Nişanlımdan Ayrılmaya Karar Verdim

Canım aile problemi herkeste oluyor kimle evlenirsen evlen eğer seviyorsan yapacağın şey şimdiden tavrını koy nisanlinin o insanlarla arasına mesafe koymasını sağla eğer sana rağmen davranışlarında değişiklik yapmiyorsa kendi bileceği bisey.

Bu erkekler hep mi aynı? Bir aile bunlarda var, biz zaten ağaç kovuğundan çıktık. Valla bu tip insanları alttan aldıkça erkek arkadaş, nişanlılar da bize saygı duymuyorlar. Bu kız beni çok sevip herşeye katlanıyor deyip iyice azıtıyorlar. Tebrik ederim ne kadar da olgun ve düzgün bir kadınsınız. Siz zaten ne yapmanız gerektiğini iyi biliyorsunuz. Erkekleri bu hale maalesef biz kadınlar getiriyoruz. Onlar ailelerinin üstüne titrerken biz alttan alıp kendi ailemizi ezdirdiğimiz müddetçe erkek tarafı kendini imtiyazlı kabul etmeye devam eder.

Gote got demissiniz. Erkegin yavsagindan hic hayir gelmez. Burada kv uzerine baslik acanlarin yuzde 95nin sorunu bu. Kocalari yavsak. Aferin size.

Sülalesi ile haşır neşir olarak en başta hatayı yapmışsınız, bence sizin bu ilişki yürümez çünkü herkesin parmağı var maşallah..

Nişanlınız sadece pasif değil, aynı zamanda bencil bir insan. Hep kendi ailesi, hep kendi. Bu adamla olmaz. Ailenize saygı duymayan, size de saygı duymaz. Ki duymuyor da. Öylesine dinliyor sizi, hani bir eylem yok. Daha şimdiden ailecek sizi bastırma girişimine girmişler.

Eski konuymuş, konu sahibi nişanlısından ayrıldıysa o adam kuzeni ile evlenmiştir eminim buna. Kız resmen sülalesini arkasına alıp konu sahibinden kurtulmaya çalışmış, adam da ailesi de ne oluyor bu ne saçmalık demediğine göre ne olduğunu çok iyi biliyorlar. Aile bağları zırt bırt diye işin üstünü örtüyorlar.

6 yıllık konu niye hortlamış acaba ya ?
Konu sahibi ne durumdasın ayrıldın mi evlendin mi çok merak ettim buralardaysan yazar mısın ?

Hepsini okumaya tahammül edemedim. Daha fazla katlanma uzaklaş bu aileden. Ne sanıyorlar kendilerini. Aileni tebrik ederim senin gibi aklı başında bir kız yetiştirmişler. Koşarak uzaklaş. Aaaaa çok eski konuymuş hiç bakmamıştım..

Bu pasif adamla ömür geçmez bu aile ile evlilik yürümez bitir şükür namazı kılarsin ileri de eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…