P90x30 serüvenime hoşgeldiniz

Merhabalar arkadaşlar. 165 boyunda maalesef ki 70 kiloya dayanmış bir ağırlıktayım. Dayanmış değil tam 70 kiloyum 🤭 zayıflamaya karar verdiğimde Chloe ablamızla başladım evet dedim harika ama tam bir yemek düzeni oturtamadım açıkcası. 2 haftalık sürecinde karnım biraz düzleşti ama yok dedim böyle olmayacak boşuna emek harcıyormuşum gibi geldi. Daha iyi bir şey bulmam lazım dedim başladım araştırmaya P90x30 diye bir program varmış yeni gördüm ben.
Bu arada sekreterlik yapıyorum özel bir ofiste tüm gün Toto üstünde oturuyorum aşırı hareketsiz bir işteyim sadece 15 dk işe yürüyorum akşam da bir o kadar sürede eve geliyorum tek hareketim bu anlayacağınız.
Neyse yapabilir miyim acaba falan derken günah benden gitti dedim satın aldım vallahi.
Aldıktan sonra hemen başlamadım tabi önceki spor deneyimlerinden bilgim gibi kafamda tam oturtmadan olmayacaktı. Üç dört gün geçtikten sonra yani bugün baktım beslenmeyi yapabiliyorum olacak gibi işten geldikten sonra başladım ilk videosunu açtım yarım saat süresi zaten.
Amaaan yarabbim nasıl güzel ve eğlenceli. Yemin ederim yorumlarında okuyordum nasıl bittiğini anlamıyorum diye yok artık diyordum. Şimdi ful eğlence çok basit değil bazı hareketleri yapamadım yarım yamalak yaptım. Atıyorum o hareketin süresi 1 dk ise ben yarısında dilim dışarda bekledim falan 🤣Ama harbiden eğlenceli zorlana zorlana da olsa bırakmadım. Helal kız dedim yürü be 🤩
Gün ve gün burda paylaşım yapıcam hem kendime motive olsun bırakmayayım sorumluluk hissederim bir de merak edenler varsa gün ve gün gelip burayı okuyabilsin diye.
6 gün üst üste proglanmış 7. Gün yatıııışşşş 😅😅
Buna devam edicem sonuçta para verdim yani bırakmamam lazım demi ama
2. Günde görüşmek üzereee 💃💃
P90x yapıyorum ama 30 lusu neymiş sasirdim

dün 3. haftanın dinlenme günüydü. 3. haftayı da bitirdik bugün normalde 4. haftayı yapmam gerekiyordu. ama başlaayamadım çok fena mide bulantım var hareket edemiyorum. iş bitse de eve gitsem derdindeyim yapabileceğimi sanmıyorum. iyi hissettiğim anda geri başlicam 2 ya da en fazla 3 güne

dün 3. haftanın dinlenme günüydü. 3. haftayı da bitirdik bugün normalde 4. haftayı yapmam gerekiyordu. ama başlaayamadım çok fena mide bulantım var hareket edemiyorum. iş bitse de eve gitsem derdindeyim yapabileceğimi sanmıyorum. iyi hissettiğim anda geri başlicam 2 ya da en fazla 3 güne
Havalar sıkıntılı dikkat et
Bn de dün dinlenme yaptım malum kovid geçirdim ciğerlerim sıkıntılı zorlayamak istemyrm o yüzden arada dinlenmek ii oluyo

Havalar sıkıntılı dikkat et
Bn de dün dinlenme yaptım malum kovid geçirdim ciğerlerim sıkıntılı zorlayamak istemyrm o yüzden arada dinlenmek ii oluyo
Gerçekten mi ya Allah bir daha yaşatmasın geçmiş olsun. Vücudu dinlemek gerekiyor bazen çok daha iyi hissediyorum kendimi bende yemeye dikkat ediyorum toparlarım bugün yarın

Ben de bugün ikinci haftanın sonuna geldim
İncinerator antrenmanı yaptım kol sırt çalışma üstüneydi.. iyi geldi
2. Hafta yarın finito 🤪🤪🤪

X