P90x30 serüvenime hoşgeldiniz

2. Hafta 6. Gün
Bugün sabah erken kalktım yine bir Türk kahvesi içtim evi topladım yarım saat sonra başladım spora. Ama bu 6 gün gerçekten beni çok zorluyor evet ilk haftaki kadar değil ama şınav çekmek dünyanın en zor şeyi benim için
Bitti çok şükür yarın sabah tartılıcam. 70 kiloydum bakalım ne çıkacak yarın sabah valla heyecanlıyım😂😂

Evet 2. Haftanın off günü bugün ve ben tartıldım. 1.9 kg gitmiş neredeyse 2 kilo bence çok iyi. Yemediğime içtiğime aşırı dikkat etmedim gerçekten bunu beklemiyordum 1 kg gitmişti diye düşünüyordum ama şimdi gerçekten çok iyi hissediyorum. Tatlı da yemek istesem kalkıp sağlıklı bir şeyler yapıcam kendime. Daha çok dikkat edicem. Gerçekten oluyormuş dedim süper bi his bu ya o kadar sevindim ki. Sporda 3. Haftama giriyorum yarın. Aksatmadan ertelemeden spora devam 💯💥💥

Evet 2. Haftanın off günü bugün ve ben tartıldım. 1.90 kg gitmiş neredeyse 2 kilo bence çok iyi. Yemediğime içtiğime aşırı dikkat etmedim gerçekten bunu beklemiyordum 1 kg gitmişti diye düşünüyordum ama şimdi gerçekten çok iyi hissediyorum. Tatlı da yemek istesem kalkıp sağlıklı bir şeyler yapıcam kendime. Daha çok dikkat edicem. Gerçekten oluyormuş dedim süper bi his bu ya o kadar sevindim ki. Sporda 3. Haftama giriyorum yarın. Aksatmadan ertelemeden spora devam 💯💥💥
Tbrk edermmm bn de reglin 4. Günü yani yarın akşam 2. Haftadan başlıyrm çok sancılı geçti bu ay :KK43:

YouTube’daki kısa videolarını görünce çok zor gelmişti bana. Mesela şınav vardı ama ben hiç şınav çekemiyorum 🙈 Sizce zor bir program mı?

YouTube’daki kısa videolarını görünce çok zor gelmişti bana. Mesela şınav vardı ama ben hiç şınav çekemiyorum 🙈 Sizce zor bir program mı?
Her programda olduğu gibi ilk başlarda zor ben mesela şınav çekemurdum p90 ile şınav çekmeyebaşladım her zaman dedğim şudur, bişeyi yapamıyrm diye hiç yapmamak değil yavaş yavaş yaparak ilerletmek önemli

Her programda olduğu gibi ilk başlarda zor ben mesela şınav çekemurdum p90 ile şınav çekmeyebaşladım her zaman dedğim şudur, bişeyi yapamıyrm diye hiç yapmamak değil yavaş yavaş yaparak ilerletmek önemli
Haklısınız birden profesyonel bir performans beklememek lazım, yavaş yavaş yaparak olur. Teşekkür ediyorum cevabınız için🙏🏻

Bende ilk YouTube da gördüğüm de dedim ki ben bunu nasıl yapıcam. Videolarda da söylüyor adam bire bir yapmak zorunda değilsiniz çabamız önemli diye. İlk haftanın dinlenme gününde yarın nasıl yapıcam tüm hareketleri diyordum dün gece acaba biraz karın çalışsam mı dedim o derece iyi hissediyorum. Pofu'nun söylediklerine de katılıyorum gerçekten çok doğru söylemiş. 👏

3. Hafta 1. Gün
Selamlaaaar bugün sabah 7 gibi uyandım sadece bir bardak su içtim kahve falan yapmadım. Biraz esneme hareketlerinden sonra 5 kiloluk dambılla yaptım sporu. Çok ağır geldiğinde de bırakttım dambılsız devam ettim. 5 kilo bana ağır geliyor sanırım ama başka dambılım yok. Sonra ofise geçtim 1 haşlanmış yumurta biraz peynir bir dilim tam buğday ekmeği ve maydonoz yedim. Şimdilik iyiyiz bakalım

Bir kaç gündür pek iyi değildim ama sporumu hiç aksatmadım. O yüzden daha yeni gördüm kusura bakma. Tebrik ederim bu sefer gidecek ya tüm bu yağlar fazlalıklar 🤪😅😅
sen de iyisin maşallaahh

bugün ben 2. hafta 3. programı yaptım 10/90 :) kaldı 80
dün çok fena başım ağrıyodu
gayet iyiyim :KK70:
the warrior günüydü

Ay valla diyetisyenimin listesine döndüm ödemler daha hızlı gider sonra yavaşlar ama olsun eski kiloma döneym nisan ayında inş 🥰🥰
Ooo süper kararlar vallahi çok iyi yapmışsın bu aralar sağlık sorunum var sürekli test yapılıyor bakalım sonucu ne çıkacak moralimi bozuyor sürekli hastaneye gitmek. İnşallah her şey iyi çıkar da ilk günlerde ki gibi heyecanla devam ederim bende

X