Komşu ve sigara

Sizi çok iyi anlıyorum önceki mahluk komşularım yüzünden 2senedir çatı katında oturuyorum vallahi kurtuldum çok rahatım kimsenin pisliğini çekmiyorum balkonlarım kapalı rahat rahat oturuyom çamaşır asıyorum birşey olmuyor, size önerim
1- bu komsuyu uyardiniz laftan anlamiyorsa toplayın kapısının içine dökün çatı katı ev tutun
2-bundan sonra tutacaginiz evleri çatı kati tütün kafanız rahat etsin
Zaten aldığım günden beri pişmanım orta katı. Bana ev sattırıyorlar yaza tayin isteyeceğiz ve imkan olursa son kat dubleks olmazsa son kat ama illa son kat olacak biraz kafami dinleyim rahat rahat çayımı kahvemi balkonda içiyim artik

Sakarya da teyzem de üst kattakiden bıkmıştı artık kadın her gün halı sirkeliyordu çamaşırların üstüne fotoğrafını felan çekti sirkelerden zabıtayı aradılar şikayetçi oldu belediyenin ilgili bölümünden otomatik dava açıldı para cezası verildi kadın daha yapmadı 😂ikisi de ev sahibiydi mecbur uğraştı. siz zaten taşınacakmışsınız ama aklınızda bulunsun yine de .

Zaten aldığım günden beri pişmanım orta katı. Bana ev sattırıyorlar yaza tayin isteyeceğiz ve imkan olursa son kat dubleks olmazsa son kat ama illa son kat olacak biraz kafami dinleyim rahat rahat çayımı kahvemi balkonda içiyim artik
En iyisi inan bende oturdum alt katlarda burnumdan getirdiler uyar uyar laftan anlayan yok ,çatı katında kimsenin sesini duymuyom pisliğini görmüyorum çok rahat bundan sonra en üst kat istiyorum dubleks fikrini bende söyledim eşime bulsam kaçmaz hemen tutarim çıkmam ev sahibi kovana kadar 🙂

En iyisi inan bende oturdum alt katlarda burnumdan getirdiler uyar uyar laftan anlayan yok ,çatı katında kimsenin sesini duymuyom pisliğini görmüyorum çok rahat bundan sonra en üst kat istiyorum dubleks fikrini bende söyledim eşime bulsam kaçmaz hemen tutarim çıkmam ev sahibi kovana kadar 🙂
Yaa insallah bulursunuz kafaniza gore dubleks bi ev 😊 gürültüsü, pisliği, çarşaflari (balkon demirine kadar sarkar, alt katlarda oturanlar bilirler evi karanlik yapar) bitmiyor. En Guzeli üst kat. Bundan önceki evim üst katti ay nasil rahatmışım ama burayi apar topar alınca bilemedik böyle olacağını. Allah herkesi iyi komşularla karşılaştırsın inşallah

X