Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Ben de okuduğumdan beri buna benzer bir şey anlatmak istiyordum :KK70: Cici babam diye sinema filmi var, kadın çocuklarına sevgilisi olduğunu söylüyor (çocuklar yetişkin bu arada ve biri Onur Buldu). Çocuklar itiraz ediyor falan, akşam yemeğinde kadın masaya bir tepsi baklavayla gelip, ahanda şıllık da geldi diyor (tatlı için). Çocukları kadına tuhaf bakınca, tatlı olan tatlı diyor (kadın sanki kendine demiş gibi tuhaf bakıyorlar çünkü). Çok komik bir sahne aslında :KK70:
Merak ettim boş zamanımda izleyeyim 🤣

İki büklüm etti diyorsun kıyamam kuzum. 🥺İyi ki yemişsin dünkü temizlik yarım olsun bugün tam temizlik olur.
Sarımsak, limon, bal üçlüsü muhteşem. Nasıl kullanacağız ben eksik kalmayim 🤭
IMG_9052.jpeg
IMG_9053.jpeg

Sarımsaklı ilacı ramazandan 2 hafta önce hazırlamıştım
Şimdi kullanmaya başladım, tam uyamasamda faydası olacağını düşünüyorum
Neden bilmiyorum, çok dikkat edemiyorum, elimden geleni yapmaya çalışıyorum

Size before after yaptım canlar
29 Ekim 2023 75.5
16 Nisan 2024 58,5
Fark 17 kilo istediğim kiloya hala var ama ✌🏻
Ama 3,5 aydır bu kilolarda geziyorum Elhan Elhan @Cordelia kaptanlarım ve canım arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız inşalah hepimiz istediğimiz kilolara gelelim
Süper, darısı bize, bak çoğul konuşuyorum tüm arkadaşlar amin deyin, elbet birimizin duası kabul olur 🤲🏼🤲🏼🤲🏼

Kızlar saç dökülmesi için bi çözüm yazılmıştı burda. Hatırlayan var mı ? Feci saçlarım dökülüyor çok üzülüyorum ya
Benim saçlarım varya çekince geliyor resmen çok kötüyüm B12 başladım bakalım.. vitamin eksikliğinden dolayı oluyor maalesef

Merhabalar 6 ay önce bu gruptaydim. 21 gün şekersiz diyet yaptım 6 kilo verdim sonra noldu bilmem ben bıraktım o 6 kiloyu da aldım tekrar. Moralim çok bozuk ben asla zayiflayamayacak miyim? Sürekli başa sarıyorum 5 yıldır. Bi kaç kilo verip tekrar bırakıyorum. Bu grup beni hep tuttu ama istikrar saglayamiyorum😪😪😪

Kızlar saç dökülmesi için bi çözüm yazılmıştı burda. Hatırlayan var mı ? Feci saçlarım dökülüyor çok üzülüyorum ya
Benim de aynı canım, kel kalacağım nerdeyse
Biberiye kaynatıp fısfısla saçlara sıkmak iyi geliyormuş
Kaynattım, fısfısım yoktu, süremedim döktüm

Merhabalar 6 ay önce bu gruptaydim. 21 gün şekersiz diyet yaptım 6 kilo verdim sonra noldu bilmem ben bıraktım o 6 kiloyu da aldım tekrar. Moralim çok bozuk ben asla zayiflayamayacak miyim? Sürekli başa sarıyorum 5 yıldır. Bi kaç kilo verip tekrar bırakıyorum. Bu grup beni hep tuttu ama istikrar saglayamiyorum😪😪😪
Tekrar gel canım, hepimiz çabalıyoruz, hiçbirşey yapmamaktan iyidir

X