Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Hayırlı akşamlar bugun ki menüm
Sabah
Bir yumurta bir dilim ekmek bir kaşık labne
Ara öğün
Türk kahvesi 15 gram çikolata
Akşam
Fırında köfte patates bol salata bir dilim ekmek+5 çilek
Yarım saat leslie
3 buçuk litre su Cordelia Cordelia serap911 serap911
Afiyet olsun canım 😘 Çok güzel bir menü :KK9:
Su ve spor da harika :super:

Çok geçmiş olsun.
Bizim gelin geçen sene tedavi oldu kanlı dışkılamadan. Yalnız endoskopi ve kolonoskopi yapıldı. İhmal etmeyin genel cerrahiden hemen randevu alın.
Çok geçmiş olsun
@cordel

Regl de olabilir ama tabiki en iyi sen bilirsin. Tekrar doktora git gayta filan baktır bence ihmal etme. Reglden sonrada sürekli takip edip bak. Çok çok geçmiş olsun 💙
teşekkür ederim canım baktırcam çok korkuyorum 🥹

Düşünme kuzum ya :ıslık: Kilo ver, gez , toz . Annelik çok fedakarlık istiyor. Bir cocugun olsa hadi kardeşi olsun anlarim ama canına kastın mi var ne bileyim konuşmadan duramadim işte affet. :KK14:
Kaptanicem giden gitti :eğlence: beklicez 28 den sonrayı :cry:estegafirullah haklısın ,gezip dolassak eşim çok sevmez evcildir gudiyorsak bir cok yere benim zorumladr

Kaptanicem giden gitti :eğlence: beklicez 28 den sonrayı :cry:estegafirullah haklısın ,gezip dolassak eşim çok sevmez evcildir gudiyorsak bir cok yere benim zorumladr
28 ' den sonra neyi bekleyeceksin onu anlamadım tatlım. o_O
Eşinin yaşi ilerlesin bu huyu değişir. Yoruluyordur ondan evden çıkmak istemiyor sanırım. :KK36:

Eve geldiğimde inşallah hala yeşil olur 🙄🫣

Ayy bizde istiyoruz orayı. TV de göründüğü gibi değil deniyor. Yazın ufak bı Tekirdağ planı var. İnşallah oraya da uğrarız ♥️
İklim olarak Marmara ama deniz istersen Antalya'dan güzel bir yer yok tatlım. Geçen sene Alanya' ya gelmiştin biliyorsun. :rapci:

Şu meshuuur süpürge mi var 🙄😅

Allah kabul etsin inşallah 🤲

Canım ben buraya nasıl derim psikolojisine girdim. Sonra diyetisyen var. Sonra sen yapamazsinlar var. Hepsini karşıma aldım. Sonra evde herşeyden artık kaldığını gördüm ve evin çöp öğütücüsü çalışmadığı nasıl belli diyorum artık sesli olarak. Bana dayanma gücü ayakta kalma gücü veriyor. Lafimdan dönmemiş oluyorum böylece.

Aaa bilmiyordum. Belirginleştirmek amaçlı yazmıştım oysa 🙄😅

Onu bende çok yaparım. Gizli yerim bide 🙁🫣

Kaptanın el atmış olaya 😅

Karnım ağrıyor güldürme 😅

Ayy bazen ufak bişi atarım ağzıma hemen çıkarırım oruç bozulmuş gibi 🙄

İyi de 🙄 korkuyoruz 🙄🫣

Oyy bu ne güzel bir geçiş ne ince bir dokunuş 😍

O zaman bu nick gider deli dolu bir kadın gelir
Harikasın canım😍

Vavvvv🧿🧿🧿❤️❤️❤️ harika değişim canım tebrikler maşallah güzelliğine🧿😍

Ne yaptın sen bacım neyse afiyetler olsun bol su iç yarın dengelersin

Woww süper değişim eksi 17 den fazla duruyor süpersin canim

Asrın heykeltıraşı diye ben bu genç kıza derim.
:KK9::KK9::KK9::KK9:
Muhteşem bir sonuç.Allah esirgesin kuzucum. :dua::KK200:

Çok güzel olmussun ve harikasın canm tebrik ediyorum 😍
Çok teşekkür ediyorum hepinize sizler sayesinde birlikte el ele oldu bu ve olacak olanlar inşallah hep birlikte güzel sonuçlara ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Yarın İsveç diyetine başlayacağım inşallah 6 günü deneceğim güzel giderse 13 e devam edeceğim İsveç diyeti ben daha önce kilo verdiğimde yapmıştım hem takılan kiloyu kırmıştı hemde kalıcı olmuştu İsveç ile verdiğimi geri almamıştım inşallah yine aynı olur diye hemde vucüd şaşırsın diye

Düşünme kuzum ya :ıslık: Kilo ver, gez , toz . Annelik çok fedakarlık istiyor. Bir cocugun olsa hadi kardeşi olsun anlarim ama canına kastın mi var ne bileyim konuşmadan duramadim işte affet. :KK14:
Ay çok katılıyorum bu yoruma bence de kimse çocuk yapmasın gezsin tozsun hayatını yaşasın 😂
Ay insan açken tatlı yapmamalı :KK14:
Eşime muhallebili kemalpaşa tatlısı yaptım hop bir kase yedim üff aman yaaa :işsiz:
Ya pardonda eşine niye tatlı yapıyosun canım sen? Hem sana katılıp diyet yapmıyor yemesine devam ediyor hem de sana yaptırıyor yani bak şimdi feminist damarım tuttu :sinirli: :sinirli:

Kızlar 2 gündür güzel gidiyor menülerimi yazayım hemen

15 nisan ptesi
Aç karnına 1 bardak d vitaminli su

Kahvaltı: haşlanmış yumurta salatası, yarım elma, 2 çiğ badem

Ara öğün: sade soda 5 çiğ badem

Akşam: 7 suşhi

Su: 2 litre
Egzersiz 3 bin adım

16 nisan salı
Aç karnına yarım litre Ilık su

Kahvaltı: zeytinyağda omlet, 2 çiğ badem

Ara yok

Akşam: 4 köfte, bol yeşillikli salata

Su: 2 litre
Egzersiz: 6 bin adım
1 kupa yeşil çay

Yarın İsveç diyetine başlayacağım inşallah 6 günü deneceğim güzel giderse 13 e devam edeceğim İsveç diyeti ben daha önce kilo verdiğimde yapmıştım hem takılan kiloyu kırmıştı hemde kalıcı olmuştu İsveç ile verdiğimi geri almamıştım inşallah yine aynı olur diye hemde vucüd şaşırsın diye
isvec diyeti nedir acaba

X