Popüler Konu Elhan ile MasterFit

3b192618-4ba7-41dc-9e2f-c10ad50378e5.jpeg

Kızlar saç dökülmesi için bi çözüm yazılmıştı burda. Hatırlayan var mı ? Feci saçlarım dökülüyor çok üzülüyorum ya
Canım ben bitkisel önerilerin hepsini denedim olmadı en sonunda biotin kullandım kesildi dökülme ama dr a bir sor istersen 😘
Merhabalar 6 ay önce bu gruptaydim. 21 gün şekersiz diyet yaptım 6 kilo verdim sonra noldu bilmem ben bıraktım o 6 kiloyu da aldım tekrar. Moralim çok bozuk ben asla zayiflayamayacak miyim? Sürekli başa sarıyorum 5 yıldır. Bi kaç kilo verip tekrar bırakıyorum. Bu grup beni hep tuttu ama istikrar saglayamiyorum😪😪😪
Canım gel başlayalım ama önce kafada net karar vermen lazım arada kaçamak illaki oluyor ama önemli olan sonraki öğünde toparlamak. Bu grup bana çok iyi geldi bence burası harika 😍sana da iyi geleceğine eminim 😘
Günaydın 😍
Ben moda girmişim gözümü açıp buraya geldim 😅
Günaydın hoşgeldinnn
Günaydın hayırlı sabahlar 😘

Tekrar gel canım, hepimiz çabalıyoruz, hiçbirşey yapmamaktan iyidir
Geldim insallah burdayim😍
Bir Antalyali görüyorum :KK51:
Yine kendimi burada buldum mu :63:
İşkence odası mi kuzum burası aşk olsun :KK12:
Misafirin başımızın üstünde yeri var neyse hoş geldin kilo dışında Allah başka dert vermesin üzme kendini. Disiplinli bir planla istediğin kiloya inmen mümkün. :rapci:
Aaa unutmamana çok şaşırdım abla 🤣 işkence değil de malum buraya geldim mi daha kaçışın yok mecbur kilo vereceksin cabalayacaksin😆 yürüyüş yaptım geldim şimdi canım cikti🤣
Biberiye yağı deneyeceğim bende de aşırı dokulme var karanfil ve Biberiye kaynattim kullandım ama kesmedi

Aminnnnn 🤲🤲

Burdan başlayalım cumartesi günü burası ıyi geliyor ayrılmamak lazım hallederiz

Bende 2 haftadır yaptım bunu ama hiç fayda goremedim birde biberiye yağı yapılıyor onu denicegim bakalım

Aynenn bende gözümü açtım buraya geldim demekki moddayiz 😃
Bismillah deyip başladım Allah hepimizin yardımcısı olsun🥰
Canım ben bitkisel önerilerin hepsini denedim olmadı en sonunda biotin kullandım kesildi dökülme ama dr a bir sor istersen 😘

Canım gel başlayalım ama önce kafada net karar vermen lazım arada kaçamak illaki oluyor ama önemli olan sonraki öğünde toparlamak. Bu grup bana çok iyi geldi bence burası harika 😍sana da iyi geleceğine eminim 😘

Günaydın hoşgeldinnn

Net karar vermişim ki hadi kalk git yürü dedim 1 saat yurudum de geldim🥹🥹

Aaa unutmamana çok şaşırdım abla 🤣 işkence değil de malum buraya geldim mi daha kaçışın yok mecbur kilo vereceksin cabalayacaksin😆 yürüyüş yaptım geldim şimdi canım cikti🤣

Maşallah güzel olmuş tekrar hoşgeldin 😍
Bu sefer hedefine ulaşırsın inşallah ♥️

Evet kararımı hemen uygulamaya başladım gittim 1 saat yürüdüm 6 bin adım attım her yerim yanıyor şuan 🤯 oturarak çalışıyorum alışkın değilim 🥵 yaz gelmiş güneş aşırı yakıyor yanıma su almaya da üşendiğimden dilim dışarıda kaldı 🤣

Gelelim tartıya 88 çıktım ben 90 olmuşum neredeyse yaa allahim nasıl verilir 🤧🤧🤧 1 hafta bozmadan diyet yapma hedefindeyim. Uzun zaman dilimini düşününce korkuyorum

Hani 5-6 kilo verip bıraktım demiştin ya ondan demiştim 🥺 yürüyüş şahane bir başlangıç 💪

Deniz kum değil abla tarih için gelmek istiyoruz ♥️

Esin yengeç burcu mu 🙄
Oğlumun özel durumu olmasa bende 3. çocuk istiyordum. Aynı dediğin gibi eşim ev insanı. (Tatilden böyle yazmam komik 😅) Eşim tarihçi o yüzden kültür turizmi bizimki 😅

Canım dağınık bı tatlı olduğu için o adı vermişler. Dansöz gibi bı anlam taşıyormuş önceden
Terazi burcu canm 😍aşırı evcildir akşama kadar kanepede yatar gezelim dolaşım uoktr

Hayatının en güzel yılları çocuk konusunu iyi düşün. Uykusuz geceleri mi özledin :işsiz:
Ev şuan cokcrahatim aslında o uykusuz gecelerde evisi herşey yapılırdı çok az uykuyla geçerdi günler ama şimdi uykuya diymuyom gibi of of bkalim regl günü olacak mı ihtimal de vermiyorum ya rezerve azaldı 😂

Canım illaki yap demedi ben evden yesin bari diye yaptım kolesterolü çok yüksek habire gofret,bisküvi,çikolata falan yiyip duruyor 🤷‍♀️
Sen eşini de ikna etmeye bak diyet için. Yavaştan o da sağlıklı beslenme sağlıklı yaşam düzenine geçsin. Hastalıkların önüne ancak böyle geçeriz çünkü 😟

Tarih turizmi için de ideal bir yer Antalya. Phasalis Antik kenti, Aspendos, Side inanılmaz güzellikte. Antalya'da olmayan ama çok yakın yerde bir antik kent daha var bayılmıştım oraya. . Sagalassos Burdur , Isparta' ya çok yakın. Mutlaka görmeniz lazım. Bir anda seni M.Ö ye ışınlıyor bildiğin sehirde gezinti yapıyorsun. Bir tepenin yamacına kurulmuş.
Ah canım burdurummm ♥️

Günaydın hoşgeldinnn

Hangi biyotini kullandin

Hoşgeldin 😍
Seni gördüğüme çok sevindim nedense ♥️
Özlemişim 😘
Yaz tatili sonrası okula dönen çocuklar gibi hissediyorum ♥️ tembellik hat safhada ama arkadaşlarla kavuşmak güzel ♥️
Ahhh canım benim bende çok özledim buraları hepinizi seviliyorsunuz ❤️🥰
Günaydın canım

Ayyy bu ben bencede yeşil çay toplamaya yürüyerek gidelim 🤪

Evet kararımı hemen uygulamaya başladım gittim 1 saat yürüdüm 6 bin adım attım her yerim yanıyor şuan 🤯 oturarak çalışıyorum alışkın değilim 🥵 yaz gelmiş güneş aşırı yakıyor yanıma su almaya da üşendiğimden dilim dışarıda kaldı 🤣

Gelelim tartıya 88 çıktım ben 90 olmuşum neredeyse yaa allahim nasıl verilir 🤧🤧🤧 1 hafta bozmadan diyet yapma hedefindeyim. Uzun zaman dilimini düşününce korkuyorum
Olur olur canım yeterki istikrarlı ol gerisi gelir
Kilomda eksilme yok maalesef köfte turşu ödem yaptı😭
Ahhh o turşu 😕çok ödem yapiyor

Sen eşini de ikna etmeye bak diyet için. Yavaştan o da sağlıklı beslenme sağlıklı yaşam düzenine geçsin. Hastalıkların önüne ancak böyle geçeriz çünkü 😟
Makarna pilav çok sever hepsini tam buğdaya ve siyah pirince çevirdim hiç memnun değil. Her şeyi z.yağını ölçülü koyarak pişiriyorum bu şekilde yaptığım için diyet yapıyorum zaten diyor ama porsiyonu fazla sebze yedirmek çok zor ve tatlıyı kestiremedim. Çok söyleniyorum diye trip atıyor içtiği ilaca güveniyor. Ne yaparsan yerim ben diyor ama geçen bakla yaptım tadına bakıp ıyy yemem bunu dedi 🤷‍♀️ ciddi bir ne yemek yapsam sorunum var anlayacağın 🫤

Maşallah güzel olmuş tekrar hoşgeldin 😍
Bu sefer hedefine ulaşırsın inşallah ♥️
Hosbuldum sagolun insallah inşallah küçük hedefler koydum kendime
Hani 5-6 kilo verip bıraktım demiştin ya ondan demiştim 🥺 yürüyüş şahane bir başlangıç 💪
Hesapladım da 8 9 ay olmuş vereli 🤣 4 5 aydır diyet dusuncesindeydim asla net olamıyorum akşam karar verip sabaha unutuyorum😵‍💫😵‍💫

X