Evli arkadaşlarım yardımcı olun :(

Yorumunuz için teşekkürler. Ben erkek gibi büyüdüğüm için inanın kadınlığımı ikinci plana attım. Ve pek bir aile yaşantım olmadığı için evliliğimde hep çaba gösteren ben olup evliliği toplamak istedim. Fakat yazılanlar çok doğru. Kimse kendini yıpratmak için evlenmez. Umarım herşeyin hayırlısı olur

kesinlikle boşanmalık bir konu. adam resmen cani. uçkuru uğruna sizin canınızı tehlikeye atıyor. kardeşim staj yaparken bu hastalıkla gelen kadınların son evrelerine bakamıyordum abla diyor. hani bir kısmı tedaviye de cevap vermeyeceği için doktorlar olan yaşamını hastanede perişan etme git istediğin gibi yaşa diyorlarmış. şu genç yaşında böyle bir hataya düşme.

Korunmakta istemiyır
Korunmak istemiyorsan ben de seninle sevişmek istemiyorum de . Kaldı ki bir kere hastalık bulaşmış ve bilir kişi ihtimaller arasında aldatilmayi da siralamis. Hangi cesaretle yatağına giriyorsun ? Çok mu aşıksın? Boşanmayı bile düşünmediğin bu adam , telefon saklıyor ,içerik bilgisine ulasma diye telefon kiriyor ,harcamaların extrelerini göstermiyor ve kavga ediyor .. yine büyük konusucam : Yatağına çağırdığı an telefonu kucağına atar , tüm yaşattıklarının sebebi olan kişiyi çağırmasını söyler ,boşanma dilekçesini de tükürür suratına fırlatırım. ..dahasını da yaparim da seni kiskirtmayayim şimdi ......

Eşin iyi niyetli olsa gider tedavi olur, tedavi olacağına kavga çıkarıyor, bence bunu bişeyleri ört bast etmek için yapıyor, yaşadıkların çok zor hamile halinle
demekki bu erkeklerden bi de bu tip raporları istemek lazım evlenirken
para konusuda ya kadın ya kumar, içki ve uyuşturucudan bahsetmediğine göre, onca para nereye gider
bu kadar kapalı, hiç bişeyin açıklamasını yapmaz hesabını vermez bi adama güvenmemen çok normal
sanırım onlarca yılını heba etmeden ayrılman en iyisi olur

Evlenmeden once aile hekimligine gidip kan testi yapiliyor ben 6 yillik evliyim oyle yaptik esimde hepatit cikti ben kagit imzaladim hepatit oldugunu biliyorum evlenmeyi kabul ediyorum diye...

Ustelik yeni evlisin nikahtan once test zorunlu mutlaka yapilmistir o zaman cikmadiysa bisey aldatmis demekki

Hamile değilim aman diyim :) teşekkürler yorumlarınız için

canım benim
1. adama sen hastalık bulaştırmadın = o sana bulaştırdı
2.tedaviyi sen red etmedin = o red etti (madem bir sıkıntı yok neden red etti)
3.onun telefonu sen kırmadın = o kırdı (madem o telefonda bir şey yoktu neden kırdı)
4.borçsuz evlenip arabıyı sen satmadın = borc için diyor (farkındamısın bütün olumsuz cümle eşinde)

hiç birşey anlatmıyorda sen öyle bakımsız bayanda değilsin pardon ama sen neyi oluyorsun bu adamın eşi mi? çalışanı mı?

Doğru diyorsunuz

KONUNUZU okurken içim şişti
Bilemiyorum ama genede günah almayım takip etmeniz lazım çaktırmadan
Çok sağlıklı cevaplar gelmedi bana
çekingesi olmayan insan aslı astarı ile ortaya koyar herşeyini
Köpürmesi bile ele veiyor bence ..
Kolaylıklar dilerim...

Telefonunu kaciriyorsa sizden eger bilin ki bi haltlar karistiriyordur kesin. Bosan bu adamdan bir an once ve asla cocuk yapma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…