Kurban a ıki ay kaldı... 2 ayda 10 kılo vermek ısteyenler ...ben burdayım

Kızlar Günaydın. . Nerelerdesin iz.. ben çok abartıgimi düşünüyorum bi karar aldım bayrama kadar tartilmicam. . Ramazan Bayramı na kadar :)

Canm kotu sonuç almışsin anlaşılan . Moralini bozma... bizi de bırakma .

Evet canım istediğim sonuç gelmedi kötüyüm birkaç gündür. Ama devam edicem. Yine aranızdayım. :) sonuçta nefes aldıkça umut var demektir hayırlısı buymuş diyeceğim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım daha iyiyim artık toparladım biraz çok sağol :) Bazen bazı istekleri elde edememenin de güzel yanları oluyo iyi ki olmamış diyoruz. Bunun da onlardan biri olduğuna inanmayı seçiyorum. :)

Efendim bugün tartı günü ben de şimdi tartıldım. (Oruçluyum ondan) 52.7yi gösterdi tartı. Geçen hafta pazar günü 54tüm. :) normalde bu kadar hızlı kilo veremem sanırım Ramazan dolayısıyla böyle oldu ama emek vermedim de değil hani. Yalnız dün iftara misafir ağırladık fazla kaçırdım. Sahuru da fazla kaçırdım. Bu hafta telafi edicem. Akşama 6km yürümeyi planlıyorum. Hepinize iyi akşamlar :)

Çok geçmiş olsun canım. Daha iyi mi şimdi??

Iyi canm çok şükür sadece sesi kısık nedense... neyse bende sen gittin diye saldim az :) bu sabah 70.400 çıktım ama adet olmam yakın. .
Haftaya pazartesi inşallah güzel bi sonuç alacağım kendimi toparladım bende bugün sadece sabah 1.5 poğaça ve peynir yedim bugün hepsi bu ... temizlik yaptım daha şimdi oturdum. Şimdi eşim gelecek yemek hazırlayacağım ona bende salata yerim diye düşünüyorum gece Vurmasın açlık diye :)

Evet az yemişsin bayağı canım. Hareketini de yapmışsın hem temizlikle. Aç bırakma ama bünyeyi metabolizma hızın düşmesin. Seni rahatsız eder hem. Çocukların dinç anneye ihtiyacı var :) adet öncesi kilo cidden yanıltıyo moral bozuyo haftaya güzel sonuçlarını bekliyorum canım. Bayrama daha hafifiz inşallah hep birlikte :)

y
Inşallah cnm kurban Bayramına 60 olucam inşallah olursam foto koyarım :)
yarım saat önce bir Tabak Kuşbasili barbunya salata ve yoğurt yedim 4 kaşık ta makarna ... heee bide karpuz :) ama akşam yürüyüşe çıkmayı düşünüyorum inşallah .. canm ismin ne bu arada muhendisim demeyim ☺

Günaydın canm ... maalesef yine ateşli bende başındayim. . Inşallah geçer bi an once
Bende gecmistir diye dusunmustum, msj gelmedi sen alinti yapmayinca, ben de bakmamistim. Ama neyse dusmus atesi sukur.

Kızlar Günaydın. . Nerelerdesin iz.. ben çok abartıgimi düşünüyorum bi karar aldım bayrama kadar tartilmicam. . Ramazan Bayramı na kadar :)
Tamam, sen haftada bir tartil, rahat edemicen boyle

Bence de oyle. Her iste bir hayir vardir, insan yasadikca goruyor ne kadar dogru oldugunu.

Oo sahanesin ne kadar guzel. Sen bu gidisle hedefe cok rahat ulasirsin :)

Acaba faranjit mi oldu, insallah o da gecer cabucak. Hic bise yememisin ama, boyle daha zor kilo verirsin biliyormusun. Bi de yorulmussun o kadar.
Ben de de tik yok, kaloriyi de kistim ama, hala sislik var. Su icsem gecer, o da ramazandan sonraya kaldi artik.

Neyse bari aksam yemissin, simdi oldu

😄 dimi ya tanışmadı bu grup.adım Nilay canım. Senin isim ne? Menünü çok beğendim bu arada.Herşey var. Ben de iftarda 1 kepçe çorba, 4 yk püre, 1 dilim fırında mücver, 1 ufak karnıyarık yedim. 6.2 km yürüdüm. Şimdi de 1 armut yedim. Kiraz saplarımı kaynatıyorum 😄

Canm adım merve.. Nilay senin boyun kaçtı. Kilom iyi çünkü de..

İnşallah canım. Bu hafta hızlı oldu sonralarda böyle olur mu bilmiyorum. Yavaşlar genelde. Ben en fazla dikkat ettiğim dönemde ayda 2 veya 3 kilo veriyorum. O da sağlıklı oluyo benim için. Kolay geri gelmiyo. Senin isim ne bu arada. Grup tanışsın yavaş yavaş 😄

Evli de değilim okumuyorum da çalışmıyorum da. Arada işte. Kpssye umut bağlamıştım da bakalım nolacak sonu. Sen canım? Evlisin çocuğun var ama yaşını bilmiyorum. Çalışmıyosun galiba

Bende 27 yaşındayım canm.. 5 yıllık evliyim .. 3.5 yaşında oğlum var calismiyorum şimdilik canm..

Azmış yaş farkımız seninle 😊 Allah bağışlasın yaa ne güzel. Böyle böyle tanıcaz artık birbirimizi iyice. ☺️

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…