Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Allah yeni hayatında mutluluklar versin sana da canım. İnşallah bu boşanma sürecini de çok canın sıkılmadan atlatırsın. Güzel bir hayat diliyorum sana.

Allah sabır versin mutlu ol sadece kendini sev canım. ❤️😘🙏🙏🙏

Çok teşekkür ederim canlarım. Evet bundan sonra kendime ve beni gerçekten seven değer verenlere enerjimi harcıycam. Umarım biran önce biter yükü atarım omuzlarımdan :)

Günaydınlar herkese ♥️
Dün menümü yazamadım
Sabah 7.30 limonlu su ve kahve
12.00 iki dilim kepek ekmeği salatalık domates ve yeşillik peynir zeytin
18.30 kıymalı yumurta 1 porsiyon yanında roka maydanoz salatası 1 dilim kepek ekmeği
2 litre su
40 dk tüm vücut spor 30 dk yürüyüş

28 Mart menüm
Sahur : 5 adet çilek

İftarda:
Restorana gittik ve çok yedim

1 porsiyon ızgara köfte
1 tabak salata
1 adet biber dolmasi
4 dilim pide
Havuç tarator ve acuka
1 kase mercimek çorbası
1 adet şeker pare
1 bardak seftali suyu

Yediklerimden lezzet alamadım pek sevmedim doğrusu ama yedik işte.

30 dk karışık spor

Günaydın kızlar :halay:

Sevinçten sabahtan beri ağlıyorum. Gözlerime inanamadım. Defalarca tartıldım aynı çıktı. Perşembe günü diyetisyene gönderdiğim tartı 111.8 di bugün 107.55 çıktı.
Tam -4.25 :rolleyes: (Yarısı yağ yarısı ödem gibi anladım ama tartıdan bilemiyorum)
Daha diyetisyene atmadım ne diyecek merak ediyorum.
Maşallah tatlım çok sevindim 🧿👏🏻👏🏻👏🏻
İnsanlar beni değersiz hissettirdiğinde bana bi hiçmişim gibi davrandığında özellikle eşim ben de kendimi değerli hissetmek için kendime hediye alıyorum.
Öyle zengin falan değilim kızlar ama çalışırken birikmişim vardı belki bir arabamı değiştirim veya bir ev alırız diye ama gördüm ki benim düşüncelerim ile eşimin düşüncelerinin hiç ilgisi yok ben de parayı kendime harcamaya karar verdim
Pırlanta gibisin sen herşeyin en güzelini hakeden canım benim en iyisini yapmışsın :KK19: 15 Pro Max güle güle kullan canım 💕Güzel anılar çek telefonunla hep mutlu anların olsun inşallah🙏
Merhaba arkadaşlar. Derdim çoktur hangisine yanayım... kilo vermem gerek,tüp bebek sürecine gitmem gerek.... Beni de gruba alır mısınız.
Hoşgeldiniz ❤️

Günaydınlar herkese ♥️
Dün menümü yazamadım
Sabah 7.30 limonlu su ve kahve
12.00 iki dilim kepek ekmeği salatalık domates ve yeşillik peynir zeytin
18.30 kıymalı yumurta 1 porsiyon yanında roka maydanoz salatası 1 dilim kepek ekmeği
2 litre su
40 dk tüm vücut spor 30 dk yürüyüş
Afiyet olsun canım mis gibi menü olmuş 👏🏻
28 Mart menüm
Sahur : 5 adet çilek

İftarda:
Restorana gittik ve çok yedim

1 porsiyon ızgara köfte
1 tabak salata
1 adet biber dolmasi
4 dilim pide
Havuç tarator ve acuka
1 kase mercimek çorbası
1 adet şeker pare
1 bardak seftali suyu

Yediklerimden lezzet alamadım pek sevmedim doğrusu ama yedik işte.

30 dk karışık spor
Pide ve biber dolması arasında seçim yapsaydın canım birde şeker pare ve şeftali suyunu çıkarsaydık harika olurdu bence ☺️☺️
Afiyet olsun tatlım

Gunaydin minnoslarim :KK36:
Ben hani abiye elbise almistim ya
38i gonderdim
40i aldim
40 ta olmadi :confused:
BOyle yazinca siz beni 42 beden saniyosunuz ama ben 38im. Elbisenin dikiş yerinden dolayi kapanmiyor ama 2 3 kisi olsa kapanir bence cunku elbise sirtimda birlesiyor sadece dikis yerindeki fermuari cikmiyor yukari

28.03.2024

Sahur 1 bardak kefir

İftar 1 kepçe mercimek çorbası
4 yemek kaşığı tavuk sote
1 fırın köfte
2 kaşık yoğurt

Ara 1 bardak çay 2 kare bitter

Misafirlikteydim çok su içemedim 1 litre falandır

Adım 9151- 915 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83

Eklentiler

• IMG_3528.jpeg
    IMG_3528.jpeg
    59,7 KB · Görüntüleme: 9
38i gonderdim
40i aldim
BOyle yazinca siz beni 42 beden saniyosunuz ama ben 38im. Elbisenin dikiş yerinden dolayi kapanmiyor ama 2 3 kisi olsa kapanir bence cunku elbise sirtimda birlesiyor sadece dikis yerindeki fermuari cikmiyor yukari
Gelelim surdan iki üç kişi 😀🌸 bazi elbiseler ara beden oluyor psikoloji bozuyor

28.03.2024

Sahur 1 bardak kefir

İftar 1 kepçe mercimek çorbası
4 yemek kaşığı tavuk sote
1 fırın köfte
2 kaşık yoğurt

Ara 1 bardak çay 2 kare bitter

Misafirlikteydim çok su içemedim 1 litre falandır

Adım 9151- 915 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım
Benim dünden beri mide sorunum var. Saçma sapan yedim. İçimi bastırır mi acaba diye
Midem hala yanıyor

Yok canim annem ölmüste olabilirdi. Boyle seylere uzulmem ki.

Evet ya zaten agladim uzuldum gecti bitti. Onume bakiyorum. O kisi bitti gozumde bana kusmedin di mi yazmis. Yok dedim. Normalde canimli falan konusuruz o anlamistir benim ona darildigimi. Zaten ben o kisi icin aglamadim icinde bulundugum durum beni aglatti, ailemin yanimda olmamasi uzakta olmam, cocuklari birakacak kimsem olmamasi falan....

Ama hepsini aşarim ben gucluyum... :)
İnanır mısın buraya ilk başladığım günler de aynı şeyler için çok üzülmüştüm. aynen senin gibi yalnız olmama (aile ve arkadaş açısından), içinde bulunduğum duruma, kendi aptallığıma (hala niye güveniyorum ki dedim) vs. O yüzden seni çok iyi anlıyorum. Tüm bunların farkında olduğun için ve kendi başına birçok şeyi halledebildiğin için güçlü olduğun belli zaten. Dediğin gibi üzüldün ağladın, geçti bitti.

Kızlar bu arada ben bir günah çıkarayım önce :KK70: :KK70:

Ben dün gece baş ağrısına dayanamayıp iki minik gofret yedim, ahanda şundan 12,5 gr lık olandan.

1711693680881.png

Bu sabah pamuk gibi uyandım, demek ki benim şekere ihtiyacım varmış :KK70:
Bu arada şaka bir yana şekerim normalde düşük çıkıyor, acıktığımda falan ellerim titrer. Bu sabah tahlilleri yaptırmak için aile hekimine gittim, şansıma o da izinli çıktı.

38i gonderdim
40i aldim
Şu gizli fermuar olayı varsa canım onlar sıkıntılı olabiliyor. Birleştiği halde kapanmaması bundandır sanırım.

Günaydın 😻🌸

Ben de boyle bakiyorum bu olaylara... 🙈🤓

Eki Görüntüle 3408602

ben artık neye ya da kime inanacağıma inanılmaz derecede şaşırıyorum canım. Her kafadan ayrı ses çıkıyor, birinin yap dediğine öteki hayır yapma bu resmen kendini zehirlemek diyor. Kimisi yaşadığımız her olayın birileri tarafından planlı yapıldığını falan söylüyor, vallahi kafam allak bullak. Bazı konularda bir davranışı yapmak da yapmamak da beni aşırı strese sokuyor, acaba doğrusu nedir diye.

X