Eski nişanlimla ilgili yeni gelismeler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynı konudan neden devam etmedin 2 cümle yazıp bütün konuyu yazmıssın nede olsa Allahım sen sabır ver konu sahibinin ailesine ne hata işlediler ki kızları böyle oldu
Siteye ilk defa bu konuyu yazinca uye oldum yeni gelişme olunca da yeni konu actim acemiyim bilemedimki

Canım bu anlattıklarında tek bir sevgi kırıntıdı yok.Arkana bıle bakma .Adam psıkopat .Kendını yakacaksan devam et

Cikar yakinda kokunuz. Ben her yastan, her mevkiden bir suru hukukcu taniyorum, hicbirisi boyle hareket etmez. Keza kizlarinin da boyle hareket etmesine musaade etmezler. Ustelik adam eve geldiginde de bir suru suc islemis, sonra tekrar gelip evde uzerinize araba surmesini beklemezdi (o nasil oluyorsa). Bunu bir hukukcu sikayet etse (lisani munasiple) adam zaten denetimde, aninda tutuklanirdi. O yuzden bizi kandiramazsin cocuk, git otede oyna

Kuzum delimisin! Divanemisin! Milletin uzak durun aman dediği adamı tanıyıp ne yapacaktın. Yani bazen kızlarımıza çok kızıyorum. Ağzım burnun yer değiştirince de saatlerce dil dökersin pess!

Eski nisanli nin burcu nedir merak ettim

Yeni gelişme ne ki aynı sorunlar devam. Eğer konu gerçekse siz evlenirsiniz bu adamla.

Ama yani oturmayan bi şeyler var. Anne baba eğitimli siz de öylesiniz dediğinize göre. İlkokul mezunu uyuşturucu bağımlısı bi tiple yolunuz nasıl kesişti de kendiniz tanımak istediniz bu adamı bi de onca olumsuz duyuma rağmen? Anneniz de hala barış istersen falan diyor mesela şaka gibi.

Ay bi de kocacım demek ağzına yemek vermek falan ne alaka hiç anlamadım korkunç bir romantizm anlayışı

Evet ben de anlam veremiyorum hic kendime de yasananlara da hic boyle olmamistim o yuzden zaten tedaviye baslayacagim

Haklisiniz evet her şeyin farkindayim ve bu yuzden yarin terapiste gidip tedaviye baslayacagim ben de kendime anlam veremiyorum sevgi desem karsimdakindeki hareketler seven syagi duyan adama asla ait degil

Ben bu kadar kahrolup kilo verecek ne var anlamıyorum ya

5 ayda devlerin aşkı mı yaşamış ben de onu anlamadım
Prenses sendromu desem bilemedim
Çok şey yazasım var
Psikolojisinin bozulduğuna inanmıyorum
Azıcık ışık görse totosuna vura vura koşacal adama
Adamın annesinin yüzüne tükürmesinin bile bir önemi yok onun için
Ne aşkmış bee
Senaristler feyz aldın biraz. Diziler de bu kadar büyük aşklar göremiyoruz
Eridi bitti kız 22 günde

tek merak ettiğim bu adamı nerden buldunuz

Gerizekalının biri görücü usulü tanıştırmış
Sonra da çocuğun böyle olduğunu bilmiyordum ailesini tanıyorum onlar iyiydi demiş
Ne salak insanlar var ya
Bize de ailesinden? Ailesi iyiyde çocuk da yidir dedi heralde. Kendi evlense çocukla

Adam annemin yüzüne tükürecek, babama hakaret ve tehditler savuracak ben hala yok "o beni seviyor, ayrıldığımız için bütün bunları yapıyor" diye düşüneceğim. Hanımefendi siz iyi misiniz? Evlenmeden gerçek yüzünü gördüğünüze sevineceğiniz yerde, affedip evleneceksiniz gibi bir izlenim bırakıyorsunuz.

Şaka mısın?? Hala bu adama acıyorsan acınacak hale düşmeyi de hak ediyorsun.

En yakın arkadaşım aynen bu şekilde başladığı bir ilişkide sonradan türlü borç, psikolojik sorunu olduğu, kumar oynadığını vs. öğrenmesi üzerine kimseyi dinlemeyerek inatla evlendi. Gözleri kör olmuş gibiydi ne dediysek dinlemedi. Evliliği korkunçtu o mükemmel gördüğü adam kafasına silah dayayınca 3. ayında kaçıp geldi. Neler yaşadığını tahmin bile edemezsin. İçinde canavar olan asla düzelmez daha da kötüye gider. Evlenirsen başına gelecekleri düşünemiyorum. Dik dur , temkinli ol ve sakın arkana bakma. Bu günler geçecek ve sen kendine teşekkür edeceksin

Bu adama dönmek gibi bir hata yaparsan hayatını bitirdiğinin resmidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…