Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Kızlar yarın tartı bildiriminde salı günü ile aradaki farkı mı yazmalıyız yoksa geçen cumartesiyle mi ?
Salı gününü kontrol tartısı olarak yapıyoruz. Gidişatımız nasıl, haftasonu coştuysak ne kadar coştuk veya toparlayabildik mi gibi gibi 😄

Aslında senin gibi kuruyemiş bulundurabilirim yanımda ya da işyerinde. Maalesef öğle öğünüm yemekhanede olduğu için normal yemek oluyor ama pilav makarna gibi şeyleri çok az yemeye çalışıyorum.

Bu arada az önceki yazdıklarım sadece diyet için değil, birçok konuda öyle. Hasta oluyoruz doktora gidip ilaç alıyoruz, bunlar, ilaç şirketlerinin planlı saldırısı deniyor (havaya hastalık vermek gibi), korunalım diye aşı yaptırayım diyorum (HPV, grip vs. mesela) birisi çıkıp o aşılar da planlı, sizi kanser ediyor diyor. Ben artık şaşırdım o yüzden.
Ben şekersiz granolayı süt ya da yoğurtla karıştırıp yanıma alırdım sabah filtre kahveyle yerdim zayıf olduğum ve çalışan olduğum dönemde. Çok pratik oluyo taşıması da tavsiye ederim canım kalorisi de az oluyo

Merhaba arkadaşlar. Derdim çoktur hangisine yanayım... kilo vermem gerek,tüp bebek sürecine gitmem gerek.... Beni de gruba alır mısınız.
Aramıza hoş geldin. İki çocuğunu tüp bebekle kucağına alan biri olarak nacizane tavsiyelerimi paylaşmak isterim. İlk kızımda kilom aşırı değildi 80’lerdeydim yine ideal kiloma uzaktım ancak çok kilolu durmuyordum. Tüp bebek sürecine girdim iştahım çok açıldı ama kontrol ettim kendimi. Hormonlardan dolayı bi miktar kilo aldım. Gebe kalabildim şükür ilk 4 ay aşırı bulantıdan aldığımı verdim. Sonra iştahım çok açıldı ama bulantılar bitti gebelik şekeri çıktı hergün 1 saat yürüdüm diyetisyenle takip edildim gebelik boyunca 9 kg aldım doğumdan sonra hepsi gitti şimdi kızım 5 yaşında gebeliğim lohusalığım çok rahat geçti.
Amaaa 2. Çocuğumda çok yüksek kiloyla bilinçsiz başladım tedaviye hormonlar aşırı şişirdi gebe kaldım gebeliğim çok zor geçti yatmak oturmak yürümek her şey o kadar zordu kş hayatımda hiç o kiloları görmemiştim. Ödemden doktor spinalimi çok zor yaptı. O kadar pişman oldum ki yüksek kiloda gebe kaldığıma.
Yani tavsiyem bi miktar istemesende hormonlar şişkinlik yapacak o yüzden ne kadar kilo verebiliyorsan ver öyle başla.
Rabbim kucağını doldursun sağlıkla kavuş inşallah bebeğine🙏

Günaydın canım kaptan 🤗
Günaydınlar herkese ♥️
Dün menümü yazamadım
Sabah 7.30 limonlu su ve kahve
12.00 iki dilim kepek ekmeği salatalık domates ve yeşillik peynir zeytin
18.30 kıymalı yumurta 1 porsiyon yanında roka maydanoz salatası 1 dilim kepek ekmeği
2 litre su
40 dk tüm vücut spor 30 dk yürüyüş
Günaydın canım menün de gayet başarılı olmuş 🥰
Maşallah tatlım çok sevindim 🧿👏🏻👏🏻👏🏻

Pırlanta gibisin sen herşeyin en güzelini hakeden canım benim en iyisini yapmışsın :KK19: 15 Pro Max güle güle kullan canım 💕Güzel anılar çek telefonunla hep mutlu anların olsun inşallah🙏

Hoşgeldiniz ❤️
Teşekkür ederim canım 🤗
Günaydın ceeeee 🤗
Günaydın 😻🌸

Ben de boyle bakiyorum bu olaylara... 🙈🤓

Eki Görüntüle 3408602

Günaydın canım
Gizem hn da sıklıkla Selahattin Dönmez in videolarını paylaşıyor.
günaydın kızlar :KK60:
Günaydın 🤗
Günaydın Cordii 😘
Günaydın canım 🤗
Selam kızlar,

Annem doğumdan beri bendeydi bugün gidiyor İstanbul’a oy kullanacakmış 😀
Salı günüde biz gidiyoruz gerçi ama bakalım 5 gün napıcam iki çocukla yalnız. Benim eşimde nöbet tutarak çalıştığı için bu süreçte 2 gece evde olmayacak hayırlısı bakalım bunuda halledicez:)
Ayy ben de 2.5 saat yol gideceğim diye söyleniyordum anneni tebrik ediyorum.
Birden 2 çocukla tek kalınca zorlanabilirsin ama tabii ki halledersin 😘 Allah kolaylık versin 🙏

Benimde öyle :KK43: şuan 91 kiloyum ama üst bölgemde hiçbir şey yok hepsi altta sanki çok sinir bozucu. Boyum 171 ama basenlerim bacak boyumu kısacık gösteriyo

Evet evet bendede göbek nerdesye sıfır bel kısmım çok ince tıpkı 58 kiloda ki insan gibi keşke resim atabilsem
Ay kızlar ben de hep söylenmişimdir top gibiyim diye benim komple kilolu mesela bir bölgede toplu değil ayakkabı numaram bile 38.5 dan 40 yükseldi 🤷‍♀️ Ben de hep derdim bari bir bölgede olsun da oraya uygun egzersizle inceltirdim daha kolay olur diye ama öyle olmuyormuş anladım.

Ay kızlar ben de hep söylenmişimdir top gibiyim diye benim komple kilolu mesela bir bölgede toplu değil ayakkabı numaram bile 38.5 dan 40 yükseldi 🤷‍♀️ Ben de hep derdim bari bir bölgede olsun da oraya uygun egzersizle inceltirdim daha kolay olur diye ama öyle olmuyormuş anladım.
Yok inan bölgesel zayıflama daha zor egzersizle vs olmuyor. Çok yağ kaybetmek gerekiyor ideal kilona gelmeden bitmiyor :KK43:

Yav diyetisyenim sık sık foto çek daha kolay görürsün kilo kaybını diyor ama ben çekemiyorum yaa çok kötü görünüyorum :KK43:
En son tabi o zaman 124 kiloydum mecbur bir nikahta çektirmek zorunda kalmıştım. Görünce inanamadım hâttâ anneme demiştim kız ben böyle görünüyorum da niye söylemiyorsun felaket bir görüntü diye. 8 yıl olmuş foto çektirmeyeli.

Yav diyetisyenim sık sık foto çek daha kolay görürsün kilo kaybını diyor ama ben çekemiyorum yaa çok kötü görünüyorum :KK43:
En son tabi o zaman 124 kiloydum mecbur bir nikahta çektirmek zorunda kalmıştım. Görünce inanamadım hâttâ anneme demiştim kız ben böyle görünüyorum da niye söylemiyorsun felaket bir görüntü diye. 8 yıl olmuş foto çektirmeyeli.
Benim diyetisyenimde istiyo ayda 1 çekiliyorum bende hemen siliyorum ona gönderdikten sonra görmeye tahammülüm yok:) ama önceden zayıf olduğum fotoları saklıyorum motivasyon açısından.

Vay canına gerçekten mi 😧 vallahi tebrik ediyorum ben olsam 1 çatal da olsa alırdım sanırım 🥴
Hem sevmiyorum hem de mideme dokunuyor... Ama 1.5 dilim güllaçi mideye indirdim mesela🤓😋🤫
Hmmm bak bunu yapmalisin
Şu an kendinden memnun olmayabilirsin ama
Sonra vay canina ben ne yapmisim bravo bana diyeceksin🫶🏻🙏🏻
Cekmezsen de tüh keşke cekseymisim diyeceksin

X