Kocam ve ailesi boşanmamızı istiyor. Davayı ben açtım ama onlardan ses soluk yok, sizce amaçları ne?

Nafaka alan herkes kendini rezil mi etmiş oluyor bu durumda?Tabiki dönmesi,dönmek istemesi saçma ama neden haklarından vazgeçsin?

Hayır tabi ki, sadece konu sahibesi farklı bir durumda. Dava açıp para istiyor ama amacı boşanmak değil karşı tarafın burnunu sürtmek. lakin adam leş gibi yani şu adamla zaten konu sahibesinin evli kalmayı istemesi abes. Konu sahibesi tez zamanda boşanıp gitmeli. Takı maddi tazminat şu bu neyse mahkeme zaten boşanırken hakkını verir. Maddi tazminat olur bu durumda ama nafakaya ne gerek var anlayamadım, arada çocuk yok, adam konu sahibesini zorla tutmuyor, konu ahibesinin mesleği var eli ayağı tutuyor. Neden geçimini kendi sağlamasın? Bu adamdan medet ummayı acilen bırakmalı.Konu sahibesi acilen çıkıp gitmeli özetle.

Yeni nesil sanki daha aklı başında ama 40+ için bence bu gayet doğrui özellikle erkekeler için. Gurbetçi amcalar berbaaaaaaaat

Dediğim gibi yurtdışında yaşayan herkes için geçerli değil ama çoğunluk böyle. evet yeni nesil bir tık daha ileri
En azından artık okuyorlar...önceden nerede olduklarının farkınnda bile değildiler. Bir yere iş için kapak atınca ohh tamam,nasıl olsa her Türkiye tatilinde Ağıllı gozukuyorlardi ya ... Ama hamdolsun artık Avrupa'da olduklarını ve okuyup bir yerlere gelmeleri gerektiğini fark eden nesil var 90s+ üstü grup.

Allah belasini versin onlarin, canim benim insallah guzel gunler gorursun bundan sonra. ne halleri varsa gorsun pisliklerin. sakin esine donme ama sakin.

Yeni nesil sanki daha aklı başında ama 40+ için bence bu gayet doğrui özellikle erkekeler için. Gurbetçi amcalar berbaaaaaaaat
Zamanında iş için gelip burda evlenen ve burda dogan kisiler de demodern.
O neslin cocuklari bile kendini gelistirmedi degistirmedi yani.
Mesela bakiyorum Almanyada dogmus turk erkegi ve yine turk kizi evlenip cocuk yapiyor ve cocuk sorumlulugu hep kadinda. Erkeklerin cogu Turkiyedeki gibi.
Ama Almanlara bakiyorum cekirdek aile markete gidiyor kadin alisveris yapiyor erkek cocuklarla, cocuk agliyor baba yaninda hemen ilgileniyor, kadin bakmiyor bile cunku babasi yaninda ve ilgileniyor sonucta. Bizdeki gibi agliyor bu gel bak, hadisene cabuk ol diyen bi erkek yok.
Bir de burdaki ornekleri gorup bu orneklerle yetismis kadinlar hala nasil kendini ezdiriyor kadinlar anlamiyorum, genetigimize kodlanmiş sanirim.

niye boşasınki , nafaka ödemek istemez belki tazminatta verecek. nikahlı olmanın ona bi zararaı yok .sevgilisi de var zaten

Ve kadınların ısrar inat Türk erkeği aramaları. Onlar da Türkiye 'den öküz ithal ediyor. O kadar doğru düzgün adam varken orda, niye yani? Bir konuda vardı, sevgilisini Macar diye ailesi istememiş, kadın da ayrılmış. Kadın diyordu ki, ' 'Mutluydum, kendimi kadın gibi hissediyordum.' ' Ailesinin zoru ile sırf Türk diye, üç kuruşun hesabını yapan bir pintiyle evleniyor. Ve kızın da tek şikayeti adamın pinti olması. Nasıl değiştiririm diye uğraşıyor.

Oradaki bahsettiğiniz kesim kendini geliştirmemek için özel bir çaba sarf ediyor ya. Gerçekten inanılmaz ama böyle.

Allah razı olsun ablacım teşekkür ediyorum

Allah razı olsun

Beni gerçekten çok mağdur ettiler 5 parasız attılar ortaya. Arkamda kimsem yok anne baba ayrı. İkiside evlendi. Halam ve çocukları sahip çıktı bana. Dershaneye yazdırdılar ev tuttular. Öğrenci evinde kalıyorum kpss ye hazırlanıyorum

Valla bende istemiyordum abla. Onun zorlaması psikolojik olarak beni etkiledi. Çocuk istediğimden değil

Gercekten Allah size sabır versin. Bende gurbet geliniyim şükürler olsun böyle sorunlarım yok ama buradaki gurbetcıler gercekten yobaz görgüsüz ve cok cahiller kurtulduğunuza sevinin
Allah sizede sabır versin inşallah bana çok çektirdiler. Anne babada yok bende . Ailenizin kıymetini bilin

Allah sizede sabır versin inşallah bana çok çektirdiler. Anne babada yok bende . Ailenizin kıymetini bilin
Canım benim bir sorunum yok çok şükür kaynanam vb yok eşimle tek başımayım ama buarada ki gurbetcıleri cok iyi biliyorum kendi yolunu çiz her zaman avrupa uzaktan görüldüğü kadar waow bir yer değil umarım mutlu olursun bundan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…