(¯`¸·´¯)Paşa Oğlumuz(¯`·¸´¯)

CUVCUV

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
1.232
7
Bizim paşamız bu da

burda bebek

img2368ju3.jpg

şimdi abi oldu
pict0006cq6.jpg

çok mahsun bakışlar atar kendisi küçük emrah gibi :roflol:
pict0009pe4.jpg

İlgi göstermezsen küser :dilcikar:
pict0004fw2.jpg

Tamam benim istikamet belli oldu önce İstanbul karameli alıp ısırıp ordan Antalyaya gelip Paşa'yı mıncırmak:roflol:

Allah'ım çok tatlı bu ya:asigim:

ben bunu yerim. goldenları çok seviyorum ben. cüvcüv ,bir gün buna sarılmak istiyorum. tamam mı.

a.s.a.s.a.s. Canım o ne tatlı şey öyle yaa ! Bayıldım valla çok şirin gözüküyor . Antalya da 21 yıl kaldım 10 ay önce İstanbula döndüm bilsem gelir o PAŞA yı mutlaka severdim .Görüşmek dileğiyle , sevgiyle kal :1hug:

ay bu güzellikden bende istiyorum coksekeriremsu sanırım golden dimi çok tatlı yahuuu coksekeriremsu :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
cüvcüv nolur karamelle paşayı postaya ver ben burdan alıım azcık mıncırıp aynı gün yollarım sözcoksekeriremsu
paşaaacoksekeriremsu
ne kadar yakışıklı ve asil bir köpek bu sevmek istiomm:çok üzgünüm:

pericim paşa şu an izmirde tatile gittü anneannesine :roflol:

Bu köpek türü çok zeki oluyormuş. Hatta filmleride var basketbol, futbol vd. Top oyunlarini çok iyi oynadiğini duydum doğrumu sşzce

Bu köpek türü çok zeki oluyormuş. Hatta filmleride var basketbol, futbol vd. Top oyunlarini çok iyi oynadiğini duydum doğrumu sşzce

bizce değil tüm dünyada kabul edilmiştir goldenretriver cinsler çok kolay eğitilebilir, sevgi dolu içinde kin beslemeyen cinslerdir.
Özellikle yardıma ihtiyacı olanlar için körler vs yardımcı olarak eğitiliyorlar ve ingilterede nurses hemşire köpek olarak biliniyor bebek bakıyorlar.Tabi bizimki terlik bile getirmez eğitilmesi lazım profosyonel olarak ancak tuvaletini ve oturup kalkmayı bizimle iletişimi çok çabuk öğrendi neredeyse konuşacak

Cüvcüvüm o bile tatilde ha!
Mıncıklarım ben onu :nazar: Çok çok sevimli Emrah bakışlarıyla a.s

ben de izmir deyim..
sahile sık sık gezmeye çıkıcam bundan sonra..
yakışıklımla karşılaşırım belki:asigim:
hemen gördüğüm anda tanırım zaten,tyüleri çok farklı ve kaliteli çünkü..
ben seversem,mıncırırsam burdan anlatırım size..:dilcikar:

hee kırılmamış golden dır kendisi eş bulamadık hala bekar evlense bebeleri olsa keşke

Bizim paşamız bu da

burda bebek

img2368ju3.jpg

şimdi abi oldu
pict0006cq6.jpg

çok mahsun bakışlar atar kendisi küçük emrah gibi :roflol:
pict0009pe4.jpg

İlgi göstermezsen küser :dilcikar:
pict0004fw2.jpg

ay ay bu ne tatlı yaaaaaaaaa:1shok: ölürüm sana ben yavrum benimmm. ya bende çok seviyorum ama aldım bakmadım vermek zorunda kaldım. öğrenci olup aileden de uzak olunca olmuyor. yavru bakımı çook zormuş. ya ben sokakta görünce saldırıyorum resmen :dance:

X