Engelli Sevdiğim..

Geçmiş olsun..

Şuan durumunu kabullenmesi zor tabi.
Sen bu sorumluluğu alabiliyorsan ve seviyorsan arkadaşlarına kulak asma.
Kendileri bir ömür geçiremem diyerek öyle etkiliyorlardır.

O arkadaşlarım dediklerinle bütün iliskini kes. Madem sevdiğinden bu kadar eminsin etrafındaki gereksiz insanların dediklerini dinleme.

Bu vatan için feda edilmiş ayaklar
Çok üzgünüm Allahım bu gencecik delikanlımıza Şafi ismiyle şifa versin
Ayakları geri gelemese de ruhu iyileşsin inşallah kolay atlatsın bu zor durumu
Siz tabiki yanında olun
Normal kabul edin herşeyi ki onun için de normalleşsin bu durum
Rabbim bu gencimizi başka yerden güldürsün
Acı keder görmeden Mutlu olun İnşallah

Rabbim mutluluğunu zu daim etsin inşallah

Kesinlikle, şu an böyle bir durum olmamış gibi normal hergün olduğu gibi konuşuyoruz. Tek farkı ağrın sızın varmı pansumanların yapıldımı vs diye sormam.

Sizi ve cesaretinizi yürekten tebrik ediyorum ve size ayrıl diyen arkadaşlarınıza prim vermeyin diyorum. ..karakterde sorun olursa asamayabilirsiniz ama engel bedende ise terk etmek çok ah almanıza sebep olur ki yarın başımıza ne gelecek biliyor muyuz?bir de ne şerefli bir konumda iken gazı oluyor daha yüksek mertebe ne ki şehit olmaktan başka. ...

Dediğim gibi karakteri ve bana karşı sevgisi aynı ise, bedendekini engel olarak dahi görmez benim gözüm. Bu ben sen herkes olabilir.

+1

Bu konuları çok konuşmamaya çalışıyorum, ağrın sızın varmı diye sorup uzatmıyorum çünkü ona acıdığımı ona üzüldüğümü düşünmesinden çekiniyorum.

Ama böyle olmaz ki. Yeter artik gelip göreceğim, özledim, bi ben kaldim görmeyen vs vs konus arayip sitem et, acmazsa da mesajda yaz, gelecegim artik haberin olsun de. Ne zaman geleyim diye sor yine de belki ilaçtan sonra en iyi olduğu anda çağırır sonra da git yanina :) eskisi gibi normal oldugunu, hep yaninda olacağını sonuna kadar hissettir. Sınirli deyip de her istedigini de yapma bence. Devam ederse evleneceksiniz yani hep boyle olmaz ki. Geleceğim de ve git artik bence canim. Bize de haber ver olur mu :)

Maalesef zor ve çetrefilli bir dönem seni bekliyor demektir devam edeceksen. Çünkü onun psikolojisi tamamen altüst olmuş durumdadır diye tahmin ediyorum. Ama devam etmek istiyorsan da et destek ol yanına ol o istemese de sen direnirsen başarırsın bence onu kazanmayı. Ayrıca kimseyi dinleme bu hayat senin göze alıyorsan zorlukları devam et.

Hepimiz engelli adayiyiz. Basimiza heran ne gelicegi belli degil. Seviyorsan devam et bence

ben okuyunca çok duygulandım bende engelliyim ama hayat doluyum kimse benim kadar sağlam gülücükler veremez biriki engelli erkek arkadaşım oldu onlar içinde yaşar dışa yansıtmaz ama kabullenirler en çok sevgi ayakta tutar onları sevgisizlik hepimizi öldürür daha çok birçok kişide olmayan gerçek hayat sevgi fedakarlık var bizlerde kimi aileler sağlıklı bir bireye engelliyi yakıştırmaz ama aileni tebrik ederim çok iyiler sende öylesin inşaallah sevdiğin masabaşı bir işe girer hayata tutunur her insan engelli engelsiz sevgi için çabalıcaksa devam edebilir hayata arkadaş kendi kendine bakabilcek durumda buna şükür etrafımda çok sevilen biriyim insanların duyguları değilde benimki önemli

zaman neleri kabul ettirip alıştırmıyor ölümü bili sevdiklerimiz için yaşıyoruz hepimiz öyle değilmi

Bizler için bu uğurda ayaklarını kaybetti bu haberi burada okuyabiliyoruz ancak Allah bundan sonraki hayatında yardımcısı olsun her zaman ,sizi tebrik ettim duruşunuzdan dolayı belkide sizin sınavınız da budur

Can'ım engelli insanlara bir sürü kolaylık var iş yeri açıp işletir vergi istisnası var otomobil alır erken emekli olur Gül gibi yaşarsınız iyi bir protezle yürürde tut elimden bırakma onlar hassas oluyor normal insan gibi davran

Öncelikle çok geçmiş olsun. Vede sizi tebrik ederim.
Arkadaşlarınız değil siz nasip olursa bir önür geçireceksiniz. Kimseyi dinlemeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…