Popüler Konu Elhan ile MasterFit

geçmiş olsun canım Allah Şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah :dua:bende de boyun düzleşmesi var son günlerde baş dönmeside yapmaya başladı ağrısıda cabası
Çok sağol saracım sanada çok geçmişler olsun,geçmiyor bu sırt ağrılarım nedeni belli kireçlenme bel düzleşmesi var.
Aleyküm selam Hanım❤️🥰❤️🥰
Ne habersin kaptnım :KK200:

Konu nasıl oralara geldi hic hatırlamıyorum ama densizlik etmisim🤦🏻‍♀️ gönlünü kırdıysam hakkını helal et Rabbım sana dünya ve ahrette serinlikler versin
Aşk olsun öyle demek istemedim. Şakalaşiyorduk zaten. Benim hafızama çok güvenilmez . Gönlümü kırmadın tatlışım. Allah hepimize serinlik versin. İçin rahat olsun . :KK60: :KK36:

Dün müthiş adımlarım vardı . :süslü:
Kordişim bak :rolleyes:
Cordelia Cordelia 🥰
Screenshot_2024-04-18-09-52-08-083-edit_com.huawei.health.jpg

Elhan Elhan kaptanım, bal ve sarımsak çok iştah açtı, bugün patlama yaşadım, ne bulduysam yedim, böyle devam edemem, bu haftayı sadece yatarken sarımsaklı kürden yiyerek bitirmek istiyorum. Haftaya duruma bakarım, bal bende hep iştah açmıştır, sarımsakla birleşince dehşet bişey oldu 😔
Yatarken yiyip tamamlamak daha mantıklı canım. Uyanınca nasıl etkisi olur bilemiyorum. :işsiz:

Kızlar bir yıldır çarpıntım vardı. Doktora gidip geliyorum. Holter takıldı yarın tekar sonuç için gdcm

Ama diyete devam ediyorum 🙏☺️
Geçmiş olsun canım iyi haberler al inşallah
Günaydın hayırlı mutlu sabahlar ♥️
Çok yorgunum her yerim ağrıyor bacaklarım gülle gibi reklamlardaki dağ gibi çamaşır bizim evde 🥴
😕😃
Sabah tartildim 72.7 ile 73 araligindayim. Yaklaşık 4 kg artım var ama çoğu ödem gibi. Degilsede siz varsınız yanımda 😍
Doğru yola sokarsiniz beni 😅
O 65 ucundan da olsa görülecek 🤪😵‍💫😵‍💫😵‍💫
Ödem.mi yağ mı acaba bendede artı 4 kilo fazlalık neyse cumartesi ola hayrola halledecegiz insalhh
Dün müthiş adımlarım vardı . :süslü:
Kordişim bak :rolleyes:
Cordelia Cordelia 🥰
Eki Görüntüle 3416116
Vayyy sen ne yaptın öyle süpersin ben 12.binde kalmıştım dün bu adımlar eksiler getirsin insalahh

Ayy ctesi bir an önce gelsin yaa takımlarımızı özledim, menü listelerinden kopya çekmeyi özledim, tatlı rekabeti özledim, hedef tablomuzu, lig tablomuzu, havai fişeklerimizi özledim
Cordelia Cordelia Elhan Elhan @Mthn83 :KK19:
Bayram sonu yaptığımız tatil, aldığımız kiloları biraz olsun verebilmek içindi ama uzun geldi bana da. Seneye bu kadar belirlemeyiz denemiş olduk. 🙈

Geçmiş olsun canım iyi haberler al inşallah

😕😃

Ödem.mi yağ mı acaba bendede artı 4 kilo fazlalık neyse cumartesi ola hayrola halledecegiz insalhh

Vayyy sen ne yaptın öyle süpersin ben 12.binde kalmıştım dün bu adımlar eksiler getirsin insalahh
Yorgunluktan bir de eşimin maç çılgınlığı yüzünden uyuyamadım hâliyle sabah yataktan çıkamadım kuzum. Her şey kararında güzel. 10.000 iyidir senin adımların çok güzel. :super: :KK36:

BUgunku menum
Sabah
2 yumurtali menemen
2 dilim tahilli esmer ekmek

Oglen yok
(Normalde oglende sebze yemegi vardi ama benim vaktim yoktu yiyemedim.)

Ara
1 avuc tambugday unlu cips 1 turk kahvesi

Aksam
2 kepce corba
1 tabak et sote

Ara
1 fincan kahve 3kare bitter
Adim sayisi puanim 388 puan Cordelia Cordelia 'cığim

2 litre ye yakim su
Elhan Elhan
Afiyet olsun canım 😘 Güzel bir menü :super:

Günaydın canlar 😘 ikigun sonra tatil bitiyor ve ben son kiloma inemedim🙈
Günaydın canım 😘 senin menülerin de adımların da çok iyi inersin bence 💪
Günaydın kızlar 💃
Günaydın canım 😘
Bayramdan onceki kiloma donmusum
Gunaydinhanimlar
Tebrik ederim 💪 günaydın canım 😘
Günaydın hayırlı mutlu sabahlar ♥️
Çok yorgunum her yerim ağrıyor bacaklarım gülle gibi reklamlardaki dağ gibi çamaşır bizim evde 🥴
Günaydın mutlu sabahlar sana da canım 😘 kolay gelsin yavaş yavaş yap daha da yorma kendini
günaydın kızlar :KK60: :KK200:
Günaydın canım 😘
Günaydınlar hanımlar :KK200:
Günaydınnn 😘
Günaydın canlar 🥰
Günaydın canım 😘

X