Eşimin üslûbu!

Eşiniz bir ÖKÜZ NETT...

Çocuk mu böyle bi adama çocuk vermek en son yapacağım şey olur aman kalsın. Kendisi hep der zaten evlenmek kadar boşanmakta doğal bir şey diye :)

Altın mevzusunu da ben yapmazdım . Kendisi çıkardı ortaya kasaya koyacam diye. Yola falan gelmez artık bende bunun kanaatine vardım. Anlayışsız bencil öküz beni çürütür sivri diliyle

Bende bunu düşünmüştüm.
Adam belli ki boşanma ihtimalini yüksek olarak görüyor, bu yüzden altınları sağlama alıyor. Rol yapıp iyiymiş gibi davranıp ortak kasa yaptır. Ya da sevgili Katibin Ruhu nın dediği gibi yapıp düğün videolarını sakla.
Aslında WhatsApptan "düğünde takılan altınları neden kendi adına kasaya koydun? Ortak kasa yapmalıydık" gibi bir mesaj atıp bunu da delil olarak saklayabilirsin diye düşünüyorum.

Ya var ya mükemmelsiniz hiç aklıma gelmemişti çok sağ olun hanımlar eksik olmayın . Önceden olsa acır yapmazdım ama çakallık edene çakallık yapmak gerekmiş

Ya var ya mükemmelsiniz hiç aklıma gelmemişti çok sağ olun hanımlar eksik olmayın . Önceden olsa acır yapmazdım ama çakallık edene çakallık yapmak gerekmiş
Madem o senden altın kaçırmanın hesabını yapıyor sende onun izlediği yoldan git. Yok öyle saf yerine koyup ortada bırakmaya çalışmak.

cok ciddi bir savunma ve hak arayisina girmeniz lazim. size saygi duymadigi muddetce her konu problem olur. su almak bile.. cok sacma.. erkek isidir gidip alip agir seyi tasimak. babasi da mi bu karakterde?
Babasının gelişmiş versiyonu desem valla dün taşıdım geldim . Hakkımı da buna gerçekten yedirmem

Kendiniz neden doktora gidemiyorsunuz ki? Gerçekten anlamadım. Neden illa eşiniz sanki sizin veliniz gibi onun götürmesini bekliyorsunuz?

Ne zaman evlenfiniz.Eşiniz gizli şizofren bence evlenmedende bolemıydı yenımı yuzunu hosterıyor?

Buraları bilmiyorum ama gideceğim. Eşim telefonumu karıştırıyor sanırım kadınlar kulübünde konu açtın mı diye soruyor ay ben napacağım ya gördüyse

1 senedir mi yaşadığınız yeri doktora gidecek kadar bilmiyorsunuz? Hadi yeni taşındığınızı varsayalım bu sorun bir senedir devam ediyormuş bir sene birinin sizi doktora götürmesini beklemek için çok uzun bir süre. Olabilir, belki de karıştırıyordur ne yapacağınızı ben bilemem ki. Kendi eşinizi sizin tanıyor olmanız lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…