Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

amannn köy öyle tabi . seçici davran köye gittiğinde canım. biraz daha ayıkla menülerini orda
Canim kızı mahalledeki okula vermeye karar verdik.
İsmi oraya mi diye çıkmış diye sormak için gittigimde okulun kapısına duvarlara heryere yazılmış ki, bu sene öğretmen seçimi yapılmayacaktır, kura ile belirlenecektir.

Okulda tanıdığı olan seçecek sanırım, kalanlar kurayla belirlenecek. Bende ne yapacağımı şaşırdım

İsmi oraya mi diye çıkmış diye sormak için gittigimde okulun kapısına duvarlara heryere yazılmış ki, bu sene öğretmen seçimi yapılmayacaktır, kura ile belirlenecektir.

Okulda tanıdığı olan seçecek sanırım, kalanlar kurayla belirlenecek. Bende ne yapacağımı şaşırdım
Inşallah iyi bi öğretmen denk gelir canım valla zor işlerrr

canım ziraat mühendisliğine tamamlayabiliyorum
zirai makinalar benim 2 yıllık olan bölüm.

o bölümden sadece ziraat fakültesinin biyosistem mühendisliği dalına geçebiliyorum .
ziraat mühendisliği de bi sürü kol . hepsine geçemiyorsun.
Hadi inşallah her sene giriyorsun sanki ne zaman olur bilmem ama bi gün olacağını hissediyorum

amannn köy öyle tabi . seçici davran köye gittiğinde canım. biraz daha ayıkla menülerini orda
Canım burda pek yemek kültürü yok kahvaltı da ekmeği ısıt yağ sür ye peynir, zeytin, domates, salatalık buu ekmeğe dayalı yeme biçimleri var o yüzden sıkıntı yaşıyorum biraz bi de kendi evindeki imkanlar olmuyor ben de tek kendime bişey hazırlayamıyorum herkes ne yerse ondan

Canım burda pek yemek kültürü yok kahvaltı da ekmeği ısıt yağ sür ye peynir, zeytin, domates, salatalık buu ekmeğe dayalı yeme biçimleri var o yüzden sıkıntı yaşıyorum biraz bi de kendi evindeki imkanlar olmuyor ben de tek kendime bişey hazırlayamıyorum herkes ne yerse ondan
Günlük yumurta ye canim. Kahvaltıda yumurta yeyince, benim günüm daha tok geçiyor.

canım . evet her sene kura

bizim de hep öyle oldu

sadece öğretmen çoucukları sanıyorum bi tercih yapıyor . o da en başarılı öğretmeni istiyorlar . beden dersinde bile ders yapan biri var burda
şahsen hiç iyi bi şey değil . sanıyorlar ki 1. sınıftan itibaren çocuk akademik kariyeryapsın

yanlış bi şey .
ediz in öğretmeni iyi bi adam. kura ile gitti. ama rahat biri. ödevleri falan kontrol etmez . sınıftan birine görev verir . o bakar öyle bi

yani harikalar yaratan biri değil ama yeterli.
sınıf da feci yaramazdı ediz in

3-4 tane hiperaktif öğrenci vardı. yazmışımdır . kaş göz patlatan cinsten olanlar

neyse ediz gayet başarılı . zihni açık ve orta okula kadar 4. sınıfa kadar olan eğitim her türlü verilir
canını sıkma.

ipek i de ediz in rahat öğretmenine vereceğim .
kura deniyor ama bazı öğretmenleri tercih edebiliyoruz . özellikle önceki çocuğu o öğretmende okuduysa yapıyorlar

bir de çok tercih edilen bi öğretmen değil bizimki . o nedenle hemen verirler
ediz in sınıfındaki bi kızın ablası da aynı öğretmenden mezundu. kardeşi de.
biz de öyle düşünüyoruz .

ekstra test kitapları alıyoruz biz de

ama çok boğmadan çocuğu. az az yaptırarak.

birlikte hareket ederiz burdan zaten

pamuk sen ben

ediz i şimdi orta okula aktardı okul .
otomatik . sınıf değişmeden

işte şimdi şu aşamada sınıf değişikliğine gitcem . okula bi bastırcam . telefonla . öğretmenlerle

iyi bi sınıfa almam lazım diye düşünüyorum . çünkü sınıfta çok yaramaz çocuklar var . o sınıfa iyi öğretmenler düşmez . ortaokulda yani

büyük oğlandan dolayı orta okulda tanıdığım öğretmenler var. onlarla bi görüştüm önden . şimdi daha sıkı konuşcam

orta okul önemli. başarılı da çocuk .

dgs sınavına girdim .

3 türkçe çözdüm .
matematik gerisi. ama çok zordu ve sürem yetmedi.
sorular uzundu üstelik .

kaç tane yaptım bilemiyorum ama . havada gibiyim . kafam allak bullak . noldu böyle anlamadım . amaç tüm soruları çözebilmek değil miydi. bakamadığım bi sürü soru oldu.
yeni nesil sorular .

dgs sınavına girdim .

3 türkçe çözdüm .
sorular uzundu üstelik .

kaç tane yaptım bilemiyorum ama . havada gibiyim . kafam allak bullak . noldu böyle anlamadım . amaç tüm soruları çözebilmek değil miydi. bakamadığım bi sürü soru oldu.
yeni nesil sorular .
Yaptıkların doğru ve yeterli olur insallah canım

dgs sınavına girdim .

3 türkçe çözdüm .
sorular uzundu üstelik .

yeni nesil sorular .

türkçeden 1 net yapmam yetiyor diye sadece 3 tane çözdüm . türkceyi riske atmamak için .

sayısal çözme zorunluluğum var çünkü yerleşmek için .

sorular daha haber kanallarına düşmedi. düşmüyor muydu yoksa. 1 ay sonra sonuclar

canım . evet her sene kura

bizim de hep öyle oldu

sadece öğretmen çoucukları sanıyorum bi tercih yapıyor . o da en başarılı öğretmeni istiyorlar . beden dersinde bile ders yapan biri var burda
şahsen hiç iyi bi şey değil . sanıyorlar ki 1. sınıftan itibaren çocuk akademik kariyeryapsın

yanlış bi şey .
ediz in öğretmeni iyi bi adam. kura ile gitti. ama rahat biri. ödevleri falan kontrol etmez . sınıftan birine görev verir . o bakar öyle bi

yani harikalar yaratan biri değil ama yeterli.
sınıf da feci yaramazdı ediz in

3-4 tane hiperaktif öğrenci vardı. yazmışımdır . kaş göz patlatan cinsten olanlar

neyse ediz gayet başarılı . zihni açık ve orta okula kadar 4. sınıfa kadar olan eğitim her türlü verilir
canını sıkma.

ipek i de ediz in rahat öğretmenine vereceğim .
kura deniyor ama bazı öğretmenleri tercih edebiliyoruz . özellikle önceki çocuğu o öğretmende okuduysa yapıyorlar

bir de çok tercih edilen bi öğretmen değil bizimki . o nedenle hemen verirler
ediz in sınıfındaki bi kızın ablası da aynı öğretmenden mezundu. kardeşi de.
biz de öyle düşünüyoruz .

ekstra test kitapları alıyoruz biz de

ama çok boğmadan çocuğu. az az yaptırarak.

birlikte hareket ederiz burdan zaten

pamuk sen ben
İnşallah canim birlikte hareket ederiz. Çok iyi olacak senin gibi tecrübeli biriyle hareket etmek.

Komşum çok övülen bir öğretmene gönderdi başka bir okula. Velilerin iyi öğretmen amacı da çok ödev vermesi sanırım.
O kadar çok ödev verdi ki, ve her gün bir tekerleme ezberletti, istiklal marşının 10 kıtasını ezberletti, yaz ödevi olarak tüm çarpım tablosu ezberlenecek felan çocuk çok bunaldi. Komşum da edebiyat öğretmeni. Çok iyi denildiği için bu öğretmene verdiğinden çok şikayetçi. Üstelik okul da uzak. Servisle gidip geliyor. Oda bu sene kızını yakındaki okula geçirmeyi planlıyor.

Dediğin gibi ilk okulda kariyer yapacak halleri yok, çocuğu bunaltip sikmamak gerek.
dgs sınavına girdim .

3 türkçe çözdüm .
sorular uzundu üstelik .

yeni nesil sorular .
İnşallah tahmin ettiğinden daha güzel bir sonuç gelir canim.

Ama DGS sınavı zor bir sınav, öncesinde çok pratik gerekiyor. Sana tavsiyem bu sene olmaz da seneye tekrar girmen gerekirse, son 15 yılın DGS sorularıni yala yut. ALES sorularını da aynı şekilde. Çünkü soru tarzları aynı.

İnşallah canim birlikte hareket ederiz. Çok iyi olacak senin gibi tecrübeli biriyle hareket etmek.

Komşum çok övülen bir öğretmene gönderdi başka bir okula. Velilerin iyi öğretmen amacı da çok ödev vermesi sanırım.
O kadar çok ödev verdi ki, ve her gün bir tekerleme ezberletti, istiklal marşının 10 kıtasını ezberletti, yaz ödevi olarak tüm çarpım tablosu ezberlenecek felan çocuk çok bunaldi. Komşum da edebiyat öğretmeni. Çok iyi denildiği için bu öğretmene verdiğinden çok şikayetçi. Üstelik okul da uzak. Servisle gidip geliyor. Oda bu sene kızını yakındaki okula geçirmeyi planlıyor.

Dediğin gibi ilk okulda kariyer yapacak halleri yok, çocuğu bunaltip sikmamak gerek.

İnşallah tahmin ettiğinden daha güzel bir sonuç gelir canim.

Ama DGS sınavı zor bir sınav, öncesinde çok pratik gerekiyor. Sana tavsiyem bu sene olmaz da seneye tekrar girmen gerekirse, son 15 yılın DGS sorularıni yala yut. ALES sorularını da aynı şekilde. Çünkü soru tarzları aynı.
evet canım .kolay değlimiş .
dediğin gibi seneye inşallah . kısmet artık . tatil dönüşü çalışmaya başlamak lazım aslında

senin 2 yıllık bölüm neydi
saysal mı çözmen gerekiyordu senin de.
uzaktan lisansa tamamladın diye hatırlıyorum .
2 yıllık bitirdiğinin bölümünden gitmedin di değil mi.

dediğin gibi seneye inşallah . kısmet artık . tatil dönüşü çalışmaya başlamak lazım aslında

Canim 2 yıllık gıda teknolojisi ydi.
Ben kpss den 2014 yılında 87 alıp atanamayinca, 2015 te lisansa tamamlamaya karar verdim.
Bazı bölümlere DGS ye girmeden direk kayıt olabiliyordun. Bunlar işletme, iktisat, ekonomi, kamu yönetimi felan. Bende işletme okudum daha kapsamlı diye. 3. Ve 4. Sınıfı okuyup mezun oldum. Yani dgs sınavına girmem hiç gerekmedi.
Ve o seneden sonra sınav şartı konuldu. Yani sınava girmeden direk geçişler kapatıldı.

Ben kpss den 2014 yılında 87 alıp atanamayinca, 2015 te lisansa tamamlamaya karar verdim.
Bazı bölümlere DGS ye girmeden direk kayıt olabiliyordun. Bunlar işletme, iktisat, ekonomi, kamu yönetimi felan. Bende işletme okudum daha kapsamlı diye. 3. Ve 4. Sınıfı okuyup mezun oldum. Yani dgs sınavına girmem hiç gerekmedi.
Ve o seneden sonra sınav şartı konuldu. Yani sınava girmeden direk geçişler kapatıldı.
anladım canım .
iyi yapışsın .
ah o kpss ahhhh

tekrar hazırlanıyor musun
bu yıl kpss lisans var mıydı

Bazı bölümlere DGS ye girmeden direk kayıt olabiliyordun. Bunlar işletme, iktisat, ekonomi, kamu yönetimi felan. Bende işletme okudum daha kapsamlı diye. 3. Ve 4. Sınıfı okuyup mezun Yani dgs sınavına girmem hiç gerekmedi.
anladım canım .
iyi yapışsın .
ah o kpss ahhhh

tekrar hazırlanıyor musun
bu yıl kpss lisans var mıydı
Öğretmenler için vardı.
Hazirlanirsan 2022 için hazirlanacagim.
Ona da tam karar vermedim daha

Bazı bölümlere DGS ye girmeden direk kayıt olabiliyordun. Bunlar işletme, iktisat, ekonomi, kamu yönetimi felan. Bende işletme okudum daha kapsamlı diye. 3. Ve 4. Sınıfı okuyup mezun Yani dgs sınavına girmem hiç gerekmedi.

Öğretmenler için vardı.
Hazirlanirsan 2022 için hazirlanacagim.
Ona da tam karar vermedim daha
anladım canım . zor ve yıpratıcı bi süreç.

hello kızlar
nasılsınız

makarna salatası yedim 1 kase

rehyan şerbeti yaptım yine dün
peynir ve reyhan şerbeti.

Eklentiler

• IMG-20210712-WA0008.jpeg
    IMG-20210712-WA0008.jpeg
    80,1 KB · Görüntüleme: 12
X