Polikistik over tedavisinden sonuç alan var mı?

Merhaba geçmiş olsun. Allah hepimize şifa versin dediğiniz gibi :) çare bulabildiniz mi. İlaçlari halen kullanıyor musunuz

Şuan nasıl bir yöntemle devam ediyorsunuz. Hem tüyler için hem pko için. Teşekkürler

Merhaba geçmiş olsun tüylenmeye çare bulabildiniz mi ilaç kullanma süreciniz ne durumda .

Merhaba geçmiş olsun. İlaç kullandınız mı daha sonra. Tüylenme için nasıl bir çare buldunuz ben de lazere gittim ama kurtulamadim

Merhaba geçmiş olsun tüylenmeye çare bulabildiniz mi ilaç kullanma süreciniz ne durumda .
tüylenmeye ilaç dışında çare lazer. 3 yıllık pcos um tüylenmelerim vardır diane35 ile beraber lazere başladım. 1yıl ilacı kullandım 6 ay oldu bırakalı en ufak bır tuylenem veya sıvılce sıkayetım kalmadı. adetlerim hala duzensız ama en azından normal 5 gün suruyor. Zaten önemli olan yumurtlma progestron seviyesi. Yumurtlama oldu mu gerisi kolay rabbim nasip eder insallah. Kasınca insan kendini olmuyor gercekten. Ablam da pcos yıllardır bir sure yasmın kullandı çocuk stresı hiç yoktu hatta istemiyordu nerdeyse ilk denemesinde hamile kaldı şükür. Diyeceğim o ki yumurtlma oldukça kafa da rahat olunca rabbim de ol deyine oluyor.

Tüyler kalmadı mı hangi lazere gittiniz hala gidiyor musunuz. Bittiyse kaç aydır tüyler çıkmıyor

Tüyler kalmadı mı hangi lazere gittiniz hala gidiyor musunuz. Bittiyse kaç aydır tüyler çıkmıyor
Koltuk altı ve göbek için gidiyorum özellikle göbek bölgemde killanma oluyordu 1 yıldır gidiyorum son bikac seansim kaldı. Baya bir fark etti acikcasi. Ankarada özel bir estetik merkezine gidiyorum

Koltuk altı ve göbek için gidiyorum özellikle göbek bölgemde killanma oluyordu 1 yıldır gidiyorum son bikac seansim kaldı. Baya bir fark etti acikcasi. Ankarada özel bir estetik merkezine gidiyorum
Ben de Ankara'dayım özelden adresini verir misiniz. Yüzünüz bitti mi asil onu merak etmistim

Ben de Ankara'dayım özelden adresini verir misiniz. Yüzünüz bitti mi asil onu merak etmistim
Op.Dr. Orhan Murat Özdemir Ankara Estetik Cerrahi kliniğine gidiyorum. uğur mumcu caddesinde. Yüzümde belirgin bir tüylenme yoktu zaten o yüzden yüz için lazer düşünmedim

pcos olup da bazı aylar adetlerini akıntı gibi azar azar koyu renkli ve 15 gun süren bi şekilde yaşayan var mı acaba? 2 ayda bir böyle oluyorum canımı sıkıyor

pcos olup da bazı aylar adetlerini akıntı gibi azar azar koyu renkli ve 15 gun süren bi şekilde yaşayan var mı acaba? 2 ayda bir böyle oluyorum canımı sıkıyor
Benn herkes adet olamamktan yakiniyot ben bir okuyorum 15 20 gun

Benn herkes adet olamamktan yakiniyot ben bir okuyorum 15 20 gun
ya kesinlikle ben de öyleyim en başından beri. kan değerlerim falan da normaldi yani adet olurdum ama uzun doğum kontrol hapı tedavısınden sonra bir ay normal adet oluyorum obur ay böyle. Sonu yokmuş gibi geliyor bir rahat olamıyorum tükendim yemin ederim

Ben de ayniyim kan degerlerim hep normal oldugu icin teshis konulamadi acnecalle kullaniyorum adetimin 9. Gunu hala kesilmedi yeni pakate basladim mecburen ve sivilcelerim de yerinde duruyor

Merhabalar.
Bende lise dönemlerinden beri bununla uğraşıyorum, ancak düzenli bir tedavi yapmadım hiç. Şuan Glifor kullanıyorum.
Tüylenme için lazere gidiyorum bayağı bir katkısı oldu. Ancak ilacımı düzenli kullanmadığım için kilo vermem lacı kesince duruyor hatta eski haline geliyor. Şuan yaklaşık 1 yıldır aynı kilodayım geçen yıl 9 kilo vermiştim hala verdiğim kilodayım. Hafta kadın doğum doktoruna gideceğim çocuk konusunda sıkıntılı olduğumuz için tüp bebek yaptıracağız bakalım kiloma ne diyecek

canım bence de doktora gitmeden bişey demek doğru olmaz. Kilo ve tüyler için uygulayacağı tedavi doğum kontrol hapını en iyi doktor bilir zaten. Ayrıca gidip hemen tüp bebeğe başlatmıyorlar hiç belli olmuyo kilolu olduğu halde direk hamile kalan da var dünyada. Önce tabi denemek lazım ama en iyi doktor bilir kadın doğuma gözükmende fayda var. Güzel haberlerini bekliyorum:))

Ben de ayniyim kan degerlerim hep normal oldugu icin teshis konulamadi acnecalle kullaniyorum adetimin 9. Gunu hala kesilmedi yeni pakate basladim mecburen ve sivilcelerim de yerinde duruyor
sivilceler için clindoxyl jel kulllandın mı hiç

Teşekkürler, İnşallah güzel haberler veririm canım. Nasip bakalım bu 4. tüp bebek denemem olacak. Her denemede daha da zayıflıyorum ama ilaçsız veremiyorum. Şuan engel teşkil eder mi Dediğin gibi benim kilomda olanlar hamile kalıyor ancak bazı kadın doğum doktorları daha hassas bu durumlara. ne derse o olacak artık:)

iyi doktor çok önemli zaten ya eğer önünde en büyük engel kiloysa hallolur inşallah. Allah ne derse o oluyor gerçekten ümidi kesmemek lazım

iyi doktor çok önemli zaten ya eğer önünde en büyük engel kiloysa hallolur inşallah. Allah ne derse o oluyor gerçekten ümidi kesmemek lazım
Aynen canım. Nasipten öte yol yok. Elimizden geleni yapalım gerisi takdir zaten.:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…