13
38
Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim. Tecrübeli arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var. 35 yaşındayım 8yıllık evliyim 7 ve 5 yaşlarında iki oğlum var. Evliliğim süresince eşim tarafından sürekli küfür hakaret ve şiddet gördüm ve hep çocuklarımla beni tehdit etti kimseye bişey söylersen çocukların yüzünü göremezsin diye yıllarca bu şekilde bastırıldım ve son üç yılda daha da kötü olmaya başladı artık öldürme çalışma boğma bıçakla saldırma gibi şiddete maruz kaldım ve bunların hepsi çocuklarımın gözünün önünde yaşandı en sonunda çocuklarımı da alarak başka şehirde olan ablamın evine sığındım. Ailem var yaşadığım şehirde ama ne zaman ailemin evine gitsem gelip beni zorla geri eve götürüyordu ve gittiğim için daha kötü dövüyordu. Bu yüzden ablamın yanına gittim orada uzaklaştırma kararı çıkardım adli yardımla avukatım belirlendi ve çekişmeli dava açtım 6 ay oldu ama henüz duruşma tarihi belirlenmedi eşim boşanmaya yanaşmıyor hala eve dönmem için çabalıyor ve sürekli sorun çıkarıyor. Sizlere sormak istediğim çocukların velayeti bana verilir mi çünkü eşimin psikolojisi ciddi anlamda bozuk böyle bir adama çocuklarımı teslim edemem Kasım ayında geçici velayet davası görülecekmiş ama duruşmasız olacakmış nasıl olacak ne karar verilecek çok huzursuzum uyuyamıyorum düşünmekten. Bu arada annelik çok kutsal her anne çocuklarına çok düşkün Eminim ama ben aşırı düşkünüm çocuklarıma çünkü o kadar kötü şeyler yaşadık ki beraber, hep onlara sarıldım onların sayesinde güçlü kalabildim ve ayaktayım nolur bir bilginiz varsa paylaşır mısınız benimle. uzun oldu hakkınızı helal edin şimdiden

Bütün bu olaylar yaşanırken çocuklarınız görmüş ise nasıl etkilenmişlerdir onu düşündüm...
Darp raporu falan almış mıydınız önceden ?

çocuklar küçük size verilir.
darp raporu aldınız mı? dosyaya eklenirse daha kolay olur sanırım.

Çocuklar küçük size verilir. Keşke onun çocuklar konusundaki tehditlerine boyun eğmeseydiniz.. Ha bide darp raporu falan alsaydınız, çok işinize yarar davada.

Bütün bu olaylar yaşanırken çocuklarınız görmüş ise nasıl etkilenmişlerdir onu düşündüm...
Darp raporu falan almış mıydınız önceden ?
Evet çok etkilendiler elimi kolumu bağlamıştı hiçbirşey yapamıyordum tlfnumu elimden alır kapıyı üzerime kilitler vs vs yaşadığımı ben bilirim ve hiçbirşey için geç değil benim için çok büyük bişey boşanma davası açabilmem. Pedagog yardımıyla çocuklarıma destek oluyorum Allah’ında izniyle kurtulacağım bu pislikten inşallah

Çocuklar küçük size verilir. Keşke onun çocuklar konusundaki tehditlerine boyun eğmeseydiniz.. Ha bide darp raporu falan alsaydınız, çok işinize yarar davada.
Aldım darp raporu tehdit msjları hakaret küfür msjları hepsini dilekçeyle birlikte mahkemeye sundum

Aldım darp raporu tehdit msjları hakaret küfür msjları hepsini dilekçeyle birlikte mahkemeye sundum
çok iyi . kendiniz için de destek alın. sakın onunla tek başına görüşmeyin konuşmayın. mümkünse sizinle iletişim kurmasın , avukatınızla konuşsun

Evet çok etkilendiler elimi kolumu bağlamıştı hiçbirşey yapamıyordum tlfnumu elimden alır kapıyı üzerime kilitler vs vs yaşadığımı ben bilirim ve hiçbirşey için geç değil benim için çok büyük bişey boşanma davası açabilmem. Pedagog yardımıyla çocuklarıma destek oluyorum Allah’ında izniyle kurtulacağım bu pislikten inşallah
Pislik herif eli kolu kırılasıca...

çok iyi . kendiniz için de destek alın. sakın onunla tek başına görüşmeyin konuşmayın. mümkünse sizinle iletişim kurmasın , avukatınızla konuşsun
Kesinlikle görüşmüyorum iletişim kurmuyorum ablamın yanında da buldu beni geldi zorla götürmek istedi mahalleyi ayağa kaldırdı uzaklaştırma kararım olduğu halde. Jandarma’yı aradım şikayetçi oldum uyarıldı sadece sonra aradan bir ay geçti yine geldi yine jandarma karakol üç gün nezarette tuttular şimdi gelmiyor çok şükür

Asla bi araya gelmeyin. Çocuklarının gözü önünde annelerini boğmaya kalkıp bıçak çeken onları düşünmeden annelerini öldürür de. Çocukları mahkeme kararıyla görecek olsa bile siz teslim edip almayın. Sizi öldürebilir. Allah yardımcınız olsun

Hiç korkunuz olmasın çocukları size verirler. Anne aksini istemediği sürece velayet annede kalır. Rahat rahat uyuyun, davanızı açın, çatır çatır boşayın bu pisliği.

Kesinlikle görüşmüyorum iletişim kurmuyorum ablamın yanında da buldu beni geldi zorla götürmek istedi mahalleyi ayağa kaldırdı uzaklaştırma kararım olduğu halde. Jandarma’yı aradım şikayetçi oldum uyarıldı sadece sonra aradan bir ay geçti yine geldi yine jandarma karakol üç gün nezarette tuttular şimdi gelmiyor çok şükür
çok şükür ama garanti değil henüz.
lütfen onu gördüğünüz an polisi arayın . hiç güven vermiyor hiç.

Asla bi araya gelmeyin. Çocuklarının gözü önünde annelerini boğmaya kalkıp bıçak çeken onları düşünmeden annelerini öldürür de. Çocukları mahkeme kararıyla görecek olsa bile siz teslim edip almayın. Sizi öldürebilir. Allah yardımcınız olsun
İnşallah. 🙏 korkmuyorum desem yalan olur televizyonda gördüğümüz kadın ölümleri haberleri görünce daha da korkuyorum çünkü bir çok kez yaşadım o ölüm korkusunu yenemiyorum bir türlü

İnşallah. 🙏 korkmuyorum desem yalan olur televizyonda gördüğümüz kadın ölümleri haberleri görünce daha da korkuyorum çünkü bir çok kez yaşadım o ölüm korkusunu yenemiyorum bir türlü
Haklısınız adam manyak çünkü. Ama bu size bi fayda sağlamaz sizi germekten başka. Sadece tedbirli olun ve uzak durun o pislikten Allah’ından bulsun inş. Çocuklarınızın babası ama umarım ölür gider de rahat edersiniz. İnş kendi gibi bi pisliğe çatar yakın zamanda.Çocukların önünde bunları yapanın babalığı da eksik kalsın

Haklısınız adam manyak çünkü. Ama bu size bi fayda sağlamaz sizi germekten başka. Sadece tedbirli olun ve uzak durun o pislikten Allah’ından bulsun inş. Çocuklarınızın babası ama umarım ölür gider de rahat edersiniz. İnş kendi gibi bi pisliğe çatar yakın zamanda.Çocukların önünde bunları yapanın babalığı da eksik kalsın
Babalık mı? Çocukları hep bana karşı kullandı çocuklar baba şefkati nedir bilmezler onlar da şiddet gördü döverdi ve bana kesinlikle karışma derdi döverken müdahale edersen daha çok kötü döverim derdi ben yaşadığım acıları size tarif edemem çocuklarım ve ben kurtuluyoruz bu manyaktan şükrediyorum

Çocukların size verileceğinden kuşkum yok. Korkmayın o konuda . Allah yardımcınız olsun. İnşallah en çabuk sürede en az hasarla kurtulursunuz bu pislikten.

X