Kocam ve ailesi boşanmamızı istiyor. Davayı ben açtım ama onlardan ses soluk yok, sizce amaçları ne?

O vekalet vermemis avukat tutmamıs. Ben ziynet eşyası davası ve nafaka davası açtım. Boşanma davası açmadım.
Boşanma davası niye açmadınız ? Size yaptıkları tek iyilik , çocuk olmasını engellemek dogum kontrol hapı kullandırmak çünkğ aksi halde siz bu ortama çocuk yapardınız gibi geldi.

Bu ne yaaa bu anlattıkların insan mı? İnsanlıktan nasibini alamamış ruh hastaları bunlar resmen kölelik et diye götürmüşler. iyiki de bu heriften ve manyak ailesinden çocuğun olmamış.

Sürünsünler köpekler. Görüştüğü biri varmış. O yüzden inada gidiyorum. Sürünsün
Belki yazılmıştır ama, zina davası açsanıza. Yurtdışındasınız değil mi, orada hukuk tıkır tıkır işler.

Derdiniz paraysa zina davasından daha çok para koparırsınız bakın.

Evet haklısınız böyle pisliklerden kaçarak uzaklaşmak gerekiyor ama konu sahibi halasında kalıyormuş dersaneye filan yazılmış bi düzen kurana kadar nafakaya ihtiyacı olabilir.Sonuçta bütün düzenini bırakıp o insanlara güvenip gitmiş tekrar düzen kurana kadar umarım hakkını alabilir.

Allah içine ferahlık versin umarım bu yaşanılan olaylar sana güzel kapılar açar.Çok zor olanları unutup derslere adapte olmak ama bir an önce kendini toparla piskolojik destek al gerekirse.

Lütfen bu adama dönme. Bu adamla evlilik olmaz, mutlu olamazsın böyle biriyle. Bırak ne halleri varsa görsünler. Ayrılıklara karşı taraf aramaz zaten, bunu ilk yaşayan sen değilsin, aramalarını bekleme. Adamın geçinmeye gönlü yokmuş zaten, adeta bitmesi için herseyi yapmış.

Ben de sizin yaşadıklarınızı aynısını yaşadım bundan 4 yıl önce Almanya'ya gelin gittim ve 1 sene boyunca psikolojik şiddet gördüm resmen beni kullanıyorlardı. En sonunda Markete diye kaçıp geldim aklın varsa eğer geri dönmeyi falan düşünme inan bir süre sonra anlıyorsun kimsenin senden kıymetli olmadığına. Tebligatı aldıysa eğer cevap vermese bile kağıtlara mahkeme eninde sonunda boşuyor ama işte 1,5 - 2 seneyi buluyor... Altın davasını ayrı bir şekilde yürütüyor mahkeme.

Siz başlığa yanlış yazmışsınız.
Bosanmak istemiyorsunuz, haklarınızı istiyorsunuz. Para altin her neyse işte. Bu arada eşiniz çoktan sevgili falan yaptı, kadınlarla geziyor. Siz de zannediyorsunuz ki benden bosanmak istemediği için, korktuğu için, cekindikleri için vs. Hâla karşı taraftan cevap yok.
Peki bu kv ve eşiniz kapınıza dayanıp yalvarsinlar istiyorsunuz da niye?
Belki onlar da avukat tuttular sizin haksız olduğunuz noktaları ispatlamaya çalışıyorlar. Ayrıca eşiniz iki günde unutmuş sizi başkalarıyla gezdiğine göre. Zaten bu adamın işine gelir, direkt bekar hayata dönüş yapar, kadınlarla gezer ama evlenmez. Ciddi ilişki kurmaz ki zaten evli, boşanma sürecinde.
Size kolay gelsin.

Özelden sohbet edebilir miyiz çok ihtiyacım var

Cinnet geçirdim okurken. Şaka mısınız? Tek derdiniz karşı tarafın sesinin soluğunun çıkmaması mı?

Gerçekten kanım dondu ne kadar kötü olabiliyor insanlar. Boşanma davasını acın sürünsün şükür çocuğunuz yok

bir an evvel kurtulun hastalıklı insanlardan anlattıklarınız normal değil. karşı taraf bir hayli zor yeni sevgilisine allah yardım etsin durumu bilmediğinden şimdiden iyi anlaşıyorlardır ama o annesini tanıyınca işler değişecektir. Allh kurtarsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…