P90x30 serüvenime hoşgeldiniz

askina eskiya5706

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
74
63
27
Yaa çok iyi bence fireye rağmen devam etmek 👏👏 ben çoğu zaman bıraktım geri dönmedim diğer sporlar da 😅 ama bu sefer tam gaz devam çok sıkıldım bir şeye başlayıp başlayıp bırakmaktan kendime inancım kalmadı resmen. Ama bu sefer tamamdır bu kilo işi. 2. Haftamda hiç fire vermedim bundan sonra da versem bile devam 🌼🤗🤗

askina eskiya5706

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
74
63
27
2.hafta 5. Gün
Sabah uyanıp hindistan cevizi yağlı sade kahve içtim. Sonra da spora başladım en sevdiğim spor bugün yaptığım sanırım yarını yapınca değişebilir. Bugün de sağlıklı beslenme çabalarıma devam tabii ki 2. Haftadayım hâlâ tartılmadım. Perşembe günü off günü ya o gün tartılır yazarım. 🌼🌼

pofu

Astrolog Adayı
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
14.640
18.617
2.hafta 5. Gün
Sabah uyanıp hindistan cevizi yağlı sade kahve içtim. Sonra da spora başladım en sevdiğim spor bugün yaptığım sanırım yarını yapınca değişebilir. Bugün de sağlıklı beslenme çabalarıma devam tabii ki 2. Haftadayım hâlâ tartılmadım. Perşembe günü off günü ya o gün tartılır yazarım. 🌼🌼
Süper devam

bn de regl olcm deli gibi üşüyrm dün yapamadım ama akşam inş regl olmazsam yapcam

askina eskiya5706

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
74
63
27
2. Hafta 6. Gün
Bugün sabah erken kalktım yine bir Türk kahvesi içtim evi topladım yarım saat sonra başladım spora. Ama bu 6 gün gerçekten beni çok zorluyor evet ilk haftaki kadar değil ama şınav çekmek dünyanın en zor şeyi benim için
Bitti çok şükür yarın sabah tartılıcam. 70 kiloydum bakalım ne çıkacak yarın sabah valla heyecanlıyım😂😂

askina eskiya5706

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
74
63
27
Evet 2. Haftanın off günü bugün ve ben tartıldım. 1.9 kg gitmiş neredeyse 2 kilo bence çok iyi. Yemediğime içtiğime aşırı dikkat etmedim gerçekten bunu beklemiyordum 1 kg gitmişti diye düşünüyordum ama şimdi gerçekten çok iyi hissediyorum. Tatlı da yemek istesem kalkıp sağlıklı bir şeyler yapıcam kendime. Daha çok dikkat edicem. Gerçekten oluyormuş dedim süper bi his bu ya o kadar sevindim ki. Sporda 3. Haftama giriyorum yarın. Aksatmadan ertelemeden spora devam 💯💥💥

pofu

Astrolog Adayı
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
14.640
18.617
Evet 2. Haftanın off günü bugün ve ben tartıldım. 1.90 kg gitmiş neredeyse 2 kilo bence çok iyi. Yemediğime içtiğime aşırı dikkat etmedim gerçekten bunu beklemiyordum 1 kg gitmişti diye düşünüyordum ama şimdi gerçekten çok iyi hissediyorum. Tatlı da yemek istesem kalkıp sağlıklı bir şeyler yapıcam kendime. Daha çok dikkat edicem. Gerçekten oluyormuş dedim süper bi his bu ya o kadar sevindim ki. Sporda 3. Haftama giriyorum yarın. Aksatmadan ertelemeden spora devam 💯💥💥
Tbrk edermmm bn de reglin 4. Günü yani yarın akşam 2. Haftadan başlıyrm çok sancılı geçti bu ay :KK43:

Stevya

Overthinker
Pro Üye
7 Kasım 2020
1.793
7.926
YouTube’daki kısa videolarını görünce çok zor gelmişti bana. Mesela şınav vardı ama ben hiç şınav çekemiyorum 🙈 Sizce zor bir program mı?

pofu

Astrolog Adayı
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
14.640
18.617
YouTube’daki kısa videolarını görünce çok zor gelmişti bana. Mesela şınav vardı ama ben hiç şınav çekemiyorum 🙈 Sizce zor bir program mı?
Her programda olduğu gibi ilk başlarda zor ben mesela şınav çekemurdum p90 ile şınav çekmeyebaşladım her zaman dedğim şudur, bişeyi yapamıyrm diye hiç yapmamak değil yavaş yavaş yaparak ilerletmek önemli

Stevya

Overthinker
Pro Üye
7 Kasım 2020
1.793
7.926
Her programda olduğu gibi ilk başlarda zor ben mesela şınav çekemurdum p90 ile şınav çekmeyebaşladım her zaman dedğim şudur, bişeyi yapamıyrm diye hiç yapmamak değil yavaş yavaş yaparak ilerletmek önemli
Haklısınız birden profesyonel bir performans beklememek lazım, yavaş yavaş yaparak olur. Teşekkür ediyorum cevabınız için🙏🏻