Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Hayırlı akşamlar bugun ki menim
Sabah
Bir yumurta bir dilim ekmek bir kaşık labne
Ara öğün
Türk kahvesi 15 gram çikolata
Akşam
Fırında köfte patates bol salata bir dilim ekmek+5 çilek
Yarım saat leslie
3 buçuk litre su Cordelia Cordelia serap911 serap911
Çok çok çok güzel ♥️ afiyet bal şeker olsun sporda çok iyi

Ben göbüş göremiyorum elbisenin büzgüsü. :rapci:
Çok da yakışmış. Maşallah harika görünüyorsun fıstıkım. :KK9::KK9:
Sagol canim o senin gobegimi gormeyisin :)
Afiyet olsun canım 😘 Menun çok güzel katı bir şeyler ekleme :dua:
Tamam Elhanim :)
Ayy canım kaptanlık süper olur deli gibi stres yaparmiyim acaba 🫣
Ayrıca taş gibisin şu tatilde ne göbekler ne baldır bacaklar gördüm 🙄
Novzaradan dan çıkmış gibi. Ama o özgüven kimsede yok. Yani kötü yada art niyetli değilim ama ortaya sergilenecek bir güzellik yoktu. Ama taktir ettim herkesi kulak arkası edebilen insanlara. Biz orada kaybediyoruz işte. El ne der ne düşünür diye düşünmekten mutlu olamıyoruz 🙁
Onlar sergilemiş bakılsın demiş bende baktım 😅🫣

Sana gelirsek döverim seni güzeller güzeli olmuşsun maşallah 🧿 Allah esirgesin. Varsa bide öncesi yap kız 🙄

Bende bende. Tatilde en çok sizi özledim galiba ♥️
Neyseki tek tuş kadar yakınsınız 😘

Kaptan olurum dombili kaptan 😅 mavi takım olduğuma göre kesin kazanırız 😅😅
EVet etrafi cok dusunuyoruz aslinda bosversek... aslinda ben zayiflamaktan cok estetik gorunmek istiyorum. Bazi kilolu insanlar var oyle guzel kamufle ediyorlar ki hic kilo gozumuze batmiyor. Asil iş bence burada az kilomuz olsa da milletin gozune sokmaya gerek yok
Ay çıpçıtır :KK68:
Ayy canim cok tesekkur ederim

Yazın bizim de minik bir Küçükkuyu ziyaretimiz olacak akrabalarımız var orada, gezerken Assos' a da uğraşacağız. Ama belli bir tarihimiz yok . :KK36:
Yaaa asosu çok severim ben yakın bize de bizimde Çanakkale'de yazligimiz var yolun düşerse gelip istediğin kadar kal abla ♥️

Selam kızlar bugünkü menüm
Kahvaltı 2 yumurta 2 dilim hindi Füme bir dilim peynir bir dilim ekmek
Akşam hellim peynirli salata kabaklı yoğurt
Su 2.5 litre
Spor yok temizlik yaptım baya
Cordelia Cordelia serap911 serap911
Menü süper ❤️ afiyet olsun. Temizlik spordan daha çok kalori yaktiriyor bence

Tatlım canını sıkma. Bir şekilde halledersin. Akşam da hafif geçmiş zaten. Yarın eksi görürsün hiç sasirmam. :KK60:
Kankimin dediği gibi bol su iç, çay iç. Sana bir sır eğer bütün olarak yutabilirsen bir diş sarımsak yut. Boyutu küçük olursa yutmak kolay olur. Zeytinyagina batirabilirsin. Ertesi gün ne şişlik kalıyor ne bir şey. Miden bomboş uyanıyorsun. :rapci:
İnşallah 🙏 hayır bir de sevmem ki ben o tatlıyı gözüm döndü bir an 🤷‍♀️ sarımsak midemi yakar ama suya yüklendim halledeceğim.

Size before after yaptım canlar
29 Ekim 2023 75.5
16 Nisan 2024 58,5
Fark 17 kilo istediğim kiloya hala var ama ✌🏻
Ama 3,5 aydır bu kilolarda geziyorum Elhan Elhan Cordelia Cordelia kaptanlarım ve canım arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız inşalah hepimiz istediğimiz kilolara gelelim
Çok güzel olmussun ve harikasın canm tebrik ediyorum 😍

Kırk yaşina gelmeden o ne der bu ne derlerle ugrasilip duruluyor maalesef. O leveli atladigim için bayağı mutluyum sanırım :süslü::süslü:
Alttaki dairelerin yeşil yeşil bakıyor hala dombiliyim diyorsun ya :işsiz:
Eve geldiğimde inşallah hala yeşil olur 🙄🫣
Teşekkür ederim bitanem ❤️ Eşimin üç teyzesinin yazlığı var orada kalacak çok yer var. Sorun gidememekte çünkü hep misafirim geliyor. :KK14:
Ayy bizde istiyoruz orayı. TV de göründüğü gibi değil deniyor. Yazın ufak bı Tekirdağ planı var. İnşallah oraya da uğrarız ♥️

X