Eşinin anne ve kardeşine aşırı düşkünlüğünden boşanan var mı?

Yani kimse ananı döv sokağa at demiyor ki gerçekte olması gereken anne çocuk ilişkisi nasıl olması gerekiyorsa o seviyede kalsin annen diye şeyine kadar ilgi duysun diye bişey yok yani kendilerini bu şekilde kandırmışlar çevremizi de kandiririz diye düşünmüşler heralde

Konulariniz acik ama o konunuz yok..baska hesaptan miydi?

Oğlunuzun farklı bir mahallede / şehirde / ülkede sizden ayrılıp eşiyle hayat kurmasına müsade eder miydiniz ?
Tabiki ederim. Yeterki mutlu olsunlar. Birbirlerini üzmesinler. Benim tek isteğim onların mutlu olması olur. Ama kızımın mesela çok uzağa gitmesini istemem. Çünkü kendimde evlenip gurbete gittim ve ne kadar zorluk çektim. O yüzden evlenip uzak bi yere gitmesini istemem. Kızımı üzerler incitirler diye korkarım.

Ana kuzusu erkegin ipuclari diye konu acilmali..bunlari gorenler evlenmemeli

Kendisi de kocasından anne düşkünlüğü yüzünden boşanmış biri nasıl böyle düşünebilir o zaman oğlunu evlendirmesin kendisi oluncede yalnız kalsın oglusu başka bir evladın başını yakmasinlar yazık o çocuğa yetişkin olana kadar neler yaşayacak kim bilir sonrada anam anam garip anam diye gezecek demek ki olaylar hep böyle başlıyor çocukluktan itibaren işliyorlar senelerce benimde oğlum var haliyle her çocuk gibi annesine düşkün bir cocuk bir keresinde ben senden ayrılmak istemiyorum anne üniversiteye yakında gitmek istiyorum evlenince senle yaşamak istiyorum dedi anlattım yetişkin olunca neler olacagini okul için gerekirse başka şehirde okuması gerektiğini evlenince kendi ailesi olacağını ayrı bir evleri olması gerektiğini tabi ki uzun uzadıya anlatmadım ama isteğine bu şekilde cevap verdim ozaman arkadaşınıza göre ben evladımı çok sevmiyorum emek falanda harcamamis oluyorum

Sizde peygamber sabrı varmış ben olsam cinnet geçirirdim.
Sen kim köpeksin de benim kocamın kirli iç çamaşırlarını koklaya koklaya eve götürüyorsun andaval yemin ediyorum ya çok sinirlendim

Ya
Yaşadiklarini haketmis arkadaşiniz

Oğlunuzun farklı bir mahallede / şehirde / ülkede sizden ayrılıp eşiyle hayat kurmasına müsade eder miydiniz ?
Ben de iki erkek çocuk annesiyim ve boşanmış biriyim çocuklarım şu an lise ve Ortaokulda olmalarına rağmen kendim bu bağlantının zararlarını çok gördüğüm için hep derim gelinlerim benim prenseslerim olacak küçük prensesin büyük prensesim diyeceğim onlara Ahtım var çok çektim çünkü ve bu yaşta oğlum en iyi üniversitede oku en iyi şehirlerde oku Hatta Mümkün olursa üniversiteye yurt dışında oku derim hep benim Hayatımı mahvettiler Ben boşandım diye Çocuklarımın da yuvasını düzenini huzurunu bozmak gibi bir niyetim asla ama asla olmadı

Ben çevremde hiç böyle anne oğul ilişkisi görmedim. Gerçekten çok hastalıklı tiplere denk gelmişsiniz. Yorumlar bana abartılı geldi hatta. Yok artık dedim.
sapık sapık şeyler konu sahibi çekme sakın bunları. Anasının kocasıysa siz kuma mısınız? Ne münasebet. Başkasına koca olan biriyle evli kalmayın. Açıkça da söyleyin hatta ben böyle sapkın fikirli biriyle evli olmam diye. Rezillik. Boşanırken bunları da mutlaka mahkemede dile getirini ileride başka bir kadının başını yakmasın neden boşandığınızı bilsinler

Oğlum 6,5 yaşında. Abim senelerdir tek başına başka ülkede yaşıyor. Oğluma da diyorum dayının şartlarını görüyorsun. Sen de böyle başka ülkede yaşamaya bak diyoruz. Hayalimiz bu. Ben yaşlanınca ne torum bakarım ne oğlumla yaşarım. Her gün sesini duymaya ararım mutlaka özlerim. Ama kendi hayatımı yaşamak istiyorum. Her oğlan çocuğunu ve annesini sapkın diye damgalamak adil değil

Kötü şeyler yaşamanız bir çocuk cinsiyetine nefret saçmanızı haklı göstermez.
O ayrı bu ayrı.
O zaman kız çocuklarından nefret etmeye de başlayın. Zira konuda kocanız küçük yaştan itibaren bir kadın tarafından istismar edilmiş. Belli ki bunun farkına bile varamamış. Onun yaşadığı şey daha ağır. Fark etmemiş, belki kabullense en güvendiği insanla bağı zedelenecek diye korktu. Bir annenin kendisine muhtaç bir canlıyı istismar etmesinin faturasını çocuklara kesemezsiniz.
Kız yada oğlan her çocuk masum olarak geliyor. Bunu istismar eden kadın yada erkek ruh hastası olan suçlu. Asıl suçlu burada o bahsettiğiniz anneler. Oğlan çocuklarına canavar gibi davranma hakkı vermez travma yaşamanız

Bazılarının oğlu evlenince bu kadar delirip kudurmasının bir sebebi varmış, meğer kocaları elden gidiyormuş ama bunlar normal kadından farklı olarak bunu kimseye anlatamıyormuş yani.

Siz yaptığınız şeyi gayet iyi bilecek kadar akıllı bir kadınsınız, koğuş ağası erkek anaları diye kendi içinizde düşmanlaştırmış olabilirsiniz, ama hiçbiri sizin ruh hastası cinsi sapık eski kaynanalarınızla bir tutulmayı hak edecek bir şey yapmadıkları için haklı olarak o kadar tepki gördünüz. Bakın ortalama bir Türk kaynanası evet oğluşunu bırakamaz, iktidar kavgasına girer gelinle, ama sizin anlattığınız hiçbir şeyi ne burda okumuş ne de birinden duymuş değiliz. Onlar düz kaynana, sizinki sapık. Anlıyor musunuz?

Her gun aranmaz evli adam

Her gun aranmaz evli adam
Evli adam dediğiniz benim oğlum oluyor. Her gün beş dakika sesini duymam kimseyi alakadar etmiyor. Kızım da olsa her gün arardım. Evlat bu evlat. Kimseden izin alacak değilim bunun için.
Ayrıca evli kadınlar her gün anneleriyle konuşuyor. Evli kadın neden her gün aranıyor? İyi misiniz siz ya?

Siz yaptığınız şeyi gayet iyi bilecek kadar akıllı bir kadınsınız, koğuş ağası erkek anaları diye kendi içinizde düşmanlaştırmış olabilirsiniz, ama hiçbiri sizin

Bu konuda da benzer seyler var sonucta nasil okumadiniz? Ben okudum bisuru konu var anasi kocami dudagindan opuyor diye konu da vardi hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…