Eşle Bütün Planlara Dahil Olan Kayınbirader ve Elti

Tamam çözümü bu eltinin. Ailesiyle dahi görşmemeyi ya da az görüşmeyi seçmiş. Sizi kalıba sokmak isteyen eşiniz. Abisini idol aldığı için onlar gibi olmak istiyor. Siz baş kaldırdıkça hoyratlaşıyor. Ki hiç hakkı yok.
Evet kv de şöyle dedi bak kocasını çıkaramıyo ama sizinle çıkabildiğini görmüş o yüzden sizinle çıkarmaya çalışıyo. Çok normal sanki bu

Tamam çözümü bu eltinin. Ailesiyle dahi görşmemeyi ya da az görüşmeyi seçmiş. Sizi kalıba sokmak isteyen eşiniz. Abisini idol aldığı için onlar gibi olmak istiyor. Siz baş kaldırdıkça hoyratlaşıyor. Ki hiç hakkı yok.
Evet kv de şöyle dedi bak kocasını çıkaramıyo ama sizinle çıkabildiğini görmüş o yüzden sizinle çıkarmaya çalışıyo. Bu çok normalmiş gibi

Anladım. Hakkınızda hayırlısı olsun. Umarım boşanmak istediğini söyleyecek kadar sizi gözden çıkaran bir konuşma olmamıştır bu... Hem suçlu hem güçlü olması daha sinir bozucu olur çünkü.
Öbürü de çok sinir bozucu olmaz mı ya? Bende bi sıkıntı yok zeynep dikbaşlı geçimsiz ama bak ben düzeltmeye çalışıyorum. Ben gözden çıkardıysa sevincem yoksa ömrüm böyle eltimle tatillerde geçecek. Çocuk falan yarıştırcaz s.d.k yarıştırır gibi

Evet bu adam saf alta yatan etken abiye yaranma var biz iki kardeş takılalım karımızda arkadaş olsunlar başkasına ihtiyaç yok kafası ortak iş ortak kese erkekler saf kadınları kendileri gibi düşünüyorlar fesatlık yok çoğu erkekte bildiğin düz kafalı bunlar.
Eşimin bana karşı fesatlığı benle geliyo senle tatil yapalım şöyle olur böyle olur hayal kurduruyo. Sonra gelip mecbur kalcam çağırmaya gelmeyin diyemem diyip oraya gidiyo e birlikte gidelim siz de gelin diye davet ediyo. Bütün fesatlığı bana

Kv de de bana öyle dedi erkek kadın farklıdır siz hep dikine gidiyosunuz sen de geri adım atmıyorsun ki dedi😒 hakkımı savunmak dikine gitmek mi dedm ben de. Bi kadın kocasıyla sadece başbaşa kalmayı istiyo bu adamı mutlu etmeli ya karım beni seviyo benle vakit geçirmek istiyo napsın diyebilmeli.
Artık tatil mevzusunu geçti zaten kaç kere evden kovdu yok annemler seni eve almaz yok kimseyi eve getiremezsin bundan sonra sana böyle falan.Çok affedersiniz ama köpek mi eğitiyor yani. böyle yapınca siz yuvam dağılmasın diye her şeye evet dersiniz mi sanıyor ne düşünüyorsa

Artık tatil mevzusunu geçti zaten kaç kere evden kovdu yok annemler seni eve almaz yok kimseyi eve getiremezsin bundan sonra sana böyle falan.Çok affedersiniz ama köpek mi eğitiyor yani. böyle yapınca siz yuvam dağılmasın diye her şeye evet dersiniz mi sanıyor ne düşünüyorsa
Öyle zannediyo olabilir çünkü eltimle kv gil kayınpeder gil çok kötü kavga etti kıza demedikleri kalmadı yalaka gibi kelimeler. Bunlar böyle boşanma laflarını geçirdiler sonra düzeldiler. Bal şimdi abisine böyle olaylar sonrasında abisi kayınvalidesine gitmiyo. Ama eltim kv. Ye gidiyo o lafları yedi yuttu gayet güzeş görüşüyo.heralde ben böyle yaparsam ben onlara gitmekten de kurtulurum bi süre sonra o bze zaten gelmek zorunda kalır dedi kendi kendine.önündeki örnek böyle çünkü.

Ya bu yazılardan benm kim olduğumu bulurlar sonra kullanırlar mı ki çekişmeli olursa iyice kafayo yedim
Kullanılacak ne var ki, seni nasıl evden kovduğunu, ailenle görüşmek istemediğini, küfür ettiğini, arkadaşlarını evime alamazsın demelerini mi kullanacak? Takma kafaya.

Birde burda sizinkine benzer bir sürü konu var yani bunlar genel sorunlar çok absürt bişi olup ekşiye falan düşerse anca öyle bulunur

X