Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Hosbuldum sagolun insallah inşallah küçük hedefler koydum kendime

Hesapladım da 8 9 ay olmuş vereli 🤣 4 5 aydır diyet dusuncesindeydim asla net olamıyorum akşam karar verip sabaha unutuyorum😵‍💫😵‍💫
Canısı uzun vadeli bir olan yap mesela bu ilk haftan ödemle birlikte çok gider. Ama sonra yavaşlar. Bu hafta 1kg gönderebilirsin 😍

Makarna pilav çok sever hepsini tam buğdaya ve siyah pirince çevirdim hiç memnun değil. Her şeyi z.yağını ölçülü koyarak pişiriyorum bu şekilde yaptığım için diyet yapıyorum zaten diyor ama porsiyonu fazla sebze yedirmek çok zor ve tatlıyı kestiremedim. Çok söyleniyorum diye trip atıyor içtiği ilaca güveniyor. Ne yaparsan yerim ben diyor ama geçen bakla yaptım tadına bakıp ıyy yemem bunu dedi 🤷‍♀️ ciddi bir ne yemek yapsam sorunum var anlayacağın 🫤
Aynı benim eşim😒tatlı yemeden asla duramaz sebze yedirmek çok zor yapıyorum ben yiyorum o dışarıdan yiyo öyle olunca içime sinmiyo bir ara besamelli yediriyodum şimdi diyet diye o da olmuyo söylenince küsüyo bakla yapsam tadına bile bakmaz inan kabak ıspanak kaç gün sonunda zorla yiyo

Merhabalar 6 ay önce bu gruptaydim. 21 gün şekersiz diyet yaptım 6 kilo verdim sonra noldu bilmem ben bıraktım o 6 kiloyu da aldım tekrar. Moralim çok bozuk ben asla zayiflayamayacak miyim? Sürekli başa sarıyorum 5 yıldır. Bi kaç kilo verip tekrar bırakıyorum. Bu grup beni hep tuttu ama istikrar saglayamiyorum😪😪😪
Tekrar başlayalım istersen. :KK5:

Geldim insallah burdayim😍

Aaa unutmamana çok şaşırdım abla 🤣 işkence değil de malum buraya geldim mi daha kaçışın yok mecbur kilo vereceksin cabalayacaksin😆 yürüyüş yaptım geldim şimdi canım cikti🤣

Bismillah deyip başladım Allah hepimizin yardımcısı olsun🥰

Net karar vermişim ki hadi kalk git yürü dedim 1 saat yurudum de geldim🥹🥹
Seni unutmak mümkün mü tüm odaları klimalı güzellik :süslü:

❤️ LenaG LenaG ❤️
:KK36: :KK36: :KK36:

.....
Sen yoktun ben yalnız kalmayı öğrendim
Acıya duvar gibi durmayı öğrendim
Kaybolmuş bir dilin sözcükleri gibi
Köksüz bağsız durmayı öğrendim

Vazgeçtiysen hep sağanak yağışlarımdan
Vazgeçtiysen bitmek bilmez kışlarımdan
Korkma kimseye ödenecek borcum yok
Yok saymayı ben senden öğrendim
.......

Evet kararımı hemen uygulamaya başladım gittim 1 saat yürüdüm 6 bin adım attım her yerim yanıyor şuan 🤯 oturarak çalışıyorum alışkın değilim 🥵 yaz gelmiş güneş aşırı yakıyor yanıma su almaya da üşendiğimden dilim dışarıda kaldı 🤣

Gelelim tartıya 88 çıktım ben 90 olmuşum neredeyse yaa allahim nasıl verilir 🤧🤧🤧 1 hafta bozmadan diyet yapma hedefindeyim. Uzun zaman dilimini düşününce korkuyorum
Minik hedefler koyarak ilerle canım. "Bozmadan" düşüncesi de korkutuyor. "Elimden geleni yapacağım" daha güzel. Geçen yazdan bu yana aldığın kilolardan iki ayda kurtulamazsin. Yavaş ve sağlıklı en önemlisi de bıkmadan sıkılmadan ilerlemek lazım.

Size before after yaptım canlar
29 Ekim 2023 75.5
16 Nisan 2024 58,5
Fark 17 kilo istediğim kiloya hala var ama ✌🏻
Ama 3,5 aydır bu kilolarda geziyorum Elhan Elhan @Cordelia kaptanlarım ve canım arkadaşlarım hepinize çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız inşalah hepimiz istediğimiz kilolara gelelim
yaaa süpersin seennn çok çok güzelsin maşallah :nazar::KK9::KK60::KK60:

❤️ LenaG LenaG ❤️
:KK36: :KK36: :KK36:

.....
Sen yoktun ben yalnız kalmayı öğrendim
Acıya duvar gibi durmayı öğrendim
Kaybolmuş bir dilin sözcükleri gibi
Köksüz bağsız durmayı öğrendim

Vazgeçtiysen hep sağanak yağışlarımdan
Vazgeçtiysen bitmek bilmez kışlarımdan
Korkma kimseye ödenecek borcum yok
Yok saymayı ben senden öğrendim
.......

:KK68: Çok severim bu şarkıyı

Selamlar çıtırcım,belim daha iyide sırtım hep ağrılı gene,devamlı ağrı oluyor rahatsız edici dğil neyseki.
Sen nasılsın iyimisin :KK200: :KK60:
Ağrılar ne kaynaklı acaba 🙄 çok geçmiş olsun bitanem. :dua: Çok şükür iyiyim. Oruçta dolgum düşmüştü. Kenarı kırıldığı için çekilmesi gerekiyor 24.ünde vedalaşacagim inşallah acısız kurtulurum.
Senin de bir an evvel eski sağlıklı günlerine kavusman için dua ediyorum. :dua::KK60:

Ağrılar ne kaynaklı acaba 🙄 çok geçmiş olsun bitanem. :dua: Çok şükür iyiyim. Oruçta dolgum düşmüştü. Kenarı kırıldığı için çekilmesi gerekiyor 24.ünde vedalaşacagim inşallah acısız kurtulurum.
Senin de bir an evvel eski sağlıklı günlerine kavusman için dua ediyorum. :dua::KK60:
Omurgada bel düzleşmesi kireçlenme filan var onlar tetikliyor zaten ağrıyıda.
Çok geçmiş olsun sanada çıtırcım diş çekilince rahatlarsın en azından sende.
Umarım öyle olur ekürücüm eçsin artık diyeyim hemencecik :KK60: :KK200:
Ben kaçtım işlerimi halledeyim hemen görüşürüz.

Aynı benim eşim😒tatlı yemeden asla duramaz sebze yedirmek çok zor yapıyorum ben yiyorum o dışarıdan yiyo öyle olunca içime sinmiyo bir ara besamelli yediriyodum şimdi diyet diye o da olmuyo söylenince küsüyo bakla yapsam tadına bile bakmaz inan kabak ıspanak kaç gün sonunda zorla yiyo
Seninki zorla yiyormuş, benimki asla yemiyor

X