Sizce ben kötü gelin miyim

Geçmiş zamanda
hergün arayıp çağıran bir kv
ve her gününü annesinde gecırmek ısteyen bir eşle 4 senemi mahvettim

sonuç ne mi oldu
boşandım
eski eşim yeniden evlendi
ve annesinden baya uzağa tasındı
bu baya uzak olan ev de benim de yasadığım sitedeki evimin yan apartmanı oldu

Ne yaparsan yap bir kere yapmayinca kotu oluyorsun zaten. Bosver kotu gelin ol en azindan uzak dururlar. Iyice azaldi 3 gun gidiyoruz demissin ama haftada 3 gun az mi ya kendine gel 1 e indir.
Inan onlar için az . Bana da şaka gibi geliyor . Sürekli hayatımızın içinde olan bi dayisi ve yengesi var esimin . Onları gittiğime bir türlü ikna edemiyorum . Çünkü her gün gitmem gerekmiş 3 gün gitmek sayılmıyor. ..

Ilk gün kahvaltya gitmek adetmis ama biraz geç gideriz diye düşündük malum düğün yorgunu ama.8 de aradı bizi kv . Bide kp 10 da geldik diye bize kızıp yapmış kahvaltısını gittiğimizde dağınık bi masa ve zeytin çekirdekleri doluydu . Benim kv sonrasını abarttı yok aksma da gelin yok yarına da gelin . Kp emekli onunla sıkılıyor bize sarıyordu ilaç kullandığı için şimdi yatiyo surekli

Kardeşim ailen sağmı? Bosansan arkanda olurlar mı? Boşan kurtul onruh hastası aileden kusura bakma ama o ailenin içinde oldugun sürece seninde sonun psikiyatr odalarında geçecek. Kaç kurtul.

Bu kadar taviz vermeniz hata.
Eşimin hatırına ne susacakmışım. Eşim benim hatırıma gitmeyiversin.
Allah kolaylık versin

Kv siz her gün gitmiyorsunuz diye hastalanacak, ilaç kullanıp saflaşacak bir tipse bu zaten hiçbir zaman sağlam bir psikolojiyle yaşamadığının göstergesi.Siz her gün gitseydiniz bile başka bir sebepten yine rahatsızlanırdı bence. Sizde suç yok

Ohaaaa..

Ne yaparsan yap yaranilmiyor ki canim kv tarafinin istegi bizim kuklamiz olsun gel deyince gelsin dit deyince gitsin temizligimi yemegimi yapsin sussun otursun. Oyle yapsan bile bir sey bulurlar elestirmek icin. Zaten bu sekilde seveceklerse hic sevmesinler daha iyi. Bir yolunu bul yavas uavas mesafe koy canim kendi mutlulugun icin. Belli ki bu insanlar anlayissiz...

sen once bi kendine gel. ne demek kotu gelin miyim. sen baya sabirli anlayisli bi gelinmissin. birak o kaynanan kime ne diyosa desin. evlendiginin ertesi gunu cagrmak nedir host sana kaynana yuh sana kaynana. kendnden bi emin ol sn de ya. sen bilmiyomusun da kendini soruyosun burda. ezdirmeyin kendnizi Allah askina ya.

benim evliliğimde ilk günü eşim gidip arabayı bırakması gerekiyordu kvye. sabah erkenden 9 gibi giyinip gidince kv "ne işin var burda, ne ayıp. kızı evde mi bıraktın?" demişti. valla sağolsunlar öyle sıkıntılar hiç yaratmadılar bana. bence gelenek adı altında yapılan bu yaptırımlar çok yanlış. siz başta tamam dediğiniz için alışmışlar. şimdi yapmayınca sizi kötü ilan etmişler. eşin destek olması size iyi en azından

Oldu olacak kaynanayı al kucağında besle kedi gibi ay bu ne ya sinir oldum biraz sınır çiz canım haddini çoktan aşmış o kadın ne demek senin yüzünden depresyon filan ister gidersin ister gitmezsin her gün ne işin varmış orda

Allah yardımcın olsun canım .
Kötü gelin değilsin bunu bil kv çok bencil sadece ve amacı dizinin dibinde oturup kendisine kul köle olan bir gelindi ama olmadığı için sinirini senden çıkarıyor belli ki .sende eltin gibi iki yüzlü olsaydın severlerdi seni de ama takma kafana değmez.

bizim yaşadıklarımız çok benziyor Dream... neyse ki geçmişte kaldı bitti.

ama şu yan bina olayına bir kez daha oha dedim
özel olmazsa bir şey sorabilir miyim. senden sonra mı oraya taşındılar. ve yeni eşi biliyor mu orada oturduğunu

Konu sahibi senin algıların mı bozuldu?
Haftada 3 gün gidip de hala az gidiyorum mu diyorsun?
Milletin oyalanacak başka birşeyi yok seni mi takip ediyor?

Gir bi işe çalış
Akşamları da yemeğe gidiver o zaman hergün.
Senin de işine yarar en azından

Of canları cehenneme ya rahat bırakın artık evlenen evlatlarınizı.
Kötü gelin filan degilsin sakın gidipte evini filan temizleme 48 yaşında 88 yaşında degil az yesin hizmetçi tutsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…