Sevgilime çok büyük bir yalan söyledim

Aynen bencede komik bişeymiş gibi aa bizim dedim sahi demi ne komik aslında kiradayız gibi ne biliyim büyütmeden gülerek geçiştir mırın kırın edersen oda ciddiye giricek

Babam da ev alacak mı bilmiyorum ki seneye alacağım diyor inşallah alır hep erteliyor o da bir garip , o zaman ben bir süre daha susayım , konusunu açmaz umarım , açarsa da dediğiniz gibi söylerim herhalde.

Sen büyütürsen o da büyütür, bunu aklından cikarma, ona göre hareket et. Önemsiz bi mevzu gibi davran.

Ev bizimdi sonra nakit lazim oldu sattik, sonra da baska ev alana kadar burada oturcaz kirayla de bari. Hem alistik anilarimiz var de salla:)))
Yeni ev alinca da tasinirsiniz.
Ama ev sahibinizle falan kontak kurulursa mictin:)

Canım bu kadar üzme kendini. Birgün cesaretini toplayıp açikla gitsin. Başlığı okuyunca daha vahim birşey bekledim ama neyseki değilmiş.. Uzulcek bisey değil bundan sonra durust ol yeter.

Ev bizimdi sonra nakit lazim oldu sattik, sonra da baska ev alana kadar burada oturcaz kirayla de bari. Hem alistik anilarimiz var de salla:)))
Yeni ev alinca da tasinirsiniz.
Ama ev sahibinizle falan kontak kurulursa mictin:)
Onu bende düşündüm ama evin değeri şuan 300-350 bin arası ,biz hala kirada oturuyoruz, o kadar paraya satıp hala kirada oturmak da mantıklı değil :) ev sahibini tanımıyor o konuda problem yok :)

her ne olursa olsun, hos degil. lutfen yanlis anlama biz de tecrube ile yaklasiyoruz konuya. ben tek cocugum ve ailemin hatri sayilir hayrimenkulu var. bir kez bile esim sormamistir. hos degil.
sizin yalan soylemenizinden daha nahos.
ben ona boyle bir konuda yalan soyledim diye rahatsizlik duyamanizdan daha ciddi rahatsizlik duymaniz gereken sey neden benim ailemin evi ile bu kadar ilgilendigi olmali.

Canım bu kadar üzme kendini. Birgün cesaretini toplayıp açikla gitsin. Başlığı okuyunca daha vahim birşey bekledim ama neyseki değilmiş.. Uzulcek bisey değil bundan sonra durust ol yeter.
Vahim bir durum değil mi gerçekten bana sanki çıkmazdaymışım gibi geliyor uykularım kaçmaya başladı, ben her zaman dürüst olmaktan yanayım bu yüzden böyle bir yalan söylediğim için vicdanım içim hiç rahat değil .

Arkadaşlar şuan çıkmam lazım telefondan girip yorumları okuyacağım döndüğümde cevap yazarım,teşekkür ederim hepinize. :)))))

Bi daha para pul ev derse bende bilmiyorum ailem para işlerini bana pek yansıtmaz de emlakçı gibi ev kaça gider ev sizin mi

Kentsel dönüşümü duyan mütahit de olabilir bilemedim

ciddi bi sorun değil bence bu
sanırım ben yalanı yalanla kapatırdım
sen yapma derim :)
seprhoranın dediği gibi ciddi değilmiş gibi davran
sen büyütürsen o daha çok büyütür

Keşke dertler bukadar küçük olsa

Yok canım değil ya..sen zaten hatani anlamişsin..bu kadar üzme kendini..kaldı ki onu birebir ilgilendiren bir konu bile değil.

Yalanı yalanla kapatma sakın! Doğruyu söyle sen birden sorunca utandım söyleyemedim de zaten ben sevgilinin senin malında gözü olduğunu falan düşünmüyorum insanlar konuşur yani böyle seyleri kira olsa kaç para kira weriyosunuz diyede sorulur. Tepkisininde büyük olucağını zannetmiyorum.Ada'ma ne senin ewinden ayol sizin ewinize üçgüweyi gelmeyi düşünüyorsa orasını bilemiyciğim
Ha bak bende senin gibi yalan söylemiştim ama ben gecekonduda oturuyordum. Evli ablamda az ilerki sokakta binada oturuyordu. Beni iş çıkışı ewe bırakırken ewin önünde inemiyceğime göre anlamların orda iniyordum. Nerde oturuyorsun diye sorduğundada anlamların binayı göstermiştim hatta beni bıraktığında o binaya girip gitmesini bekliyordum sonra ilişki ilerledi ablamla dalan tanışmaya başladı dedim en iyisi itiraf ediyim milletten duyarsa rezil olmayayım tabi o sırada ablamıda tembihledim neyse ben sonunda itiraf ettim utandım dedim normal karşıladı niye utanıyorsun ki nolcak falan diye birazda şaşırdı tabi ama tepkisi yalan söylemişsin olmadı neticede utandım küçük görmesin diye yaptım. Neyse Arada espiri konusu olur Ordan geçerken siz burda oturuyordunuz dimi der güleriz

Onu bende düşündüm ama evin değeri şuan 300-350 bin arası ,biz hala kirada oturuyoruz, o kadar paraya satıp hala kirada oturmak da mantıklı değil :) ev sahibini tanımıyor o konuda problem yok :)
Babanin bankadaki parasi o kadar yok demekki. Offff bana bile sikintisi girdi bu isin(( nasil cikilir bu isin icinden bilemedim. Parayi babam bankaya koydu ama bi kismini biyere bagladi filan desen olmaz mi ki. Abin ablan evlendiyse dugune yatirdi desen ama evlenen abi abla yoksa zor bilemedim bu sefer de baban abine ablana bu kadar harcamis bizim dugunde o kadar harcamadi denir:)))
Ayyy bilemedim:)

Evimiz var sigmiyruz doye kiradayiz evimizde de kiraci var dersin amannn aldattin mi sanmi beyaz yalan bu bisey olmaz..

Soru sacma cevap daha sacma ıkı sevgılı yenı yenı tanısrken bunları mı knuştunuz bence ıtıraf et hayrdr bu ccugun senın malında gzumu var mıras gelr dye mıhesab ettı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…