Popüler Konu Elhan ile MasterFit

ben artık neye ya da kime inanacağıma inanılmaz derecede şaşırıyorum canım. Her kafadan ayrı ses çıkıyor, birinin yap dediğine öteki hayır yapma bu resmen kendini zehirlemek diyor. Kimisi yaşadığımız her olayın birileri tarafından planlı yapıldığını falan söylüyor, vallahi kafam allak bullak. Bazı konularda bir davranışı yapmak da yapmamak da beni aşırı strese sokuyor, acaba doğrusu nedir diye.
İste guncel akimlara kapilmadan Akdeniz tarzi beslenme🥰

Afiyet olsun canım
Benim dünden beri mide sorunum var. Saçma sapan yedim. İçimi bastırır mi acaba diye
Midem hala yanıyor
Geçmiş olsun canım, yediğin bir şey mi etkiledi acaba. Yoksa sinirsel mi. Oğlunun okul problemi çözüldü mü, ona mı kafayı takıyorsun.

İste guncel akimlara kapilmadan Akdeniz tarzi beslenme🥰
Yani ben özellikle hiçbir beslenme türünü yapmıyorum ama hayatıma en uygun olan düzen aralıklı oruç. Çünkü sabahları evden koştur koştur çıkıp işe geliyorum (çocuğu okula gönder, hazırlan 1 saatten fazla yol gel), ilk öğünümü ancak öğle saatlerinde yapabiliyorum. Aynı şekilde akşam çocuğun okuldan dönüşünde de yemek yiyoruz. Böyle olunca da aralıklı oruç olmuş oluyor. Neyse ya yapacak bir şey yok, kendimizi sağlıksız bir şekilde kısıtlamadan devam edeceğiz.

Gunaydin minnoslarim :KK36:
Ben hani abiye elbise almistim ya
38i gonderdim
40i aldim
40 ta olmadi :confused:
BOyle yazinca siz beni 42 beden saniyosunuz ama ben 38im. Elbisenin dikiş yerinden dolayi kapanmiyor ama 2 3 kisi olsa kapanir bence cunku elbise sirtimda birlesiyor sadece dikis yerindeki fermuari cikmiyor yukari
Canım anladım benim de öyle bir elbisem vardı başka birinin kapaması gerekiyor birisi kapayıp baksın bakalım

28 Mart
Sahur
2 dilim tbe
1 KK peynir
3 ceviz 10 fındık

İftar
3 kaşık kuru fasulye
3 kaşık pirinç pilavı
2 yk yoğurtlu patlıcan

Ara 1 çikolatalı gofret

2 litre su
Elhan Elhan arke arke
Afiyet olsun canım, menün güzel. Sen de gofrete yenik düşmüşsün benim gibi :110:
Günaydınlar herkese ♥️
Dün menümü yazamadım
Sabah 7.30 limonlu su ve kahve
12.00 iki dilim kepek ekmeği salatalık domates ve yeşillik peynir zeytin
18.30 kıymalı yumurta 1 porsiyon yanında roka maydanoz salatası 1 dilim kepek ekmeği
2 litre su
40 dk tüm vücut spor 30 dk yürüyüş
Afiyet olsun canım, menü de spor da güzel.
28 Mart menüm
Sahur : 5 adet çilek

İftarda:
Restorana gittik ve çok yedim

1 porsiyon ızgara köfte
1 tabak salata
1 adet biber dolmasi
4 dilim pide
Havuç tarator ve acuka
1 kase mercimek çorbası
1 adet şeker pare
1 bardak seftali suyu

Yediklerimden lezzet alamadım pek sevmedim doğrusu ama yedik işte.

30 dk karışık spor
Evet canım bayağı çok olmuş, afiyet olsun. Bugünü hafif geçirmeye çalış.
28.03.2024

Sahur 1 bardak kefir

İftar 1 kepçe mercimek çorbası
4 yemek kaşığı tavuk sote
1 fırın köfte
2 kaşık yoğurt

Ara 1 bardak çay 2 kare bitter

Misafirlikteydim çok su içemedim 1 litre falandır

Adım 9151- 915 puan
Elhan Elhan Cordelia Cordelia Mthn83 Mthn83
Afiyet olsun canım, güzel menü ve güzel adımlar.

Afiyet olsun canım, menün güzel. Sen de gofrete yenik düşmüşsün benim gibi :110:

Afiyet olsun canım, menü de spor da güzel.

Evet canım bayağı çok olmuş, afiyet olsun. Bugünü hafif geçirmeye çalış.

Afiyet olsun canım, güzel menü ve güzel adımlar.
Sahur yapmayacağım diye yedim ama sahur yaptım 😥

Gelelim surdan iki üç kişi 😀🌸 bazi elbiseler ara beden oluyor psikoloji bozuyor
Gelin canim kapatacak kimsem de yok :)
Şu gizli fermuar olayı varsa canım onlar sıkıntılı olabiliyor. Birleştiği halde kapanmaması bundandır sanırım.
Sanirim oyle cunku kqpaninca fermuar gozukmuyor.
Canım anladım benim de öyle bir elbisem vardı başka birinin kapaması gerekiyor birisi kapayıp baksın bakalım
Esim yapmaya calisti ancak elleri buyuk ince elli birinin olmasi lazim bu isten anlayan. Neyse zaten bir de tulum aldim abiye eger onu hic cikaramazsak tulumu giycem

Yani ben özellikle hiçbir beslenme türünü yapmıyorum ama hayatıma en uygun olan düzen aralıklı oruç. Çünkü sabahları evden koştur koştur çıkıp işe geliyorum (çocuğu okula gönder, hazırlan 1 saatten fazla yol gel), ilk öğünümü ancak öğle saatlerinde yapabiliyorum. Aynı şekilde akşam çocuğun okuldan dönüşünde de yemek yiyoruz. Böyle olunca da aralıklı oruç olmuş oluyor. Neyse ya yapacak bir şey yok, kendimizi sağlıksız bir şekilde kısıtlamadan devam edeceğiz.
Ben de boyle o yuzden sabah ogunum genelde 5 findik badem
Ya da leblebi
Yada pirinc patlagi ustu labne vs fistik ezmesi yaninda latte ile gcistirmece...
Bi sutlu kahve icebilirsin sabahlari🌸
Oglen ogunum kahvalti gibi oluyor o yuzden🥰

Ben de boyle o yuzden sabah ogunum genelde 5 findik badem
Ya da leblebi
Yada pirinc patlagi ustu labne vs fistik ezmesi yaninda latte ile gcistirmece...
Bi sutlu kahve icebilirsin sabahlari🌸
Oglen ogunum kahvalti gibi oluyor o yuzden🥰
Aslında senin gibi kuruyemiş bulundurabilirim yanımda ya da işyerinde. Maalesef öğle öğünüm yemekhanede olduğu için normal yemek oluyor ama pilav makarna gibi şeyleri çok az yemeye çalışıyorum.

Bu arada az önceki yazdıklarım sadece diyet için değil, birçok konuda öyle. Hasta oluyoruz doktora gidip ilaç alıyoruz, bunlar, ilaç şirketlerinin planlı saldırısı deniyor (havaya hastalık vermek gibi), korunalım diye aşı yaptırayım diyorum (HPV, grip vs. mesela) birisi çıkıp o aşılar da planlı, sizi kanser ediyor diyor. Ben artık şaşırdım o yüzden.

Aslında senin gibi kuruyemiş bulundurabilirim yanımda ya da işyerinde. Maalesef öğle öğünüm yemekhanede olduğu için normal yemek oluyor ama pilav makarna gibi şeyleri çok az yemeye çalışıyorum.

Bu arada az önceki yazdıklarım sadece diyet için değil, birçok konuda öyle. Hasta oluyoruz doktora gidip ilaç alıyoruz, bunlar, ilaç şirketlerinin planlı saldırısı deniyor (havaya hastalık vermek gibi), korunalım diye aşı yaptırayım diyorum (HPV, grip vs. mesela) birisi çıkıp o aşılar da planlı, sizi kanser ediyor diyor. Ben artık şaşırdım o yüzden.
Cok haklisin hpv konusunda tereddütlerim var biontech tecrubesinden sonra....

Cok haklisin hpv konusunda tereddütlerim var biontech tecrubesinden sonra....
Cümleyi sanki ben yazmışım gibi :KK48: Yani o aşıyı bile yaptırdığımıza pişman olduk, biri aşıyı kötüledi başka biri o etkileri aşı değil covidin kendisi yapıyor dedi falan filan işte. Aman ya bu konular çok karışık, ben resmen gelişine bıraktım her şeyi. Hayırlısı bakalım.

Kızlar bu arada ben bir günah çıkarayım önce :KK70: :KK70:

Ben dün gece baş ağrısına dayanamayıp iki minik gofret yedim, ahanda şundan 12,5 gr lık olandan.

Eki Görüntüle 3408607

Bu sabah pamuk gibi uyandım, demek ki benim şekere ihtiyacım varmış :KK70:
Bu arada şaka bir yana şekerim normalde düşük çıkıyor, acıktığımda falan ellerim titrer. Bu sabah tahlilleri yaptırmak için aile hekimine gittim, şansıma o da izinli çıktı.
Afiyet olsun su olup akıp gitsin inşallah:) arada böyle şeyler yapmazsak diyet bitince saldırma psikolojisi yaşarız. Gerçekten ihtiyacımız olduğunu düşündüğümüzde bence kontrollü esnemek şart yoksa bunu sağlıklı beslenme bilinciyle oturtamayız. İyi yapmışsın ablacım 🥰

Selam kızlar,

Annem doğumdan beri bendeydi bugün gidiyor İstanbul’a oy kullanacakmış 😀
Salı günüde biz gidiyoruz gerçi ama bakalım 5 gün napıcam iki çocukla yalnız. Benim eşimde nöbet tutarak çalıştığı için bu süreçte 2 gece evde olmayacak hayırlısı bakalım bunuda halledicez:)

X