Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Omurgada bel düzleşmesi kireçlenme filan var onlar tetikliyor zaten ağrıyıda.
Çok geçmiş olsun sanada çıtırcım diş çekilince rahatlarsın en azından sende.
Umarım öyle olur ekürücüm eçsin artık diyeyim hemencecik :KK60: :KK200:
Ben kaçtım işlerimi halledeyim hemen görüşürüz.
geçmiş olsun canım Allah Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah :dua:bende de boyun düzleşmesi var son günlerde baş dönmeside yapmaya başladı ağrısıda cabası

merhaba kızlar herkesler nasıl ben iyiyim tatil sürecinde çok az kilo aldım :eek::eek::eek::eek: ama cumartesi günü tartılıp yine yeni yeniden başlıyorum kurban bayramına kadar hedefim 80 kilo olmak :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:
Merhabaaa hoşgeldin canım 🥰 Ben de kurban bayramına kadar 10-12 kg versem harika olacak 🙏

Merhaba hanımlarr nasılsınız? Ay 14 gündür istanbuldayım bi görümcem bi annem bi ablam derken seyyah oldum. Diyetime devam ediyorum ama düzenli girip katılamıyorum takımlara. 11 mayısa kadar İstanbuldayım ama diyeti bırakmıcam tabi spor ve yürüyüşte elimden geldiğince yapıyorum.
Takımlarada evime dönünce katılıcam inşallah.
Öyle halinizi hatırınızı bi sorayım dedim.
Dün diyetisyen günümdü 89.5 çıktım şükür 9’larada veda ettim. Evimde kendi düzenimde olsam 87’leri görürdüm ama napalım bazen -1 kg vermek sevdiklerimizle güzel zaman geçirmekten daha değerli olmuyor.
Benden haberler böyle işte :)

geçmiş olsun canım Allah Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah :dua:bende de boyun düzleşmesi var son günlerde baş dönmeside yapmaya başladı ağrısıda cabası
Geçmiş olsun 💐 bende de vardı tek bir hareket gösterdiler onu sürekli yapardım geçti sonra bayadır ağrımıyor çok şükür 🙏

Merhaba hanımlarr nasılsınız? Ay 14 gündür istanbuldayım bi görümcem bi annem bi ablam derken seyyah oldum. Diyetime devam ediyorum ama düzenli girip katılamıyorum takımlara. 11 mayısa kadar İstanbuldayım ama diyeti bırakmıcam tabi spor ve yürüyüşte elimden geldiğince yapıyorum.
Takımlarada evime dönünce katılıcam inşallah.
Öyle halinizi hatırınızı bi sorayım dedim.
Dün diyetisyen günümdü 89.5 çıktım şükür 9’larada veda ettim. Evimde kendi düzenimde olsam 87’leri görürdüm ama napalım bazen -1 kg vermek sevdiklerimizle güzel zaman geçirmekten daha değerli olmuyor.
Benden haberler böyle işte :)
Tebrik ederim misafirlikte bırak almayı üstüne vermişsin 😘

X