İçimde ne varsa anlatmalıyım yoksa çatlamak üzereyim

Üslup.
Herşeyden önce bu çok önemli.
Konu sahibinin üslubunda birşey göremedim zaten karşılıklı bir konuşma yok.
Ama eşi cevap niteliğinde bir yazı yazıyor ama ne dehşet şey !

Yemin ederim ki bizim ailemizde annemin babamın en şiddetli tartışmasında böyle cümleler kullanılmadı kullanılamaz.
Öfke,şu bu mazeret değil.Kabul etmiyorum.

Konu sahibinin ailesine hakaret edilmiş...evet..kimse ailesine laf söyletmez...

Ama eşi.. sibel'in yazdıklarını okuduktan sonra..söylüyor bütün bunları!

Kimse sözünü etmemiş ama...Sibel...ilk mesajında kaç defa ''gerizekalı'' sıfatını kullanmış..ve kimler için kullanmış!

.

eşiniz de siz de 5 yıllık suskunluğunuzu böyle boşaltmışsınız
siz aynı evde iki yabancı mısınız ya?
beyfendi siz de eşiniz ve anneniz arasında denge kurmaya çalışın biraz
şuna bak ya iki tarafta biraz olsun hatalarını kabul etmiyolar

kustunuz tüm kininizi
rahatladınız mı ?

valla okurken roman gibi okudum. ne diyim bilmiyorum ama öncellikle kolaylık diliyorum. sonrada halime şükrettim.:21: ama şimdilerde aklının başına gelmiş olmasına sevindim. şimdi evin en kıymetlisi sen olursun bak gör sen.:KK66:

valla okurken roman gibi okudum. ne diyim bilmiyorum ama öncellikle kolaylık diliyorum. sonrada halime şükrettim.:21: ama şimdilerde aklının başına gelmiş olmasına sevindim. şimdi evin en kıymetlisi sen olursun bak gör sen.:KK66:

Canım, birkaç sayfa önce eşinin de yazdıklarını oku bence. Bana hiç hoş gelmedi ama...

19 sayfayı 40 dakikada sindire sindire okudum... İÇİM ŞİŞTİ!!!!

özellikle eşinizin yazdıklarından sonra sinirlerim öyle bir kalktı ki!!!

Sevgili beyfendi sizin sevgili anneniz evlenmenizi bu kadar istiyorda neden acaba komşunun kızını eşinizin yanında o kadar övüyor?

Annenizin yaptığı dobralığı eşiniz yapsa aynı sakinlikte kalabilecek misiniz?

Eşinizin ailesi kızlarını düşündükleri için oku devlete gir demişler bundan daha güzel birşey olabilir mi? Ama tabii işe girerse ekonomik özgürlüğü olacağından belkide çalışmasını siz istemiyorsunuz sizden ayrılamasın diye?

Hem madem bu kadar mantıklısınız neden sorunlarınızı eşinize anlatmak yerine annenize anlatıyorsunuz?

Kaldı ki her tartışma bir yerde sonuçlanır ama ölmş insana laf etmek ne demek?

Vallakeşke karşınızda bu kadar saf bir bayan olmasaydı da yırtık biri olsaydı şükredin eşinize.

19 sayfayı 40 dakikada sindire sindire okudum... İÇİM ŞİŞTİ!!!!

özellikle eşinizin yazdıklarından sonra sinirlerim öyle bir kalktı ki!!!

Sevgili beyfendi sizin sevgili anneniz evlenmenizi bu kadar istiyorda neden acaba komşunun kızını eşinizin yanında o kadar övüyor?

Annenizin yaptığı dobralığı eşiniz yapsa aynı sakinlikte kalabilecek misiniz?

Eşinizin ailesi kızlarını düşündükleri için oku devlete gir demişler bundan daha güzel birşey olabilir mi? Ama tabii işe girerse ekonomik özgürlüğü olacağından belkide çalışmasını siz istemiyorsunuz sizden ayrılamasın diye?

Hem madem bu kadar mantıklısınız neden sorunlarınızı eşinize anlatmak yerine annenize anlatıyorsunuz?

Kaldı ki her tartışma bir yerde sonuçlanır ama ölmş insana laf etmek ne demek?

Vallakeşke karşınızda bu kadar saf bir bayan olmasaydı da yırtık biri olsaydı şükredin eşinize.

cnm komşunun kızını öven konu sahibinin kaynanası değil başka bi arkadaşın kaynanası.......

Çok pardon o zaman valla o kadar çok şey okudum ki karıştı :KK52:

Ama yine diğer sölediklerimin arkadasındayım. :KK71:

Haklısın gerçekten. Okuyupta karıma neler yapmışlar tamam o da yanlış anlamış bazı şeyleri ama genede bir ara yolunu bulalaım sonuçta bir kızım var diyeceğine sen bundan sonra gör neler yapıyorum diyor!

Merak ettiğim şey şu acaba evlendikten sonra bunları yapan erkekler evlenmeden önce kendilerini herhangi bir lafla sözle belli etmiyorlar mı?

Acaba kadınların hatası mı bu? Görmemezden mi geliniyor? Yada aşk insanın gözünü kör mü ediyor?

Yoksa cidden erkekler evlenmeden önce melek imzadan sonra şeytan mı oluyorlar?

X