Eşimle neden aram bozuluyor ?

Dünyaya bakış açılarımız çok çok farklı...

burada sabahtan akşama kadar eşinizin ne kadar yanlış bir insan olduğunu anlatmaya çalışsakta onu savunmaya devam edeceksiniz.
üniversiteler için fuhuş bataklığı diyen, küçük bir çocuğa çikolats yedi diye yılan ve otistik yakıştırması yapan sizin için bizlerin çok yorum yapıp yorulmamıza gerek yok aslında çünkü anlaşamayacağız.
Ve evet ben her başlıkta her üyenin daha önceki konularına göz gezdiriyorum şimdiden belirtmiş olayım. Ama bir kaç yazınıza baktım ve devamına bakma ihtiyacı duymadan genel hatlarıyla zaten anladım.

Ben de o fuhuş bataklıklarından çıkıp 33 yaşıma kadar fink fink gezip sonra evlendim.
Erkek arkadaşlarım da oldu, sevdim, sevildim anlaşamadım ayrıldım. Hem dünyayı gezdim hem kendimi geliştirdim.
Sizin tabirlerinize göre şimdi ben neyim acaba?

Önce kalbinizi temizlemeniz, sonra da dünya görüşünüzü genişletmeniz gerekiyor. Yoksa o evin içinde bulunduğunuz koşulları hep normalleştimeye devam edeceksiniz.
Özellikle çocuğunuz için hakkınızda hayırlısını diliyorum

burada sabahtan akşama kadar eşinizin ne kadar yanlış bir insan olduğunu anlatmaya çalışsakta onu savunmaya devam edeceksiniz.
üniversiteler için fuhuş bataklığı diyen, küçük bir çocuğa çikolats yedi diye yılan ve otistik yakıştırması yapan sizin için bizlerin çok yorum yapıp yorulmamıza gerek yok aslında çünkü anlaşamayacağız.
Ve evet ben her başlıkta her üyenin daha önceki konularına göz gezdiriyorum şimdiden belirtmiş olayım. Ama bir kaç yazınıza baktım ve devamına bakma ihtiyacı duymadan genel hatlarıyla zaten anladım.

Ben de o fuhuş bataklıklarından çıkıp 33 yaşıma kadar fink fink gezip sonra evlendim.
Erkek arkadaşlarım da oldu, sevdim, sevildim anlaşamadım ayrıldım. Hem dünyayı gezdim hem kendimi geliştirdim.

Önce kalbinizi temizlemeniz, sonra da dünya görüşünüzü genişletmeniz gerekiyor. Yoksa o evin içinde bulunduğunuz koşulları hep normalleştimeye devam edeceksiniz.
Bu üye o üye mi ? Herifle çok uyumlular o zaman bir ömür mutluluklar. ✨

Aaaa birde üniversite okuyanları mı b*kluyor gerizekalının başkanı :KK70: :KK70: :KK70: ya anlamıyorum hangi ultraviole ışınına maruz kaldı bazıları bu beyinsizliği başka türlü açıklayamıyorum.

Ay "Hiç yoktan vakitlice kurmuşum yuvamı." diye millete höyküren üyeydi değil mi aynı zamanda? Pek bi hayırlı olmuş yuvası maşallah.

Korkunç bir iletişimsizlik. Evlenip çocuk doğurmadan önce insanlarla iletişim kurmayı, duygu ve düşünceleri ifade etme yollarını öğrenmek lazım. Kendinizi geliştirmeyi, kendinizi tanımayı istemez misiniz? Hayatınızın merkezinde sizin boğazınızı sıkan bir adam var. Kendinizi onun size olan davranışlarıyla değerlendiriyorsunuz. Değerinizi neden başkaları belirliyor?

Aaaa birde üniversite okuyanları mı b*kluyor gerizekalının başkanı :KK70: :KK70: :KK70: ya anlamıyorum hangi ultraviole ışınına maruz kaldı bazıları bu beyinsizliği başka türlü açıklayamıyorum.
Bu ülkede her üniversite okuyan ne oluyor bana söylermisin ? Kaldı ki ben Halimden çokta memnunum. Üniversiteler fuhuş yatakları sanki biz üniversite görmedik bilmiyoruz benim çalıştığım ortamda benimle beraber SAĞLAM ÜNİVERSİTELERDE okuyup da çalışanlar vardı. o diğer sırf ailelerinin sırtına küfe olup uyduruk bölümü zorâki tutturup da okuyorum deyip de orda burda fingerdeyenlerden olmadığım için kendimle gurur duyuyorum bu 1. Si. 2. Sine gelecek olursam ben kendimi her daim geliştirmeye açık bir insanım siz işinize bakın sizin hayatınız dört dörtlük aynen ben yuvamı çok şükür kurdum hayatımı idame ettiriyorum çok şükür benim derdimi bu gibi saçma sapan yorumlarla kirtelemezsiniz hadi iyi günler
Bu da yorumu idi. 🙄

Bilmişte almış bak işte. Sen mi bilcen ben mi bilcem alla alla. 🙄😝
Şeyi de anlamıyorum, insan demez mi ben millete burda bi araba laf ettim, bilmiş bilmiş konuştum, şimdi kocam boğazıma sarıldı diye konu açsam neler derler diye?

Bilmişte almış bak işte. Sen mi bilcen ben mi bilcem alla alla. 🙄😝
şey vardı birde bir sokak röportajında soruyorlar sizce mutlulugun sırrı nedir diye onu benlen garı bilir sen ne bileceeeeen diye kameramanı tersliyordu :KK70: :KK70: biz ne bilcez vakitli vakitli yuvamızı kuramadık

Merhaba arkadaşlar konudan da anlaşıldığı gibi bir derdim var. Ben 4 ay önce sezaryen doğum yaptım 1.5 senelik evliyiz ilk çocuk dolayısıyla. Sorunum şu ki evladımızı ikimizde çok çok seviyoruz bu tartışılamaz zaten ama şöyle ki ben normalde balık etliydim hafif tombul şimdi sezeryen göbeğim de kaldı biraz çatlak falan benim özgüvenim düştü , eşimle aramızda kaos olup ayrılıp barışmak istiyorum bu yüzden mesela geçen gün yatakta giymiş olduğum alt pijamaya laf etti mesela bu sıcakta bu ne gibisine bende sebebini söyledim karnım ağırıyot diye bu karşılıklı laf dalaşına döndü bende onun giydiği şorta laf ettim dün çocuğu aldım salona geldim neyse birden boğazımı sıktı ayrılmak mı istiyorsun gibisine bişeyler dedi aşırı sinirlendi tanıyamadım o an neyse sakinleştik oturduk konuştuk beraber uyuduk. bugünde akşam tatlı istedi canım zaten ne zamandır dışarıya da çıkmak gibi bi adetimiz yok bizim çocuktan önce de yoktu ya işte araba olmamasına bağlıyor herseyi neyse neden o işten gelirken istememişim bilmem ne bende bi an aklıma ben hamileyken lokum istemiştim almamıştı o geldi aklıma kendimi aşırı değersiz hissettim 🥲 bugün de yani bi ara geldi ne istiyorsun dedi hiç bişey dedim canıma minnet sen bilirsin dedi gitti bu akşam ayrı oturduk kısman balkonda falan konuşmadım bir iki laf attı ama neyse demem o ki o suan sadece tatlıya bozuldum sanıyor, bilmiyor k birikmiştikler aklımdan çıkmıyor sanki artık bana eskisi gibi sarılmıyor gibi geliyor onu içime atıyorum mesela illa ki üstüne konu gelince yoğun duygu patlaması yaşıyorum çok üzülüyorum normalde yatak ayırmaya karşı dün izin vermedi bugün ayırdım yine gelip Benimle konuşmadı bile salonda kaldım öylece o ise çocukla beraber bizim odamızda sizce neden böyle oluyor ne yapmam gerekiyor onu çok seviyorum 😔 ayrı da yatmak istemiyorum şimdi hergün yemek yap çocuk bak eşim işten gelsin yok spor yok yemek zaten vakit geçiyor ben aslında uzak kalmamıza aşılamadım çocuktan önce dipdibeydik🥲
Normalde üzülmeyin biraz vakit geçer zayıflarsanız düzene girerseniz derdim

Ama eşinize diyecek söz bulamıyorum

şey vardı birde bir sokak röportajında soruyorlar sizce mutlulugun sırrı nedir diye onu benlen garı bilir sen ne bileceeeeen diye kameramanı tersliyordu :KK70: :KK70: biz ne bilcez vakitli vakitli yuvamızı kuramadık
Ben kurdum da bunlara göre vakitsiz galiba. 😝 Neyse fuhuş yuvasından anca çıktım napim ya. 😫

Ya ben gerçekten anlamlandıramıyorum inanın bana beni sen bu hale getiriyorsun diyor tahrik ettiğimi söylüyor alerjim var diyor ben bazen patavatsızca cevaplar veriyorum kendisine kavga anında genel anlamda baktığımda ise bugün kendisine de dedim dün gece canavar gibiydin bugün çok sakin enerjili ve mutlu gibisin seni anlayamıyorum diye normalde çok iyi bir insan Allah yukarıda birbirimizi severek evlendik o yüzden sabır ettim
Sen çok fena manipüle edilmişsin arkadaşım. Küçük ya da büyük şiddeti normalleşme boşanmıyorsan bile ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi yapma. Şiddetten ötürü olduğunu ifade ederek onla konuşma gerekirse bi süre evden ayrıl. Bir daha yapamayacağını anlasın.
Benim ilk eşimde şiddet vardı bende o zamanlar toydum şiddet gösterirdi ve senin yüzünden oldu derdi, sen şunu demesen yapmazdım gibi. Böyle böyle ben manipüle oldum o zamanlar hep kendimi suçlardım. Ama böyle bir şey yok tabi ki. İyi o zaman hepimiz birisi ters bir şey söyledimi şiddete baş vuralım. Sence bu mantıklı mı?
Şiddete zamanında yeterli tepkiyi gösteremezsen artarak devam eder bunu unutma.

Arkadaşlar neden herseyi Farklı anlama çekiyorsunuz ? Ben almadı derken bir saat çok geçti akşam 9.30 cıvarı kapının önündeki marketten bahsediyorum kendim gidip almadığım için o konu öyle oldu dünde öyle kendisi gitmek istemedi yine siz neden direk para vermedi almadı olarak algıladınız onu anlamıyorum

Sizin anlattıklarınızı yorumluyorum. Ben tahrik ettim boğazımı sıktı, konuştum tuhaf baktım diyen sizsiniz.

X