Kıskançlığın kaçıncı seviyesi bu ?

İkiniz arasında ki değil bizi zaten enterese etmiyor ama arkadaşınız olsam size hiçbir sırrımı vermem öyle yüzgözlük işte bilmem anladınız mı?

O kadar sacmalamissin ki.
Ne yani, sabahları sensiz güne başlamam, her şey sensiz anlamsız diyecek viciklikta ilişkin olan bir kız arkadaşına "bu ay reglim gecikti, çok korkuyorum" demez misin mesela? Ya da "çocuklar tepemde , işler bitmiyor, zaten reglim heyheylerim tepemde" demez misin?
Şimdi eski konulariniza baktım. doğumdan sonra makat çatlağı yasamissiniz. O zamanlar tanışıyor olsanız bunu mesela sır gibi saklar miydiniz o güne onsuz baslayamadigin can kankandan? Yazmaz mıydın hiç sorunlarını, bulduğun doktorlar hakkinda paylaşım yapmaz mıydın,kolonoskopi öncesi endişeni gidersin diye konuşmaz mıydın?
Bu kadının kocası mesajları okusa senin totondaki problemi bilse hoşuna gider mi?
Doktorum sapik mi diye konu acmissiniz. Bu olayı mesela çıkar çıkmaz en yakın arkadasinizla paylaşmazmiydınız öfkenizi atmak için? Eşi okusa hoşunuza gider mi böyle bir özeli? Kaldı ki siz utanmış, kendi eşinize bile soylememissiniz.
Bir dostuma bir şey diyorsam ona diyorumdur. Telefonu karıştıran kocasına değil.
Eşinizin davranışı çok iğrenç bir davranış.
Hos, karşılaştığı şeyler de çok güzel sayılmaz. Ortaokul ergeni gibi aşk iltifatlari falan. Üstelik çok da samimiyetsiz. Nerede böyle vıcık vıcık aşko kızlar görsem sonu büyük ayriliklarla bitiyor

İkiniz arasında ki değil ama arkadaşınız olsam size hiçbir sırrımı vermem öyle yüzgözlük işte bilmem anladınız mı?
Sır verilmez zaten ..adı üstünde sır .) aynaların daha doğrusu eski aynaların arkasında siyah bir kaplama vardı ..işte bu kapamaya sır derlerdi ..aynanın kendisi bu sırrın içinde..eğer o sırrı kaldırırsanız ayna ortadan kayoluyor ..bu sebeple sır verilmez..tutulur

Sır veriliyor özel şeyler arkadaşlar arası konuşulur demek ki arkadaşlığınızın altı da bomboş ancak cıvık cıvık konuşun

Trip ve surat da asmıyorum aslında .gayet normal yani.kendisini değersiz hissettirecek hiçbir söz ve davranışta bulunmuyorum ona karşı ..kadın kadına ilişkiyi kıskanması garip geldi
Eşinizin kadın kadına ilişkinizi kıskandığını nereden çıkardınız ? Arkadaşınızla yazışmalarınız size göre normal mesajlarsa; neden mesajlaşmanızı "kadın kadına ilişki" olarak tanımlıyorsunuz ?

Adam mesajları görünce hayata aynı noktadan bakmadığınızı düşünüp; bundan sonra ne yapacağını düşünüyordur belki de.

Haklı çıkacağım diye iyice sıvıyor.

Bu yazdıkların hiçbirini eşim dışında kimseyle paylaşmadım ..burda anonim bir isim ve hesapla paylaşmaya çalıştım sizin de araştırdığınız gibi ..eğer anlatabilecek olsam buralara kadar gelip derman aramazdım ..reglimin geciktiğini ,şifreli bir şekilde anlatırdım ..reglim olduğunda şifreli bir şekilde ima ettiğim gibi .bakın konu hakkında ki düşüncenize Saygı duyarım.ama şimdi Burda kolonoskopi konusunu önüme getirmeniz gerçekten beni çok gerdi ..dişlerim birbirine çarpıyordu o dönemler korkudan ..tir titremekten kendimi alamıyordum ..beni o günlere geri götürüp o travmayı hatırlattığınız için ayrıca teşekkür ederim

Günde sabah 10 akşam 5 gördüğünüz, her gün aşk mesajlari attığınız biricik kankaniza ameliyatinizi, hastalık probleminizi, reglinizi vs anlatmiyorsaniz o dostluk dostluk değildir kof bir şeydir. Laftır.
Eşiniz boşuna kiskanmis.

iyi de ben bu kızla 3 sene önce tanıştım

Ay git su cevabı yazan insana laf mı anlatılır ne yoruyorsun boşuna kendini. İyi ki böyle arkadaşlarımız yok
Haklısın bir de demiş çocuğun elinde o da okuyor ailecek msj okuma fetişi mi var anlamadım koy wp ya face id geç çok zor değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…