Ev alma hayallerim ve abimin pişkinliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu detayları sonradan okudum.
Ben evde sürekli oturacaklar sanıyordum.
Tayinci gidecek biri için çok kötü bir karar olmuş.
Yanlış üstüne yanlış var bu konuda

Istanbul da ev fiyatları çok yüksek maalesef .

Kendi şehrinizde 300 binlik ev orada 700-800 bin oluyor karşılığı oda genellikle 2+1 500 binlik ev orada 1 milyon oluyor 3+1 de olsa küçük oluyor benim gördüklerim bende Akdeniz Bölgesindeyim benim bulunduğum yerde pahalandi burada yaşayanlara göre ve bana gorede ama en azından evleri geniş

Almis olduğunuz evin iskanı filan var mı elektrik faturası,su faturası şantiye değildir inşallah.

250 bini ihtiyaç kredisi mi çekmişler?

Tek kredi çekmişler 255 bin konut kredisi.
Evet ilk başta abi söylemiş ama sonra konu sahibinin eşi cezayı ödeyince banka expertizle 255 kredi vermiş şimdi anladım.
Bu evin satışında tam olarak hiç bir şey olmasa bir şeyler olmuş durumu var çok zor anlıyorum.

Ulaşıma uzak ne olduğu belli olmayan mahallelerde var ucuz evler. İstanbul’da öyle bir yerde oturmak istemezsiniz. İnsanın güven ihtiyacı da var. Şu an kiradayım 1850 lira veriyorum, bu evden çıkarsam 2800 altında aynı ayarda ev bulamam. Evde lüks değil , çok iyi olmayan Bir semtte 1. Kat altı dükkan olduğu için kışın buz gibi, 80 metre kare .
Tayini siz seçiyorsanız İstanbul’a gelmeyin.

İstanbul hiç aklımızda yok zaten. Orda yaşayamam ben. Allah sizlere kolaylık versin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…