Eşimin ailesi

Ya sizin görüş açınız nasl bn anladım ist.degl.burasi bunu bı beynine koy burada ki örf adetler farklı gel gör sonra boş boş yorum yap e ne yapil.bi mobilya parası için eşimden mi ayrılm
Ayy kusura bakma doğu yu bilmiyoruz sanki kardeş bende doğuluyum bendeee ne anlatıyorsun ya ama bizde böyle saçma adetler yok herkes kendi eşyasını düğününü yaptı. Kocandanda genç adam bunlar birikim yapıp evlendi. Ne anlatıyoruz ya bir kulağından giriyor diğerinden çıkıyor

Karşındaki insan beş şehiri mi gezmiştir sence. Hey Allahım ya çok gezdm dediği de🤣🤣
Aslında mesele o bile değil. Dünya görmemişsin derken gezme tozma anlamış sadece. Kocası ile kendi karınlarını kendileri doyuracak hale gelsinler, onlar için büyük adım.

Hamileliğin kayınbabadan saklandığı yanında yemek bile yenmediği yer için anadolunun bir köyü değil de su kuyusu aranan afrika köyleri geldi benim gözümün önüne kusura bakmayın

İş icabı afrikada çok ülke gördüm, ama hamileliğini gizleyen, kayınbaba yanında yemek yemeği ayıp gören bir kabile yada topluluk görmedim.

İş icabı afrikada çok ülke gördüm, ama hamileliğini gizleyen, kayınbaba yanında yemek yemeği ayıp gören bir kabile yada topluluk görmedim.
Bilmiyorum valla belki de çok önyargılı bir mesaj oldu ama böyle çok geri kalmış bir topluluk örneği düşünmüştüm

Orası anadolunun bir köyü olmamalı yani

Görme ne yapım
Afrika köylerinde bile eminim baba eşyamı al düğünümü yap demiyorlardır😂
Bilmeyen zanander kendileri sarayda yaşıyor eşleri trilyonluk

Konu sahibi birazdan ana avrat dümdüz gideceksin diye korkuyorum. Sabrını diri tut yiğidim bırahhmaa gendinimale

Konu sahibi birazdan ana avrat dümdüz gideceksin diye korkuyorum. Sabrını diri tut yiğidim bırahhmaa gendini
Malesef onalrin seviyesi düşmeyecem çünkü herbiri kendini beğenmiş ama bı balta sahip olmayan insanlar hekres kendi hayatuna baksın bnce

Yav size ne sizene cehennem de gittim ordaydi gösterim mi sizene nereye gduersem giderim
Sen maşallah burda çen çen çen
Kayınbabanın yanında nasıl saygıdan kırılabiliyorsun, fıtratına ters bikere. Yada burda aslan orda kedimi kesiliyorsun
Az sakin ol bakalım, bebeğine zarar verme
Belki oğlan olursa baş üstünde taşırlar seni
Gezmeyede getirir kocan

X